killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992020
    killall
    Felhasználó

      ahh en lettem a 3. 🙂
      remek 😉 ugyis a legjobb cucc az optikai eger, olyanom meg meg nincs 🙂
      szal thx a pontozoknak hogy a szereny kis enlightenmentemet ilyen jonak iteltek, thx a tobbieknek, hogy nincs olyan fantasztikus dizajntehetseguk mint nekem (haha, ez poenvolt, nem megsertodni), es nemutolsosorban thx VectoRnak a versenyert. 🙂
      grat az elso es masodik helyezettnek, kulon grat a kulondijasnak (kulondijert kulon grat jar ;))!
      ezen felul q1q2 NENINEK kezcsok (te vagy az avatarodon?:)), meg Alexxa-nak is (ha veletlenul fiu lennel, akkor ez nem ervenyes :)).
      kivancsian varom a kovetkezo versenyt, megint egy szereny kis enlightenmenttel fogok indulni, de enyhen turbosabb, mint a mostani volt 🙂

      Hozzászólás: dn telepitése, linuxos alapok (nagyon alapok) #1996322
      killall
      Felhasználó

        nos, xine nincs csomiból? mert nekem az a lejátszó jön be a legjobban…
        és az is fajinul lejátszik mindent…
        [align=right][snapback]111849[/snapback][/align]

        de van.

        Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996650
        killall
        Felhasználó

          jéééé… tényleg… 🙂 Nem is vettem észre idáig…
          [align=right][snapback]111657[/snapback][/align]

          😉

          Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996648
          killall
          Felhasználó

            B) Akkó’ legalább törölhetnéd az aláírásodbó’… :blush: Me’ addig itt sok respekted nM lesz…??? :unsure:
            [align=right][snapback]111590[/snapback][/align]

            enis kitudom neki torolni 🙂
            de amig nem flame-el, addig nem fogom 🙂

            Hozzászólás: új winya, új probléma #1997458
            killall
            Felhasználó

              maxtor++

              egy 80-as, meg egy 120-as van a gepemben. a 80-as 2003 febr. ota, a 120-as rackben van 2003 szept. ota.
              azota nemvolt kikapcsolva a gepem, szal maxtor++.

              Hozzászólás: dist-sid #1997539
              killall
              Felhasználó

                killall:
                „nem. en hulye vagyok… meg feleslegesen irogatok ide, es akkoris csak baromsagokat.”
                bikini – ezt_nem_tudom_maskepp_mondani – 02-oszinte_szerelem:
                ez lenne egy igazan oszinte vallomas / nem hinned el hiaba mondanam // ejjel minden mast jelent / nem… hopsz a folytatas mar nem ide tartozik 😉
                [align=right][snapback]111520[/snapback][/align]

                😉

                Hozzászólás: dist-sid #1997538
                killall
                Felhasználó

                  Azt nemtom hulye vagy-e, nem ismerlek, de multkor volt egy pelda amikor a kedves hozzaszolo alltal ajanlot utasitas egesz durvan kizart volna a gepbol.. szal inkabb megvartam mig masok is ezt irjak

                  Egyebkent megy..

                  Kosz
                  [align=right][snapback]111544[/snapback][/align]

                  nemmuszaj idejarni…

                  Hozzászólás: dist-sid #1997535
                  killall
                  Felhasználó

                    biztos vagy benne, hogy ez jo otlet?
                    [align=right][snapback]111486[/snapback][/align]

                    nem. en hulye vagyok… meg feleslegesen irogatok ide, es akkoris csak baromsagokat.

                    Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963581
                    killall
                    Felhasználó

                      Sziasztok!

                      Elöre bocsájtom, hogy totál kezdõ vagyok, úgyhogy pls így kezeljetek.
                      Szóval, felraktam a gépemre a Debian-t fellow leírása alapján.
                      Addig eljutottam, hogy be kéne izzítanom a netet, de mivel egyik alaplapi hálókártyámat sem ismerte fel a telepítõ ezért drivert kéne telepítenem hozzá.
                      Itt kezdõdik a bibi, a telepítõ hiányolja a kernel source-t. El tudná valaki magyarázni lépésrõl lépésre, hogy mit honnan kell letöltenem és mit kell tennem, hogy menjen a dolog? Elõre is köszi.
                      [align=right][snapback]111508[/snapback][/align]

                      fellow leirasaban bennevan ezis, nezd csak meg.

                      Hozzászólás: SunJava #1997550
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 3,638