Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
/dev/discs/disc0/part1
15G 15G 138M 100% /mnt/disk0-MAXTOR_6L040J2-part1
/dev/discs/disc0/part5
9,8G 9,7G 116M 99% /mnt/disk0-MAXTOR_6L040J2-part5
/dev/discs/disc0/part6
4,9G 4,9G 5,0M 100% /mnt/disk0-MAXTOR_6L040J2-part6ezeken mik vannak? mivel enyhen televannak…
nyugi Alexxa 🙂
belekot itt mindenki mindenbe. ezert nehogy megutalj minket.
nekem pl abba kotottek bele, hogy egybeirok (mint pl ezt) dolgokat.
mondjuk azert a -ban -ben, tudnek, innek, ennek, mondd, kuldd (az elsoket meg az utolsokat szinte senki sem tudja, hogy ugyvannak es mindenki rosszul irja) azert alapdolgok, amiket igy erettsegire keszulve nemartana megtanulni 🙂
szal inkabb jotanacsnak vedd es ne „kiutalasnak” 🙂Két véglet:
Debian: a stabil ág már a megjelenés idõpontjában is elavult,
SuSE: szerintem követhetetlen a féléves megjelenési periódus
[align=right][snapback]112799[/snapback][/align]arany kozeput: uhu 😉
1.0 – 2003 aprilis
1.1 – 2004 marc.
1.2 – sztem kb nyaron jon ki 🙂szal ez cirka 1 ev a tizedes verziokiadasok kozott 🙂
Akkor mond a számodat (pl privben) oszt elküldöm. 😀
[align=right][snapback]112798[/snapback][/align]a siemens c45 nemtud kepet fogadni 🙂
szep narancssarga es fekete szineket tud csak megjeleniteni 😉
egyebkent elhiszem, hogy valodi…Oké. Jöttök lfhu találkára? Megmutatom a fotót a telefonon. Ez nem fake! Ez normál fotó!
[align=right][snapback]112795[/snapback][/align]en nembiztos… most irtam Bbt-nek priviben…
nane! ez gaz:]
ilyet dephiben kb ket perc alatt csinal akarki
[align=right][snapback]112791[/snapback][/align]en c++ builderben megcsinalom egy perc alatt 🙂
kiegeszitve azzal a feature-rel, hogy az OK gomb megnyomasaval ujraindul a gep 🙂no. a múltkor felraktam egy „dark” XFce4.2 képet, de rajta felejtettem emil címeket. gondoltam visszarakom, csak úgy… a levelezõ evolution, ha nem látszana… 🙂
[align=right][snapback]112773[/snapback][/align]ez biza atomkiraly 😉
veletlenul nem telt meg a root, vagy a homekonyvtarad?
killall
„ahh en lettem a 3. :)”
Gratulálok!„remek 😉 ugyis a legjobb cucc az optikai eger, olyanom meg meg nincs :)”
Igazából nem is versenyeztem, mert van optikai egerem… 😛„kivancsian varom a kovetkezo versenyt, megint egy szereny kis enlightenmenttel fogok indulni, de enyhen turbosabb, mint a mostani volt :)”
mailto:bbt… 🙂(megjegyzem, nem jött össze a lenyomásod… 🙂 )
[align=right][snapback]112602[/snapback][/align]thx 🙂
(majd reagalok a mailre meg a privatra, csak mostanaban iszonyatosan elvagyok havazva… febr5-ig tutira… ide is max 1x tudok nezni egy nap)
q1q2:
hat en inkabb a regebbi startrekeket szeretem, a sorozatokat vhogy nem kultivalom ebben a temaban. akkor mar inkabb sliders 🙂
szal ezert nem ismertem fel, na mind1 🙂Alexxa:
azert barki barmit mond, te nemvagy semmi 🙂
lattam am a „hany eves vagy” topicban, hogy hany eves vagy 🙂 le a kalappal 😉 -
SzerzőBejegyzés