Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ne szarj be, az csak a vesafb – re vonatkozik, te meg az nv-t használod…
ui. ha felteszel egy nvidiás meghajtót + be is töltöd az nvidia modult, akkor meg végképp *****ányos lesz minden, 3d – re is képes glx driverrel..
[align=right][snapback]135972[/snapback][/align]ezt csak megerositeni tudom, mivel nekem 5 eve ilyen kartyam van, es linux alatt lazan visz minden „regebbi” (ut2k4-ig bezarolag) jatekot.
Linux Uptime:
47 nap, 5 óra, 20 perc
Rendszer terhelés:
Aktuális: 24.90
5 perce: 26.11
15 perce: 20.21Eddig szerintem ez a rekord.
[align=right][snapback]135602[/snapback][/align]emmeg az en desktopom:
user@Valhalla:~$ uptime
18:04:32 up 45 days, 1:04, 2 users, load average: 0.52, 0.50, 0.59😛
pedig enaztan nem kimelem 🙂
(csak megjegyzem itt nagy oromomben, hogy idstuff parkomat sikerult boviteni a hexen2-vel, igy mar azis fut linux alatt. hihi)Nagyjából, bár vannak olyan csomagok, egyre többen, amik nevében/verziójában elõfordul egy -ubuntu rész, ezt a debianból származó csomagok nem szeretik, meg fordítva sem. Szóval nem biztos, hogy jó ötlet a kettõ csomagjait keverni.
[align=right][snapback]135600[/snapback][/align]OFKOZ nemfogom mixelni a kettot. nemismerem az ubuntut es nem is erdekel.
azthiszem, hogy vmi dev csomaggal lehet a gubanc, mivel felakartam rakni, es nemelerheto. szal nyilvan majd javitjak. amugy ppracer megy, csak az mplayer nem (en nem sajatmagamaltal forgatottat, hanem .deb-et hasznalok), de addig hasznalok xine-t, azis jo.
igazabol a debian sid-esek irjanak mar ide, hogy naluk volt-e vmi napi dist-upgrade mellett.reiserfs-t sosem hasznaltam… imho ezekutan hasznalj ext3-at, nekem azzal meg nemvolt ilyen problema. esetleg lehet, hogy ez vmi exploit? bar azt kotve hinnem, mert ez tul durva ahhoz.
mindenesetre reszvetem…Nem tudja valaki, hogy melyik a leggyorsabb bináris disztró? ^^
[align=right][snapback]134461[/snapback][/align]a debian. csak jol kell hasznalni…
ennyi hiba tenyleg gaz… amugy az otlet jo. szal baru, figyelj oda egy kicsit jobban, legalabb a gepelesre. a klub meg jodolog, csak imho ez ugyanolyan halott dolog lesz, mint a tobbi project, amibe belekezdtel… most nem cinkelesbol irom ezeket.
a lelkesedesed az peldaerteku, de akkor a site-od tartalma is legyen olyan 🙂csabibacsi: „nyisd maar ki!!! mivel???? ANYADDAL!!!” 😀 😀
rtfm
Code:export PS1=”[e[34;1m]u@h:w$ [e[0m]”a .bash_profile-ba kell rakni (ettol kek lesz a prompt, ugyhogy a 34-et birizgld tovabb)
„apt-get upgrade london gin”
hmm, ez szintaktikailag nem helyes 🙂
inkabb apt-get install london-dry-ginvagy dpkg-reconfigure alkoholszint 😉
redmond felé tértem el… ^.-
[align=right][snapback]134426[/snapback][/align]hajjajj, kifogott rajtad a debian? 🙂
nemszabad engedni, megkell szepen kuzdeni vele, majd a magadeva tenni ;> -
SzerzőBejegyzés