kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196005
    kisbetu
    Felhasználó
      norbert0630 wrote:
      ez a fórum a webkukkolo ra oda való ” Segítőkész emberek és kedves moderátorok” címmel

      Akkor kérj ott segítséget, biztos tudnak zulubuntut telepíteni.

      (Én téged idéztelek. Arról meg nem tehetek, hogy utólag átírod.)

      Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196006
      kisbetu
      Felhasználó
        norbert0630 wrote:
        ez a fórum a webkukkolo ra oda való ” Segítőkész emberek és kedves moderátorok” címmel

        Akkor kérj ott segítséget, biztos tudnak zulubuntut telepíteni.

        (Én téged idéztelek. Arról meg nem tehetek, hogy utólag átírod.)

        Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196003
        kisbetu
        Felhasználó
          norbert0630 wrote:
          Ja itt a moderátoroknak engedélyezett az ilyen szavak használata szép kis fórum .

          ITT NINCSENEK MODERÁTOROK, ezért írhatsz ilyen szavakat.

          Aprópopó! Milyen szavak zavarják a lelkedet? Az „olvasás”, vagy az „átmegyek”?

          Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196004
          kisbetu
          Felhasználó
            norbert0630 wrote:
            Ja itt a moderátoroknak engedélyezett az ilyen szavak használata szép kis fórum .

            ITT NINCSENEK MODERÁTOROK, ezért írhatsz ilyen szavakat.

            Aprópopó! Milyen szavak zavarják a lelkedet? Az „olvasás”, vagy az „átmegyek”?

            Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2195999
            kisbetu
            Felhasználó
              norbert0630 wrote:
              én az adminok helyébe elgondolkoznék a moderátorokról .

              elvannak gombolkova, hid el

              (majd később el is olvashatod a történetet)

              norbert0630 wrote:
              akkor inkább keressek egy másik fórumot ahol kedvesebb a team és nem dumál .

              Javaslom neked a linuksz empire fórumot meg a márkatársaid gyűlytőhelyét, a zulubuntu ponthut.

              Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196000
              kisbetu
              Felhasználó
                norbert0630 wrote:
                én az adminok helyébe elgondolkoznék a moderátorokról .

                elvannak gombolkova, hid el

                (majd később el is olvashatod a történetet)

                norbert0630 wrote:
                akkor inkább keressek egy másik fórumot ahol kedvesebb a team és nem dumál .

                Javaslom neked a linuksz empire fórumot meg a márkatársaid gyűlytőhelyét, a zulubuntu ponthut.

                Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2195993
                kisbetu
                Felhasználó
                  norbert0630 wrote:
                  kezdő vagyok bazzdmeg

                  Akkó kezgyé óvasni bazmeg.

                  norbert0630 wrote:
                  ilyen kis bunkót

                  A kis bunkó a nagyapád lehetne. Már akkor olvasott, amikor te még a mainál is kisebb sperma voltál.

                  Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2195994
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    norbert0630 wrote:
                    kezdő vagyok bazzdmeg

                    Akkó kezgyé óvasni bazmeg.

                    norbert0630 wrote:
                    ilyen kis bunkót

                    A kis bunkó a nagyapád lehetne. Már akkor olvasott, amikor te még a mainál is kisebb sperma voltál.

                    Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2195989
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      norbert0630 wrote:
                      >:(

                      kisbetu wrote:
                      norbert0630 wrote:
                      letöltöttem a gnóm kommander és hogy tudom telepíteni?

                      Ahogy bármi mást: elolvasod a rídmijét, és végrehajtod a leírtakat.
                      Átmenjek elolvasni?

                      köszi a sok kedvességet kezdő vagyok bazzdmeg  ilyen kis bunkót minek vesznek fel moderátornak.

                      Azé bazmeg, hogy legyen kivel vitatkoznod, bazmeg.

                      Meg ki is rúkták a köcsök moderátort bazmeg.

                      Hameg még nem baztad meg akkó bazmeg.

                      Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2195990
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        norbert0630 wrote:
                        >:(

                        kisbetu wrote:
                        norbert0630 wrote:
                        letöltöttem a gnóm kommander és hogy tudom telepíteni?

                        Ahogy bármi mást: elolvasod a rídmijét, és végrehajtod a leírtakat.
                        Átmenjek elolvasni?

                        köszi a sok kedvességet kezdő vagyok bazzdmeg  ilyen kis bunkót minek vesznek fel moderátornak.

                        Azé bazmeg, hogy legyen kivel vitatkoznod, bazmeg.

                        Meg ki is rúkták a köcsök moderátort bazmeg.

                        Hameg még nem baztad meg akkó bazmeg.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 19,719