Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Amúgy Linuxonként legalább 2 particó szükséges igaz? Vagyis neked a 3 linux 6 partición van?
A Linuxnak legalább egy partíció kell, amire feltelepíted.
emellett érdemes a memóriakezelés segítésére egy swap partíciót létrehozni. Ez kettõ.Ha még egy Linuxot felteszel, annak saját root partíció kell. A már meglévõ swapet viszont használhatja, hiszen most õ fut, nem kell veszekedni érte.
Tehát 3 Linuxhoz 4 partíció elég. (Lenne. De én a /home adataimat külön partíción tartom. Ez arra jó, hogy a rendszert kicserélhetem, formázhatom a root partíciót, az adataim meg nyugton vannak.)
Ha minden megy, tesztelni az irw paranccsal tudod…kb ennyi
Asszem a topicban egyedul en tartottam be…
Fölösleges topic: ha annak tartod, akkor miért nézed meg?
Azért nézem meg, mert kint van a fõoldalon.
Azért nézem meg.Meg már a múlt héten is kint volt egy ugyanilyen. Azt is megnéztem.
Ezt meg bezártam.az init 5 elindítja az init 4-eket is…
Egészen biztos vagy te ebben?
A légyszives is egybe van ….
Külön.
Egyébként még annyi, hogy megnéztem sok hozzászólásodat, és érdekes módom a 90%-a abból áll, hogy beszólogatsz másoknak. Gyanítom Te nem is értessz a Linuxhoz, viszont a beszólogatáshoz annál inkább. Gratulálok!:))))))))))
Igen, ha megnézed a fórum hozzászólásait, akkor tényleg sok hozzászólást találsz olyanoktól, akik nem értenek a Linuxhoz. Természetesen én sem, sõt megkockáztatom, az itt megfordulók közül senki sem állíthatja magáról, hogy ért „a” Linuxhoz. Valamelyest ismerjük a rendszert, amit használunk. Ha éppen olyan kérdés merül fel, amivel már megküzdöttünk, akkor arra válaszolunk. Természetesen egy oprendszer használatának számos olyan aspektusa létezhet (odanézz, külföldiül is!), ami soha nem kerül a látókörünkbe.
Valaki plz egészen részletesen írja már le, hogy az én láma agyam is felfogja.
Ja: tanár néni, tanító néni, óvó néni, doktor néni két szó.
Házinéni, tanárnõ egy szó.Jogi szempontból (errõl szól a topik?) nem lenne szabad belejavítanom mások hozzászólásaiba. Jocó az egyetlen, akinek ezt meg merem tenni, mert ha jól emlékszem, van ilyen megállapodás közöttünk.
offtopik OFF (remélem)
-
SzerzőBejegyzés