Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a karim egy gf2 mx400-as (suse9.2)
Lehet, hogy sz** a kari?Lehet.
Bár nálam mûködik.¤ Ext3mas particiót simán cfdiskel lehet átméretezni? Nem kell hozzá más?
Felejtsd el az átméretezést.
Törlés, új partíció.akkor a gyári kerneled megmarad és indítható…
Ebben ne légy biztos.
Ezt is el lehet rontani.azt a ntfs rpm et amit feltettem csak ugy letörölni ? uninstallálni vagy mia szösz ? ha lehet , hogy ? hol ?
Feltenni sikerült?
Levenni ugyanazzal: man rpm.Option „ConnectedMonitor” „TV”
mit irjak még be hogy mindenütt legyen kép?
várom a válaszotok, mert ezzel a beállitással csak a tv megy 🙂
Nem próbálkoztam még a TV-outtal, (ez még a jövõ kísérlete), de ez az option sor kicsit zavar.
Szintén csak kívülállóként kérdem: az nvidia olvasnivalója nem írja le, hogyan kell csinálni?Init 2-ben, vagy benszülött (hálózatmentes gépben) mé’ ne lehetne rootként belépni???? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
[align=right][snapback]116131[/snapback][/align]Mert a rendszert akkor saját magától is megvédené. Aki nem ért hozzá, ne piszkálya!
dd
Fenébe! Késõn értem ide, nem láttam…
Bocs, így volt könnyebb a sok kérdésre válaszolni, meg a hozzászólások száma is gyorsabban ketyeg.
4. A grubban a title paraméterében szerepelhet szóköz?(pl title uhu linux)
Igen.
-
SzerzőBejegyzés