Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
gtk wrote:Probalom forrasbol..
Erről leszokhatnál.
gtk wrote:Probalom forrasbol..Erről leszokhatnál.
zotya794 wrote:ha próbálom a szerkesztéssel beállíttatni, akkor azt írja, hogy hiba történt a sound blaster hangkártya telepítés közben, és az snd-ca0106 kernelmodult hangtámogatáshoz nem lehet betölteniAz lsmod azt mondta, hogy be van töltve.
Akkor talán előbb a terminálban távolítsd el: rmmod snd-ca0106
zotya794 wrote:ha próbálom a szerkesztéssel beállíttatni, akkor azt írja, hogy hiba történt a sound blaster hangkártya telepítés közben, és az snd-ca0106 kernelmodult hangtámogatáshoz nem lehet betölteniAz lsmod azt mondta, hogy be van töltve.
Akkor talán előbb a terminálban távolítsd el: rmmod snd-ca0106
Ha elindítod a YaST-ot, a hangkártyánál mit mutat?
Ha elindítod a YaST-ot, a hangkártyánál mit mutat?
Mondjam, vagy mutassam?
MIÉRT PONT DOC??????????????????????????????????
téiksztét kértünk.
mivel nyissam meg? he?
Mondjam, vagy mutassam?
MIÉRT PONT DOC??????????????????????????????????
téiksztét kértünk.
mivel nyissam meg? he?
Kikeresed a menüben azt az ikont, ami egy fekete tévére hasonlít, olyasmi van melléírva, hogy terminál.
Beírod, hogy su.
Bekéri a root jelszavát, amit telepítéskor ugye megadtál.Átlép root-ba, # jelet látsz a sor végén.
Beírod a kapott parancsokat, és idecsatolod a két elkészült txt-t.
Kikeresed a menüben azt az ikont, ami egy fekete tévére hasonlít, olyasmi van melléírva, hogy terminál.
Beírod, hogy su.
Bekéri a root jelszavát, amit telepítéskor ugye megadtál.Átlép root-ba, # jelet látsz a sor végén.
Beírod a kapott parancsokat, és idecsatolod a két elkészült txt-t.
-
SzerzőBejegyzés