kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,421-18,430 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990467
    kisbetu
    Felhasználó

      Amúgy Linuxonként legalább 2 particó szükséges igaz? Vagyis neked a 3 linux 6 partición van?

      A Linuxnak legalább egy partíció kell, amire feltelepíted.
      emellett érdemes a memóriakezelés segítésére egy swap partíciót létrehozni. Ez kettõ.

      Ha még egy Linuxot felteszel, annak saját root partíció kell. A már meglévõ swapet viszont használhatja, hiszen most õ fut, nem kell veszekedni érte.

      Tehát 3 Linuxhoz 4 partíció elég. (Lenne. De én a /home adataimat külön partíción tartom. Ez arra jó, hogy a rendszert kicserélhetem, formázhatom a root partíciót, az adataim meg nyugton vannak.)

      Hozzászólás: TV kártya távirányító #1992432
      kisbetu
      Felhasználó

        Ha minden megy, tesztelni az irw paranccsal tudod…kb ennyi

        Hozzászólás: ISO-t mountolni? #1992810
        kisbetu
        Felhasználó

          Asszem a topicban egyedul en tartottam be…

          Hozzászólás: ISO-t mountolni? #1992809
          kisbetu
          Felhasználó

            Fölösleges topic: ha annak tartod, akkor miért nézed meg?

            Azért nézem meg, mert kint van a fõoldalon.
            Azért nézem meg.

            Meg már a múlt héten is kint volt egy ugyanilyen. Azt is megnéztem.
            Ezt meg bezártam.

            Hozzászólás: GRUB és bejelentkezés-kezelõ #1992790
            kisbetu
            Felhasználó

              az init 5 elindítja az init 4-eket is…

              Egészen biztos vagy te ebben?

              Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991049
              kisbetu
              Felhasználó

                Ezt olvastad?

                Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991839
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nem bezárta, hanem törölte…

                  Ezt?

                  Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989693
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    A légyszives is egybe van ….

                    Külön.

                    Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989691
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Egyébként még annyi, hogy megnéztem sok hozzászólásodat, és érdekes módom a 90%-a abból áll, hogy beszólogatsz másoknak. Gyanítom Te nem is értessz a Linuxhoz, viszont a beszólogatáshoz annál inkább. Gratulálok!:))))))))))

                      Igen, ha megnézed a fórum hozzászólásait, akkor tényleg sok hozzászólást találsz olyanoktól, akik nem értenek a Linuxhoz. Természetesen én sem, sõt megkockáztatom, az itt megfordulók közül senki sem állíthatja magáról, hogy ért „a” Linuxhoz. Valamelyest ismerjük a rendszert, amit használunk. Ha éppen olyan kérdés merül fel, amivel már megküzdöttünk, akkor arra válaszolunk. Természetesen egy oprendszer használatának számos olyan aspektusa létezhet (odanézz, külföldiül is!), ami soha nem kerül a látókörünkbe.

                      Valaki plz egészen részletesen írja már le, hogy az én láma agyam is felfogja.

                      Ja: tanár néni, tanító néni, óvó néni, doktor néni két szó.
                      Házinéni, tanárnõ egy szó.

                      Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989689
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Jogi szempontból (errõl szól a topik?) nem lenne szabad belejavítanom mások hozzászólásaiba. Jocó az egyetlen, akinek ezt meg merem tenni, mert ha jól emlékszem, van ilyen megállapodás közöttünk.

                        offtopik OFF (remélem)

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,421-18,430 / 19,719