kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196388
    kisbetu
    Felhasználó
      gtk wrote:
      Probalom forrasbol..

      Erről leszokhatnál.

      Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196389
      kisbetu
      Felhasználó
        gtk wrote:
        Probalom forrasbol..

        Erről leszokhatnál.

        Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196336
        kisbetu
        Felhasználó
          zotya794 wrote:
          ha próbálom a szerkesztéssel beállíttatni, akkor azt írja, hogy hiba történt a sound blaster hangkártya telepítés közben, és az  snd-ca0106 kernelmodult hangtámogatáshoz nem lehet betölteni

          Az lsmod azt mondta, hogy be van töltve.

          Akkor talán előbb a terminálban távolítsd el: rmmod snd-ca0106

          Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196337
          kisbetu
          Felhasználó
            zotya794 wrote:
            ha próbálom a szerkesztéssel beállíttatni, akkor azt írja, hogy hiba történt a sound blaster hangkártya telepítés közben, és az  snd-ca0106 kernelmodult hangtámogatáshoz nem lehet betölteni

            Az lsmod azt mondta, hogy be van töltve.

            Akkor talán előbb a terminálban távolítsd el: rmmod snd-ca0106

            Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196324
            kisbetu
            Felhasználó

              Ha elindítod a YaST-ot, a hangkártyánál mit mutat?

              Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196325
              kisbetu
              Felhasználó

                Ha elindítod a YaST-ot, a hangkártyánál mit mutat?

                Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196322
                kisbetu
                Felhasználó

                  Mondjam, vagy mutassam?

                  MIÉRT PONT DOC??????????????????????????????????

                  téiksztét kértünk.

                  mivel nyissam meg? he?

                  Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196323
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Mondjam, vagy mutassam?

                    MIÉRT PONT DOC??????????????????????????????????

                    téiksztét kértünk.

                    mivel nyissam meg? he?

                    Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196316
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Kikeresed a menüben azt az ikont, ami egy fekete tévére hasonlít, olyasmi van melléírva, hogy terminál.

                      Beírod, hogy su.
                      Bekéri a root jelszavát, amit telepítéskor ugye megadtál.

                      Átlép root-ba, # jelet látsz a sor végén.

                      Beírod a kapott parancsokat, és idecsatolod a két elkészült txt-t.

                      Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196317
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Kikeresed a menüben azt az ikont, ami egy fekete tévére hasonlít, olyasmi van melléírva, hogy terminál.

                        Beírod, hogy su.
                        Bekéri a root jelszavát, amit telepítéskor ugye megadtál.

                        Átlép root-ba, # jelet látsz a sor végén.

                        Beírod a kapott parancsokat, és idecsatolod a két elkészült txt-t.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 19,719