killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: valami gond van az uhummal :( #1998782
    killall
    Felhasználó

      /dev/discs/disc0/part1
      15G 15G 138M 100% /mnt/disk0-MAXTOR_6L040J2-part1
      /dev/discs/disc0/part5
      9,8G 9,7G 116M 99% /mnt/disk0-MAXTOR_6L040J2-part5
      /dev/discs/disc0/part6
      4,9G 4,9G 5,0M 100% /mnt/disk0-MAXTOR_6L040J2-part6

      ezeken mik vannak? mivel enyhen televannak…

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969918
      killall
      Felhasználó

        nyugi Alexxa 🙂
        belekot itt mindenki mindenbe. ezert nehogy megutalj minket.
        nekem pl abba kotottek bele, hogy egybeirok (mint pl ezt) dolgokat.
        mondjuk azert a -ban -ben, tudnek, innek, ennek, mondd, kuldd (az elsoket meg az utolsokat szinte senki sem tudja, hogy ugyvannak es mindenki rosszul irja) azert alapdolgok, amiket igy erettsegire keszulve nemartana megtanulni 🙂
        szal inkabb jotanacsnak vedd es ne „kiutalasnak” 🙂

        Hozzászólás: Most akkor ingyenes? #1998854
        killall
        Felhasználó

          Két véglet:
          Debian: a stabil ág már a megjelenés idõpontjában is elavult,
          SuSE: szerintem követhetetlen a féléves megjelenési periódus
          [align=right][snapback]112799[/snapback][/align]

          arany kozeput: uhu 😉
          1.0 – 2003 aprilis
          1.1 – 2004 marc.
          1.2 – sztem kb nyaron jon ki 🙂

          szal ez cirka 1 ev a tizedes verziokiadasok kozott 🙂

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948405
          killall
          Felhasználó

            Akkor mond a számodat (pl privben) oszt elküldöm. 😀
            [align=right][snapback]112798[/snapback][/align]

            a siemens c45 nemtud kepet fogadni 🙂
            szep narancssarga es fekete szineket tud csak megjeleniteni 😉
            egyebkent elhiszem, hogy valodi…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948403
            killall
            Felhasználó

              Oké. Jöttök lfhu találkára? Megmutatom a fotót a telefonon. Ez nem fake! Ez normál fotó!
              [align=right][snapback]112795[/snapback][/align]

              en nembiztos… most irtam Bbt-nek priviben…

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948400
              killall
              Felhasználó

                nane! ez gaz:]
                ilyet dephiben kb ket perc alatt csinal akarki
                [align=right][snapback]112791[/snapback][/align]

                en c++ builderben megcsinalom egy perc alatt 🙂
                kiegeszitve azzal a feature-rel, hogy az OK gomb megnyomasaval ujraindul a gep 🙂

                Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992049
                killall
                Felhasználó

                  no. a múltkor felraktam egy „dark” XFce4.2 képet, de rajta felejtettem emil címeket. gondoltam visszarakom, csak úgy… a levelezõ evolution, ha nem látszana… 🙂
                  [align=right][snapback]112773[/snapback][/align]

                  ez biza atomkiraly 😉

                  Hozzászólás: valami gond van az uhummal :( #1998767
                  killall
                  Felhasználó

                    veletlenul nem telt meg a root, vagy a homekonyvtarad?

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992027
                    killall
                    Felhasználó

                      killall
                      „ahh en lettem a 3. :)”
                      Gratulálok!

                      „remek 😉 ugyis a legjobb cucc az optikai eger, olyanom meg meg nincs :)”
                      Igazából nem is versenyeztem, mert van optikai egerem… 😛

                      „kivancsian varom a kovetkezo versenyt, megint egy szereny kis enlightenmenttel fogok indulni, de enyhen turbosabb, mint a mostani volt :)”
                      mailto:bbt… 🙂

                      (megjegyzem, nem jött össze a lenyomásod… 🙂 )
                      [align=right][snapback]112602[/snapback][/align]

                      thx 🙂

                      (majd reagalok a mailre meg a privatra, csak mostanaban iszonyatosan elvagyok havazva… febr5-ig tutira… ide is max 1x tudok nezni egy nap)

                      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992025
                      killall
                      Felhasználó

                        q1q2:

                        hat en inkabb a regebbi startrekeket szeretem, a sorozatokat vhogy nem kultivalom ebben a temaban. akkor mar inkabb sliders 🙂
                        szal ezert nem ismertem fel, na mind1 🙂

                        Alexxa:

                        azert barki barmit mond, te nemvagy semmi 🙂
                        lattam am a „hany eves vagy” topicban, hogy hany eves vagy 🙂 le a kalappal 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 3,638