Rpm kicsomagolódott.Másolás a helyére nem sikerül
Nem értem igazán a szavaidat. Illetve hülyeség: minden szavadat értem, csak a belõlük összedobált mondatok nem képeznek feldolgozható értelmet.
Hol kapsz olyat , hogy „másolás a helyére”?
Ha mc-ben egy rpm-re kattintasz, akkor „kinyílik”, vagyis bele tudsz nézni.
Két hasznos dolgot lát benne egy kezdõ: egy INSTALL és egy UPGRADE parancsot.