killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia Riva TNT2 model 64 (32Mb) #2018516
    killall
    Felhasználó

      ne szarj be, az csak a vesafb – re vonatkozik, te meg az nv-t használod…

      ui. ha felteszel egy nvidiás meghajtót + be is töltöd az nvidia modult, akkor meg végképp *****ányos lesz minden, 3d – re is képes glx driverrel..
      [align=right][snapback]135972[/snapback][/align]

      ezt csak megerositeni tudom, mivel nekem 5 eve ilyen kartyam van, es linux alatt lazan visz minden „regebbi” (ut2k4-ig bezarolag) jatekot.

      Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003345
      killall
      Felhasználó

        Linux Uptime:
        47 nap, 5 óra, 20 perc
        Rendszer terhelés:
        Aktuális: 24.90
        5 perce: 26.11
        15 perce: 20.21

        Eddig szerintem ez a rekord.
        [align=right][snapback]135602[/snapback][/align]

        emmeg az en desktopom:

        user@Valhalla:~$ uptime
        18:04:32 up 45 days, 1:04, 2 users, load average: 0.52, 0.50, 0.59

        😛
        pedig enaztan nem kimelem 🙂
        (csak megjegyzem itt nagy oromomben, hogy idstuff parkomat sikerult boviteni a hexen2-vel, igy mar azis fut linux alatt. hihi)

        Hozzászólás: svgalib ganyolas #2017586
        killall
        Felhasználó

          Nagyjából, bár vannak olyan csomagok, egyre többen, amik nevében/verziójában elõfordul egy -ubuntu rész, ezt a debianból származó csomagok nem szeretik, meg fordítva sem. Szóval nem biztos, hogy jó ötlet a kettõ csomagjait keverni.
          [align=right][snapback]135600[/snapback][/align]

          OFKOZ nemfogom mixelni a kettot. nemismerem az ubuntut es nem is erdekel.
          azthiszem, hogy vmi dev csomaggal lehet a gubanc, mivel felakartam rakni, es nemelerheto. szal nyilvan majd javitjak. amugy ppracer megy, csak az mplayer nem (en nem sajatmagamaltal forgatottat, hanem .deb-et hasznalok), de addig hasznalok xine-t, azis jo.
          igazabol a debian sid-esek irjanak mar ide, hogy naluk volt-e vmi napi dist-upgrade mellett.

          Hozzászólás: érthetetlen winchester halál-ok. #2017360
          killall
          Felhasználó

            reiserfs-t sosem hasznaltam… imho ezekutan hasznalj ext3-at, nekem azzal meg nemvolt ilyen problema. esetleg lehet, hogy ez vmi exploit? bar azt kotve hinnem, mert ez tul durva ahhoz.
            mindenesetre reszvetem…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948686
            killall
            Felhasználó

              Nem tudja valaki, hogy melyik a leggyorsabb bináris disztró? ^^
              [align=right][snapback]134461[/snapback][/align]

              a debian. csak jol kell hasznalni…

              Hozzászólás: K #2016770
              killall
              Felhasználó

                ennyi hiba tenyleg gaz… amugy az otlet jo. szal baru, figyelj oda egy kicsit jobban, legalabb a gepelesre. a klub meg jodolog, csak imho ez ugyanolyan halott dolog lesz, mint a tobbi project, amibe belekezdtel… most nem cinkelesbol irom ezeket.
                a lelkesedesed az peldaerteku, de akkor a site-od tartalma is legyen olyan 🙂

                csabibacsi: „nyisd maar ki!!! mivel???? ANYADDAL!!!” 😀 😀

                Hozzászólás: wine, winex, cedega #2016876
                killall
                Felhasználó

                  rtfm

                  Hozzászólás: Konzol színe #2003750
                  killall
                  Felhasználó
                    Code:
                    export PS1=”[e[34;1m]u@h:w$ [e[0m]”

                    a .bash_profile-ba kell rakni (ettol kek lesz a prompt, ugyhogy a 34-et birizgld tovabb)

                    Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011062
                    killall
                    Felhasználó

                      „apt-get upgrade london gin”

                      hmm, ez szintaktikailag nem helyes 🙂
                      inkabb apt-get install london-dry-gin

                      vagy dpkg-reconfigure alkoholszint 😉

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948682
                      killall
                      Felhasználó

                        redmond felé tértem el… ^.-
                        [align=right][snapback]134426[/snapback][/align]

                        hajjajj, kifogott rajtad a debian? 🙂
                        nemszabad engedni, megkell szepen kuzdeni vele, majd a magadeva tenni ;>

                      10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 3,638