Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Biztos, hogy azt a szót használod, amit csináltál?
Csak mert mount/umount bármikor végezhető (jó: majdnem bármikor!), olyan nincs, hogy restart után sincs.
Valami mást csináltál, jó lenne, ha pontosan leírnád.Igen, megtaláltam a particionálót, merészen be is kattintgattam a partícióimat.
Én se maradjak ki a sorból: ugyanazt kívánom ugyanazoknak, amit mások itt már előttem:
Békés, boldog Karácsonyt mindenkinek!Szóval arra jöttem rá, hogy ha egy funkcióra ráklikkolok, akkor bejön a felirat, hogy ehhez rootjelszó kell.
Ha beírom, elindul és teszi a dolgát.
Ha a rootjelszóra a mégsem-et nyomom, akkor persze nem indul.
VISZONT ha ezután megint rányomok, akkor már nem kéri a root jelszavát. És persze nem is csinál semmit.
Ezt nevezném bugnak.szerk: bug2
A TV-beállító elfelejti kérni a jelszót, ezért nem fut.
„Most billentyű vagy billenytű?”
Ha valakit szeretnél ledöfni vele, akkor billenytű.
De nekünk a kesztyű, herkentyű, szerkentyű, szivattyú mintájára csak billentyű.
MELYIK partícióra akartad tenni?
/etc alatt szokott lenni valamiféle *version nevű file.
Keresd meg mc-vel, és olvass bele.
Más javaslatom van. Olvass PM-et, és válaszolj.
akarod?
De az be van pipálva.
Én meg be vagyok pipulva.
-
SzerzőBejegyzés