kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,451-18,460 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985071
    kisbetu
    Felhasználó

      Mit tanácsoltok mivel kezdjem?

      Hozzászólás: SuSE Linux 9.2 Eval #1991311
      kisbetu
      Felhasználó

        A SUSE 9.2 az pont live változatban tölthetõ le. CD változatban KDE vagy gnome felülettel, DVD-n mindkettõvel.

        Hozzászólás: SuSe automount #1988848
        kisbetu
        Felhasználó

          Rpm kicsomagolódott.Másolás a helyére nem sikerül

          Nem értem igazán a szavaidat. Illetve hülyeség: minden szavadat értem, csak a belõlük összedobált mondatok nem képeznek feldolgozható értelmet.

          Hol kapsz olyat , hogy „másolás a helyére”?

          Ha mc-ben egy rpm-re kattintasz, akkor „kinyílik”, vagyis bele tudsz nézni.
          Két hasznos dolgot lát benne egy kezdõ: egy INSTALL és egy UPGRADE parancsot.

          Hozzászólás: Egy csokor kérdés #1979832
          kisbetu
          Felhasználó

            amint lent van teszem is fel

            örökmozgó

            Hozzászólás: Fedora 3 alapkérdések #1991088
            kisbetu
            Felhasználó

              Pl minden bejelentkezésnél usernév+jelszó megadása;

              Azt hittem, tudod, miért választottad a linuxot.

              Hozzászólás: Gondok az rpm csomagokkal #1990880
              kisbetu
              Felhasználó

                Ne vacakolj! Mindegyikkel.

                Aztán irány a disztróvocs és pipálhatod ki naponta a kipróbált, megismert, megunt disztribeket.

                Hozzászólás: ntfs átméretezõ #1990685
                kisbetu
                Felhasználó

                  mi történt meg?

                  Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987153
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    utálok topicot zárogatni.

                    Ha csak ezen múlik, ebben szívesen segítek.

                    Hozzászólás: SuSE Linux 9.2 Pro #1990921
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Szia minden kedves MoneyM!

                      Hozzászólás: Fedora nem lát modem #1990756
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Pontosan leírták a netikettben:

                        -fogalmazd meg magadnak a problémádat
                        -keresd meg a hozzá illõ topikot
                        -adj meg annyi információt, amennyit szükségesnek látsz

                        Szívesen

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,451-18,460 / 19,719