kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,171-18,180 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: winyó csere hülyéknek:) #2000751
    kisbetu
    Felhasználó

      3. Igaz, hogy a suse minden elõtte telepített linuxot elb…izé…barmol?

      Igen, ha te teszed fel.
      Nem, ha én teszem fel.

      Szóval: csak ésszel, gondolkodva, odafigyelve.

      Hozzászólás: winyó csere hülyéknek:) #2000750
      kisbetu
      Felhasználó

        ¤ mivel particiónáljak(xp telepítõ, suse telepítõ xp telepítés után, vagy mindenek elõtt slackware cfdiskje)?
        ¤ melyik legyen logikai, primary, extended? vagy bizzam az xp telepítõjére?

        Felteszed az XP-t, azzal megcsinálod neki a saját partícióját. Ez primary lesz.

        Utána felteszed a kedvenc Linuxodat, azzal csinálod a többit.
        Mivel összesen öt partíciót tervezel, nem lehet mindegyik primary. Akkor már legyen az egész extended, abban csináld meg mindegyket logikaira. (Tök mindegy.)

        Hozzászólás: winyó csere hülyéknek:) #2000749
        kisbetu
        Felhasználó

          10gb reiser suse9 – ha már megvettem telepítsem is fel:)
          5 gb ext3 uhu – anyukámnak
          14gb reiser Slackware10 – nekem

          Mindjárt megcáfolnak, de én mindegyiket ext3-ra tenném.

          Hozzászólás: winyó csere hülyéknek:) #2000748
          kisbetu
          Felhasználó

            ¤ tuxracer fut, ha nem teszem fel az nvidias drivert :blush: ?

            Fut.
            De szarul.

            kisbetu
            Felhasználó

              Depmod volt?
              (Kell ilyen egyáltalán? Nekem mintha kellett volna.)

              Hozzászólás: *** UHU Linux 1.2 (Rajt!) [Final] *** #1998293
              kisbetu
              Felhasználó

                Ez most akkor azt jelenti hogy minden csomagból most már csak az 1.2es lesz a jó?
                Ez igen kellemetlen inkompatibilitást mutat. kár
                [align=right][snapback]116145[/snapback][/align]

                Miért kell ezen meglepõdni?
                Az miért inkompatibilitás, ha egy másik rendszer csomagjait akarod a tiédre erõszakolni?

                Hozzászólás: Acrobat Reader #2000248
                kisbetu
                Felhasználó

                  megtaláltam a hibát!!!! 🙂

                  Tudod, ilyenkor mások okulására illik leírni, mi volt a baj okozója.
                  (Hogy más már ne fusson bele, ha meg belefut, akkor a keresõvel a választ is megtalálja.)

                  Hozzászólás: Nem tudok telepíteni! #2000774
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    külsö rpm-et nem javaslok ha eccer van eredeti suse rpm.

                    Windowsból jött embernek szokni kell, hogy a rendszer a keze alatt van és nem összevissza varez oldalakról kell begyûjteni a hiányzó alkatrészeket.

                    Hozzászólás: Acrobat Reader #2000246
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Valahogyan be kell állítani az Operában külön?

                      Szerinted?
                      A Linuxra installáltad a readert, nem az Operára.
                      De azért próbáld ki: letöltöd a pdf-et, aztán megnézed.

                      Hozzászólás: Help me pls #2000895
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        elolvastad a postodat mielott elkuldted?

                        Nekem már hozzá se kell szólnom…
                        Köszönöm.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,171-18,180 / 19,719