Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ahh en lettem a 3. 🙂
remek 😉 ugyis a legjobb cucc az optikai eger, olyanom meg meg nincs 🙂
szal thx a pontozoknak hogy a szereny kis enlightenmentemet ilyen jonak iteltek, thx a tobbieknek, hogy nincs olyan fantasztikus dizajntehetseguk mint nekem (haha, ez poenvolt, nem megsertodni), es nemutolsosorban thx VectoRnak a versenyert. 🙂
grat az elso es masodik helyezettnek, kulon grat a kulondijasnak (kulondijert kulon grat jar ;))!
ezen felul q1q2 NENINEK kezcsok (te vagy az avatarodon?:)), meg Alexxa-nak is (ha veletlenul fiu lennel, akkor ez nem ervenyes :)).
kivancsian varom a kovetkezo versenyt, megint egy szereny kis enlightenmenttel fogok indulni, de enyhen turbosabb, mint a mostani volt 🙂nos, xine nincs csomiból? mert nekem az a lejátszó jön be a legjobban…
és az is fajinul lejátszik mindent…
[align=right][snapback]111849[/snapback][/align]de van.
jéééé… tényleg… 🙂 Nem is vettem észre idáig…
[align=right][snapback]111657[/snapback][/align]😉
B) Akkó’ legalább törölhetnéd az aláírásodbó’… :blush: Me’ addig itt sok respekted nM lesz…??? :unsure:
[align=right][snapback]111590[/snapback][/align]enis kitudom neki torolni 🙂
de amig nem flame-el, addig nem fogom 🙂maxtor++
egy 80-as, meg egy 120-as van a gepemben. a 80-as 2003 febr. ota, a 120-as rackben van 2003 szept. ota.
azota nemvolt kikapcsolva a gepem, szal maxtor++.killall:
„nem. en hulye vagyok… meg feleslegesen irogatok ide, es akkoris csak baromsagokat.”
bikini – ezt_nem_tudom_maskepp_mondani – 02-oszinte_szerelem:
ez lenne egy igazan oszinte vallomas / nem hinned el hiaba mondanam // ejjel minden mast jelent / nem… hopsz a folytatas mar nem ide tartozik 😉
[align=right][snapback]111520[/snapback][/align]😉
Azt nemtom hulye vagy-e, nem ismerlek, de multkor volt egy pelda amikor a kedves hozzaszolo alltal ajanlot utasitas egesz durvan kizart volna a gepbol.. szal inkabb megvartam mig masok is ezt irjak
Egyebkent megy..
Kosz
[align=right][snapback]111544[/snapback][/align]nemmuszaj idejarni…
biztos vagy benne, hogy ez jo otlet?
[align=right][snapback]111486[/snapback][/align]nem. en hulye vagyok… meg feleslegesen irogatok ide, es akkoris csak baromsagokat.
Sziasztok!
Elöre bocsájtom, hogy totál kezdõ vagyok, úgyhogy pls így kezeljetek.
Szóval, felraktam a gépemre a Debian-t fellow leírása alapján.
Addig eljutottam, hogy be kéne izzítanom a netet, de mivel egyik alaplapi hálókártyámat sem ismerte fel a telepítõ ezért drivert kéne telepítenem hozzá.
Itt kezdõdik a bibi, a telepítõ hiányolja a kernel source-t. El tudná valaki magyarázni lépésrõl lépésre, hogy mit honnan kell letöltenem és mit kell tennem, hogy menjen a dolog? Elõre is köszi.
[align=right][snapback]111508[/snapback][/align]fellow leirasaban bennevan ezis, nezd csak meg.
-
SzerzőBejegyzés