kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196175
    kisbetu
    Felhasználó

      zsörtölődés: hosszú percekre leáll a böngészőm a képfeltörlés (ponthu)  miatt.

      Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196176
      kisbetu
      Felhasználó

        zsörtölődés: hosszú percekre leáll a böngészőm a képfeltörlés (ponthu)  miatt.

        Hozzászólás: Képhiba bejelentkezésnél #2196249
        kisbetu
        Felhasználó
          linuxvirus wrote:
          Csekélyke angol tudásommal nem tudtam kigúglizni a problémát és a megoldást. Láttam két

          Talán célravezetőbb lenne, ha becsatolnád ide azt a logot.

          Hozzászólás: Képhiba bejelentkezésnél #2196250
          kisbetu
          Felhasználó
            linuxvirus wrote:
            Csekélyke angol tudásommal nem tudtam kigúglizni a problémát és a megoldást. Láttam két

            Talán célravezetőbb lenne, ha becsatolnád ide azt a logot.

            Hozzászólás: midnight commander viccelődik #2196282
            kisbetu
            Felhasználó
              borbi wrote:
              Az öreg csinált egy

              Na jó, de hol jött a képbe az öreg?

              Hozzászólás: midnight commander viccelődik #2196283
              kisbetu
              Felhasználó
                borbi wrote:
                Az öreg csinált egy

                Na jó, de hol jött a képbe az öreg?

                Hozzászólás: blackPanther !flam! #2196224
                kisbetu
                Felhasználó
                  v3cŧ0r wrote:
                  Hát, hogy képzeled?! Hiszen ingyen le lehet tölteni, hiszen ingyen lehet használni! Meg olyat is olvastam már, hogy szégyelje magát az aki ilyen szoftverekből pénzt keres….

                  Egy pár éve – egy azóta megszűnt fórumon – napokat és oldalakat vitatkoztam egy „kezdővel”.
                  Egyik kifogása az volt, hogy nem is ingyenes a linuksz, mert a letöltött iso-t ki kell írnia CD-re, az meg nincs ingyen…

                  Hozzászólás: blackPanther !flam! #2196223
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    v3cŧ0r wrote:
                    Hát, hogy képzeled?! Hiszen ingyen le lehet tölteni, hiszen ingyen lehet használni! Meg olyat is olvastam már, hogy szégyelje magát az aki ilyen szoftverekből pénzt keres….

                    Egy pár éve – egy azóta megszűnt fórumon – napokat és oldalakat vitatkoztam egy „kezdővel”.
                    Egyik kifogása az volt, hogy nem is ingyenes a linuksz, mert a letöltött iso-t ki kell írnia CD-re, az meg nincs ingyen…

                    Hozzászólás: Hibás ékezetek játékoldalakon #2160499
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      v3cŧ0r wrote:
                      kisbetu wrote:
                      Kedvesem!………….í

                      Kezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))

                      Bocsánat, de úgy tanultam jobban nevelt fórumokon, hogy kedvesnek kell lenni egymással.

                      Hozzászólás: Hibás ékezetek játékoldalakon #2160500
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        v3cŧ0r wrote:
                        kisbetu wrote:
                        Kedvesem!………….í

                        Kezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))

                        Bocsánat, de úgy tanultam jobban nevelt fórumokon, hogy kedvesnek kell lenni egymással.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 19,719