kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,431-18,440 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989688
    kisbetu
    Felhasználó

      Ha a tanárnénid lennék jól megcibálnám a füledet:))

      tanár néni is külön van

      Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989687
      kisbetu
      Felhasználó

        Jah bocs, csak okulásod gyanánt. Az idegennyelv egyben van.

        külön van

        Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989686
        kisbetu
        Felhasználó

          én is találtam az írásai között egy-egy hibát. Pl. különírva, ami egyben lenne, s

          tényleg

          Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989685
          kisbetu
          Felhasználó

            hm lemeradt egy d

            küszködik: nem a d hiányzik, hanem a s.

            Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989679
            kisbetu
            Felhasználó

              hm lemeradt egy d most mond mik vannak barátom:))))))))))))))))))úristen most mi lesz beírsz az ellenõrzõmbe?:)))))))))))))))))))))))))))))))
              [align=right][snapback]105246[/snapback][/align]

              Azt talán még nem, csak a következõ ilyennél.

              Biztos nehéz lehet idegen nyelvet tanulni, de most itt a szünet, a hülye számítógépezés hejett (!) foglalkozhatsz a lemaradásoddal is.

              Nem tudom, hogyan lehet véletlenül beszólni, én mindenesetre csak szándékosan szoktam.

              Boldog Karácsonyt Neked is!

              Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989674
              kisbetu
              Felhasználó

                angol tudásom kihívásokkal küzködik kissé

                A magyar is…

                Hozzászólás: Ki tud…. #1992325
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ki tudna nekem szerezni SuSE Linux 9.1

                  Ez legális?

                  Hozzászólás: Ki tud…. #1992322
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Mennyiért, mikorra?
                    (Ne válaszolj. Te is tudsz rendelni magadnak. De ha erre lusta vagy, rendelek neked, csak gyere érte.

                    Hozzászólás: Jogok az mc-ben? #1992319
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      „User error! Change user and reboot!”

                      Talán az a bonyolult helyzet állt elõ, hogy egy olyan file-rendszerre akarsz másolni, ahol a hozzáférési jogok nincsenek definiálva. Ez még nem lenne baj, de TE másoláskor következetesen ragaszkodsz a jogok átvitelérõl is.
                      Tipikusan ilyen eset az, amikor FAT32-re másolnak mc-vel, de azt a kijelölést, hogy „Attribútumok megõrzése” elfelejtik levenni.

                      Mi lenne, ha megpróbálnád e nélkül?

                      Hozzászólás: UHU Linux Live 2.2 #1986929
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Egyébként nagyon szurkolok a z UHU-csapatnak!

                        Ezt az UHU csapat köszöni.

                        Nagyon jó ötlet ez a live CD

                        Ezt meg Emerson köszöni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,431-18,440 / 19,719