Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
felesleges ezen agyalni. bugosan adtak ki a drivert es kesz.
Bbt:
galambunknak ajanld a kovetkezoket: tojo galamb, kakkanto gerlice, salakanyagot urito elterjedt varosi madar, nem pisilo nem sas.
ahh de jopofa vagyok 🙂
na asszem megyek is vissza tanulni…homekonyvtarnak erdemes kulon particiot szanni, mivel ugye juzerrel netezel, toltesz, stb, igy oda pakolodik minden.
Ha nem idegenkedsz a Dropline Gnome-tól, akkor gyerekjáték.
Tényleg forrást akartál írni, vagy inkább csomagot? Nekem fent van a Dropline Gnome és jó néhány csomag a LinuxPackages-rõl is, de eddig még nem volt velük semmi gondom.
[align=right][snapback]110788[/snapback][/align]csomagot akartam. ha emlekszel, akkor nyar kozepen volt egy kis galibam egy yahoo.com-rol szarmazo grub tgz-vel, ami hazavagta a slackemet… mondjuk ez az en hibam volt, de el is vette a kedvem a slacktol. azota boldog debianuser vagyok 🙂
:blush: úgy örültem, végre kipróbálhatok ilyen funkciókat is… 😀 vagy ez már perverzió?
Egyébként el tudom képzelni, hogy a srác egyszerûen hülye. Jártam már egy-két fórumon, ahol az ilyen név szinte természetes…
//OFFOFF küldtem egy mailt.
[align=right][snapback]110786[/snapback][/align]dehogy perverzio 🙂
//offoff ok, latom, majd gondolkozom, aztan reply 🙂
2.6.10 alá nem lehet külsö alsa-t forditani, én azt hámoztam ki az utóbbi 1, 1.5 órás görcsöléseimböl.
Valakinek sikerült már?
[align=right][snapback]110780[/snapback][/align]hat egyik kernel sem ugyanolyan. pl a 2.4.26-ot tuti reszegen adta ki linus, mert nemvolt benne fm801 support 😉
miertnem jo a 2.6.7 es a pure alsa tamogatas? nekem tokeletesen muxik…🙂 Most én elõztelek meg… részletek az admin topicban… 🙂
[align=right][snapback]110783[/snapback][/align]szep munka vo’t 🙂 irigyellek is 😉
Tényleg 8 mega. 🙁 Akkor felejtõs. Az ati vs x.org problémámmal meg nem tom’ mit fogok csinálni. 🙁 Vagy lecserélem az ati kártyámat nV-re (Radeon->GeForce) vagy pedig disztrót váltok (olyanra, ami xfree-s továbbra is és az is marad). 🙂
[align=right][snapback]110778[/snapback][/align]szoval akkor debianra valtasz? 🙂
na. amennyire csak tehetem probalom megszuntetni a win vs. linux flameket. ma asszem 2-t zartam be, par napja egyet. az uccso bezarasnal megjegyeztem, hogy ha megegyet meglatok, akkor torlom.
a sz@ro galambnak pedig adok egy hetes bant, ha meglatom, hogy ir.
(kedves Bbt kollega, ez siman bennevan a hataskorunkben, ajanlom figyelmedbe a figyelmezteteseket ;))ez uhu ?
egyébként cxoffice-val megy az explorer rendesibõl…..bár kicsit szaggat idõnként
[align=right][snapback]110775[/snapback][/align]lasd feljebb 🙂
-
SzerzőBejegyzés