Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
3. Igaz, hogy a suse minden elõtte telepített linuxot elb…izé…barmol?
Igen, ha te teszed fel.
Nem, ha én teszem fel.Szóval: csak ésszel, gondolkodva, odafigyelve.
¤ mivel particiónáljak(xp telepítõ, suse telepítõ xp telepítés után, vagy mindenek elõtt slackware cfdiskje)?
¤ melyik legyen logikai, primary, extended? vagy bizzam az xp telepítõjére?Felteszed az XP-t, azzal megcsinálod neki a saját partícióját. Ez primary lesz.
Utána felteszed a kedvenc Linuxodat, azzal csinálod a többit.
Mivel összesen öt partíciót tervezel, nem lehet mindegyik primary. Akkor már legyen az egész extended, abban csináld meg mindegyket logikaira. (Tök mindegy.)10gb reiser suse9 – ha már megvettem telepítsem is fel:)
5 gb ext3 uhu – anyukámnak
14gb reiser Slackware10 – nekemMindjárt megcáfolnak, de én mindegyiket ext3-ra tenném.
¤ tuxracer fut, ha nem teszem fel az nvidias drivert :blush: ?
Fut.
De szarul.Depmod volt?
(Kell ilyen egyáltalán? Nekem mintha kellett volna.)Ez most akkor azt jelenti hogy minden csomagból most már csak az 1.2es lesz a jó?
Ez igen kellemetlen inkompatibilitást mutat. kár
[align=right][snapback]116145[/snapback][/align]Miért kell ezen meglepõdni?
Az miért inkompatibilitás, ha egy másik rendszer csomagjait akarod a tiédre erõszakolni?megtaláltam a hibát!!!! 🙂
Tudod, ilyenkor mások okulására illik leírni, mi volt a baj okozója.
(Hogy más már ne fusson bele, ha meg belefut, akkor a keresõvel a választ is megtalálja.)külsö rpm-et nem javaslok ha eccer van eredeti suse rpm.
Windowsból jött embernek szokni kell, hogy a rendszer a keze alatt van és nem összevissza varez oldalakról kell begyûjteni a hiányzó alkatrészeket.
Valahogyan be kell állítani az Operában külön?
Szerinted?
A Linuxra installáltad a readert, nem az Operára.
De azért próbáld ki: letöltöd a pdf-et, aztán megnézed.elolvastad a postodat mielott elkuldted?
Nekem már hozzá se kell szólnom…
Köszönöm. -
SzerzőBejegyzés