Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mostmar oks
meg mindig ugyanaz a hiba… error 404.
razoli: nekem jo a pandora, biztos nemirod el a jelszot?:) amugy mavizsgaztam linalgbol 😛Közel sem biztos, mivel az ip-k általában forognak. Viszont ha az utolsó TAGG végére * – ot teszel, akkor láthatsz 5 potenciális usert, akik még messze nem biztos hogy sárosak.
[align=right][snapback]136576[/snapback][/align]ebben igazadvan 🙂
de a fenti urge elegge jonak bizonyul ilyen teren. persze ez mitsem szamit…Ha már megtörtént, illett volna szólni…
[align=right][snapback]136577[/snapback][/align]mondom, hogy eszre sem vettem. sot, aztis mondtam, hogy most sem ertem. nemertem miert kell ebbol ekkora ugyet csinalni.
killall Deleted a topic A linuxforum.hu közösségi kávézója Ki ette meg az epertortát?
Topic ID: 13384 2005. Jun. 1. – 9:30Hát, nem tudom miért került törlésre, mert engem pl kifejezetten szórakoztatott.
A topiktörlést meg illett volna bejelenteni..Csaba
[align=right][snapback]136573[/snapback][/align]hmmmm
arohadt. en csak hozza akartam szolni. tokveletlen lehetett, es nemis ertem mostsem.
mindenesetre sorry, kicsit rezignalt lehettem olyan koran 🙂ki volt az?
[align=right][snapback]136568[/snapback][/align]tenyleg jelentosen gyorsult. a millenium falcont mar lehagyja 🙂
deazert chewie hianyzik sajna…Ui.: Remélem, mihamarabb használható lesz, mert szeretném a win-jeimet (végleg) eliminálni… 😀
[align=right][snapback]136293[/snapback][/align]arra meg varhatsz egy joideig.
inkabb ajanlom a winet es a vmware-t.off
engem csak az zavar, hogy a szar rendszerhez kepest uhuek arca eleg hatalmas…
a hupon mar kifejtettem ezt. -
SzerzőBejegyzés