killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996077
    killall
    Felhasználó

      felesleges ezen agyalni. bugosan adtak ki a drivert es kesz.

      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973463
      killall
      Felhasználó

        Bbt:

        galambunknak ajanld a kovetkezoket: tojo galamb, kakkanto gerlice, salakanyagot urito elterjedt varosi madar, nem pisilo nem sas.
        ahh de jopofa vagyok 🙂
        na asszem megyek is vissza tanulni…

        Hozzászólás: Befûzés #1996658
        killall
        Felhasználó

          homekonyvtarnak erdemes kulon particiot szanni, mivel ugye juzerrel netezel, toltesz, stb, igy oda pakolodik minden.

          Hozzászólás: openoffice slack alá csomagból? #1996225
          killall
          Felhasználó

            Ha nem idegenkedsz a Dropline Gnome-tól, akkor gyerekjáték.

            Tényleg forrást akartál írni, vagy inkább csomagot? Nekem fent van a Dropline Gnome és jó néhány csomag a LinuxPackages-rõl is, de eddig még nem volt velük semmi gondom.
            [align=right][snapback]110788[/snapback][/align]

            csomagot akartam. ha emlekszel, akkor nyar kozepen volt egy kis galibam egy yahoo.com-rol szarmazo grub tgz-vel, ami hazavagta a slackemet… mondjuk ez az en hibam volt, de el is vette a kedvem a slacktol. azota boldog debianuser vagyok 🙂

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948356
            killall
            Felhasználó

              :blush: úgy örültem, végre kipróbálhatok ilyen funkciókat is… 😀 vagy ez már perverzió?

              Egyébként el tudom képzelni, hogy a srác egyszerûen hülye. Jártam már egy-két fórumon, ahol az ilyen név szinte természetes…
              //OFFOFF küldtem egy mailt.
              [align=right][snapback]110786[/snapback][/align]

              dehogy perverzio 🙂

              //offoff ok, latom, majd gondolkozom, aztan reply 🙂

              Hozzászólás: OSS emuláció ALSA-val #1996614
              killall
              Felhasználó

                2.6.10 alá nem lehet külsö alsa-t forditani, én azt hámoztam ki az utóbbi 1, 1.5 órás görcsöléseimböl.
                Valakinek sikerült már?
                [align=right][snapback]110780[/snapback][/align]

                hat egyik kernel sem ugyanolyan. pl a 2.4.26-ot tuti reszegen adta ki linus, mert nemvolt benne fm801 support 😉
                miertnem jo a 2.6.7 es a pure alsa tamogatas? nekem tokeletesen muxik…

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948354
                killall
                Felhasználó

                  🙂 Most én elõztelek meg… részletek az admin topicban… 🙂
                  [align=right][snapback]110783[/snapback][/align]

                  szep munka vo’t 🙂 irigyellek is 😉

                  Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996634
                  killall
                  Felhasználó

                    Tényleg 8 mega.  🙁 Akkor felejtõs. Az ati vs x.org problémámmal meg nem tom’ mit fogok csinálni.  🙁 Vagy lecserélem az ati kártyámat nV-re (Radeon->GeForce) vagy pedig disztrót váltok (olyanra, ami xfree-s továbbra is és az is marad).  🙂
                    [align=right][snapback]110778[/snapback][/align]

                    szoval akkor debianra valtasz? 🙂

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948352
                    killall
                    Felhasználó

                      na. amennyire csak tehetem probalom megszuntetni a win vs. linux flameket. ma asszem 2-t zartam be, par napja egyet. az uccso bezarasnal megjegyeztem, hogy ha megegyet meglatok, akkor torlom.
                      a sz@ro galambnak pedig adok egy hetes bant, ha meglatom, hogy ir.
                      (kedves Bbt kollega, ez siman bennevan a hataskorunkben, ajanlom figyelmedbe a figyelmezteteseket ;))

                      Hozzászólás: Internet Explorer + ActiveX #1996549
                      killall
                      Felhasználó

                        ez uhu ?
                        egyébként cxoffice-val megy az explorer rendesibõl…..bár kicsit szaggat idõnként
                        [align=right][snapback]110775[/snapback][/align]

                        lasd feljebb 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 3,638