Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zsörtölődés: hosszú percekre leáll a böngészőm a képfeltörlés (ponthu) miatt.
zsörtölődés: hosszú percekre leáll a böngészőm a képfeltörlés (ponthu) miatt.
linuxvirus wrote:Csekélyke angol tudásommal nem tudtam kigúglizni a problémát és a megoldást. Láttam kétTalán célravezetőbb lenne, ha becsatolnád ide azt a logot.
linuxvirus wrote:Csekélyke angol tudásommal nem tudtam kigúglizni a problémát és a megoldást. Láttam kétTalán célravezetőbb lenne, ha becsatolnád ide azt a logot.
borbi wrote:Az öreg csinált egyNa jó, de hol jött a képbe az öreg?
borbi wrote:Az öreg csinált egyNa jó, de hol jött a képbe az öreg?
v3cŧ0r wrote:Hát, hogy képzeled?! Hiszen ingyen le lehet tölteni, hiszen ingyen lehet használni! Meg olyat is olvastam már, hogy szégyelje magát az aki ilyen szoftverekből pénzt keres….Egy pár éve – egy azóta megszűnt fórumon – napokat és oldalakat vitatkoztam egy „kezdővel”.
Egyik kifogása az volt, hogy nem is ingyenes a linuksz, mert a letöltött iso-t ki kell írnia CD-re, az meg nincs ingyen…v3cŧ0r wrote:Hát, hogy képzeled?! Hiszen ingyen le lehet tölteni, hiszen ingyen lehet használni! Meg olyat is olvastam már, hogy szégyelje magát az aki ilyen szoftverekből pénzt keres….Egy pár éve – egy azóta megszűnt fórumon – napokat és oldalakat vitatkoztam egy „kezdővel”.
Egyik kifogása az volt, hogy nem is ingyenes a linuksz, mert a letöltött iso-t ki kell írnia CD-re, az meg nincs ingyen…v3cŧ0r wrote:kisbetu wrote:Kedvesem!………….íKezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))
Bocsánat, de úgy tanultam jobban nevelt fórumokon, hogy kedvesnek kell lenni egymással.
v3cŧ0r wrote:kisbetu wrote:Kedvesem!………….íKezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))
Bocsánat, de úgy tanultam jobban nevelt fórumokon, hogy kedvesnek kell lenni egymással.
-
SzerzőBejegyzés