Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha a tanárnénid lennék jól megcibálnám a füledet:))
tanár néni is külön van
Jah bocs, csak okulásod gyanánt. Az idegennyelv egyben van.
külön van
én is találtam az írásai között egy-egy hibát. Pl. különírva, ami egyben lenne, s
tényleg
hm lemeradt egy d
küszködik: nem a d hiányzik, hanem a s.
hm lemeradt egy d most mond mik vannak barátom:))))))))))))))))))úristen most mi lesz beírsz az ellenõrzõmbe?:)))))))))))))))))))))))))))))))
[align=right][snapback]105246[/snapback][/align]Azt talán még nem, csak a következõ ilyennél.
Biztos nehéz lehet idegen nyelvet tanulni, de most itt a szünet, a hülye számítógépezés hejett (!) foglalkozhatsz a lemaradásoddal is.
Nem tudom, hogyan lehet véletlenül beszólni, én mindenesetre csak szándékosan szoktam.
Boldog Karácsonyt Neked is!
angol tudásom kihívásokkal küzködik kissé
A magyar is…
Ki tudna nekem szerezni SuSE Linux 9.1
Ez legális?
Mennyiért, mikorra?
(Ne válaszolj. Te is tudsz rendelni magadnak. De ha erre lusta vagy, rendelek neked, csak gyere érte.„User error! Change user and reboot!”
Talán az a bonyolult helyzet állt elõ, hogy egy olyan file-rendszerre akarsz másolni, ahol a hozzáférési jogok nincsenek definiálva. Ez még nem lenne baj, de TE másoláskor következetesen ragaszkodsz a jogok átvitelérõl is.
Tipikusan ilyen eset az, amikor FAT32-re másolnak mc-vel, de azt a kijelölést, hogy „Attribútumok megõrzése” elfelejtik levenni.Mi lenne, ha megpróbálnád e nélkül?
Egyébként nagyon szurkolok a z UHU-csapatnak!
Ezt az UHU csapat köszöni.
Nagyon jó ötlet ez a live CD
Ezt meg Emerson köszöni.
-
SzerzőBejegyzés