Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
norbert0630 wrote:ez a fórum a webkukkolo ra oda való ” Segítőkész emberek és kedves moderátorok” címmel
Akkor kérj ott segítséget, biztos tudnak zulubuntut telepíteni.
(Én téged idéztelek. Arról meg nem tehetek, hogy utólag átírod.)
norbert0630 wrote:ez a fórum a webkukkolo ra oda való ” Segítőkész emberek és kedves moderátorok” címmelAkkor kérj ott segítséget, biztos tudnak zulubuntut telepíteni.
(Én téged idéztelek. Arról meg nem tehetek, hogy utólag átírod.)
norbert0630 wrote:Ja itt a moderátoroknak engedélyezett az ilyen szavak használata szép kis fórum .ITT NINCSENEK MODERÁTOROK, ezért írhatsz ilyen szavakat.
Aprópopó! Milyen szavak zavarják a lelkedet? Az „olvasás”, vagy az „átmegyek”?
norbert0630 wrote:Ja itt a moderátoroknak engedélyezett az ilyen szavak használata szép kis fórum .ITT NINCSENEK MODERÁTOROK, ezért írhatsz ilyen szavakat.
Aprópopó! Milyen szavak zavarják a lelkedet? Az „olvasás”, vagy az „átmegyek”?
norbert0630 wrote:én az adminok helyébe elgondolkoznék a moderátorokról .elvannak gombolkova, hid el
(majd később el is olvashatod a történetet)
norbert0630 wrote:akkor inkább keressek egy másik fórumot ahol kedvesebb a team és nem dumál .Javaslom neked a linuksz empire fórumot meg a márkatársaid gyűlytőhelyét, a zulubuntu ponthut.
norbert0630 wrote:én az adminok helyébe elgondolkoznék a moderátorokról .elvannak gombolkova, hid el
(majd később el is olvashatod a történetet)
norbert0630 wrote:akkor inkább keressek egy másik fórumot ahol kedvesebb a team és nem dumál .Javaslom neked a linuksz empire fórumot meg a márkatársaid gyűlytőhelyét, a zulubuntu ponthut.
norbert0630 wrote:kezdő vagyok bazzdmegAkkó kezgyé óvasni bazmeg.
norbert0630 wrote:ilyen kis bunkótA kis bunkó a nagyapád lehetne. Már akkor olvasott, amikor te még a mainál is kisebb sperma voltál.
norbert0630 wrote:kezdő vagyok bazzdmegAkkó kezgyé óvasni bazmeg.
norbert0630 wrote:ilyen kis bunkótA kis bunkó a nagyapád lehetne. Már akkor olvasott, amikor te még a mainál is kisebb sperma voltál.
norbert0630 wrote:>:(kisbetu wrote:norbert0630 wrote:letöltöttem a gnóm kommander és hogy tudom telepíteni?Ahogy bármi mást: elolvasod a rídmijét, és végrehajtod a leírtakat.
Átmenjek elolvasni?köszi a sok kedvességet kezdő vagyok bazzdmeg ilyen kis bunkót minek vesznek fel moderátornak.
Azé bazmeg, hogy legyen kivel vitatkoznod, bazmeg.
Meg ki is rúkták a köcsök moderátort bazmeg.
Hameg még nem baztad meg akkó bazmeg.
norbert0630 wrote:>:(kisbetu wrote:norbert0630 wrote:letöltöttem a gnóm kommander és hogy tudom telepíteni?Ahogy bármi mást: elolvasod a rídmijét, és végrehajtod a leírtakat.
Átmenjek elolvasni?köszi a sok kedvességet kezdő vagyok bazzdmeg ilyen kis bunkót minek vesznek fel moderátornak.
Azé bazmeg, hogy legyen kivel vitatkoznod, bazmeg.
Meg ki is rúkták a köcsök moderátort bazmeg.
Hameg még nem baztad meg akkó bazmeg.
-
SzerzőBejegyzés