kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,161-18,170 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia #1954795
    kisbetu
    Felhasználó

      a karim egy gf2 mx400-as (suse9.2)
      Lehet, hogy sz** a kari?

      Lehet.
      Bár nálam mûködik.

      Hozzászólás: winyó csere hülyéknek:) #2000755
      kisbetu
      Felhasználó

        ¤ Ext3mas particiót simán cfdiskel lehet átméretezni? Nem kell hozzá más?

        Felejtsd el az átméretezést.
        Törlés, új partíció.

        kisbetu
        Felhasználó

          akkor a gyári kerneled megmarad és indítható…

          Ebben ne légy biztos.
          Ezt is el lehet rontani.

          kisbetu
          Felhasználó

            azt a ntfs rpm et amit feltettem csak ugy letörölni ? uninstallálni vagy mia szösz ? ha lehet , hogy ? hol  ?

            Feltenni sikerült?
            Levenni ugyanazzal: man rpm.

            Hozzászólás: Nvidia #1954793
            kisbetu
            Felhasználó

                Option      „ConnectedMonitor” „TV”

              mit irjak még be hogy mindenütt legyen kép?

              várom a válaszotok, mert ezzel a beállitással csak a tv megy 🙂

              Nem próbálkoztam még a TV-outtal, (ez még a jövõ kísérlete), de ez az option sor kicsit zavar.
              Szintén csak kívülállóként kérdem: az nvidia olvasnivalója nem írja le, hogyan kell csinálni?

              Hozzászólás: Nvidia #1954792
              kisbetu
              Felhasználó

                Init 2-ben, vagy benszülött (hálózatmentes gépben) mé’ ne lehetne rootként belépni????  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:
                [align=right][snapback]116131[/snapback][/align]

                Mert a rendszert akkor saját magától is megvédené. Aki nem ért hozzá, ne piszkálya!

                Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990342
                kisbetu
                Felhasználó

                  dd

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972652
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Fenébe! Késõn értem ide, nem láttam…

                    Hozzászólás: winyó csere hülyéknek:) #2000753
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Bocs, így volt könnyebb a sok kérdésre válaszolni, meg a hozzászólások száma is gyorsabban ketyeg.

                      Hozzászólás: winyó csere hülyéknek:) #2000752
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        4. A grubban a title paraméterében szerepelhet szóköz?(pl title uhu linux)

                        Igen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,161-18,170 / 19,719