killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019083
    killall
    Felhasználó

      mostmar oks

      Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019082
      killall
      Felhasználó

        meg mindig ugyanaz a hiba… error 404.
        razoli: nekem jo a pandora, biztos nemirod el a jelszot?:) amugy mavizsgaztam linalgbol 😛

        Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003370
        killall
        Felhasználó

          Közel sem biztos, mivel az ip-k általában forognak. Viszont ha az utolsó TAGG végére * – ot teszel, akkor láthatsz 5 potenciális usert, akik még messze nem biztos hogy sárosak.
          [align=right][snapback]136576[/snapback][/align]

          ebben igazadvan 🙂
          de a fenti urge elegge jonak bizonyul ilyen teren. persze ez mitsem szamit…

          Hozzászólás: további probléma? #1979272
          killall
          Felhasználó

            Ha már megtörtént, illett volna szólni…
            [align=right][snapback]136577[/snapback][/align]

            mondom, hogy eszre sem vettem. sot, aztis mondtam, hogy most sem ertem. nemertem miert kell ebbol ekkora ugyet csinalni.

            Hozzászólás: további probléma? #1979270
            killall
            Felhasználó

              killall  Deleted a topic  A linuxforum.hu közösségi kávézója  Ki ette meg az epertortát?
              Topic ID: 13384  2005. Jun. 1. – 9:30

              Hát, nem tudom miért került törlésre, mert engem pl kifejezetten szórakoztatott.
              A topiktörlést meg illett volna bejelenteni..

              Csaba
              [align=right][snapback]136573[/snapback][/align]

              hmmmm
              arohadt. en csak hozza akartam szolni. tokveletlen lehetett, es nemis ertem mostsem.
              mindenesetre sorry, kicsit rezignalt lehettem olyan koran 🙂

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003368
              killall
              Felhasználó

                ki volt az?
                [align=right][snapback]136568[/snapback][/align]

                http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showuser=1102

                Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003362
                killall
                Felhasználó

                  tenyleg jelentosen gyorsult. a millenium falcont mar lehagyja 🙂
                  deazert chewie hianyzik sajna…

                  Hozzászólás: ReactOS #2017463
                  killall
                  Felhasználó

                    Ui.: Remélem, mihamarabb használható lesz, mert szeretném a win-jeimet (végleg) eliminálni… 😀
                    [align=right][snapback]136293[/snapback][/align]

                    arra meg varhatsz egy joideig.
                    inkabb ajanlom a winet es a vmware-t.

                    Hozzászólás: Nem értem. Minden meghalhat? #2018672
                    killall
                    Felhasználó

                      off

                      engem csak az zavar, hogy a szar rendszerhez kepest uhuek arca eleg hatalmas…
                      a hupon mar kifejtettem ezt.

                      Hozzászólás: MPlayer #2018501
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 3,638