Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
v3cŧ0r wrote:és ott ez nem tűnik ki.
mert ottasztán kemény és szig orrú moderáció fojik
v3cŧ0r wrote:és ott ez nem tűnik ki.mert ottasztán kemény és szig orrú moderáció fojik
uzsolt wrote:Elküldhetem végre a hozzászólásom?B+, azt is olvasni kell!
uzsolt wrote:Elküldhetem végre a hozzászólásom?B+, azt is olvasni kell!
norbert0630 wrote:írni tudnál moderátor létedreSzerintem a jelenlevők közül én írok a legjobban.
(Bocsánat, megjött a tanár úr. Most már nem biztos, hogy én vagyok a legjobb.)Azt viszont itt mindenki tudja, hogy szar a linugz.
norbert0630 wrote:írni tudnál moderátor létedreSzerintem a jelenlevők közül én írok a legjobban.
(Bocsánat, megjött a tanár úr. Most már nem biztos, hogy én vagyok a legjobb.)Azt viszont itt mindenki tudja, hogy szar a linugz.
norbert0630 wrote:Linuksz ;D írni tudnál moderátor létedreTanulj meg ragozni: te linuksz!
norbert0630 wrote:Linuksz ;D írni tudnál moderátor létedreTanulj meg ragozni: te linuksz!
norbert0630 wrote:Szép kis fórum még hazudnak is , akkor miért van ott a Moderator a neved alatt ?Mert odarajzolták, és nincs moderátor, aki letörölje.
Elolvastad már a rídmit?
norbert0630 wrote:Szép kis fórum még hazudnak is , akkor miért van ott a Moderator a neved alatt ?Mert odarajzolták, és nincs moderátor, aki letörölje.
Elolvastad már a rídmit?
-
SzerzőBejegyzés