kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,461-18,470 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990457
    kisbetu
    Felhasználó

      Ne vágd át, kérlek.
      Az csak a Live változat, nem a teljes telepítõ.

      Hozzászólás: Photo #1990722
      kisbetu
      Felhasználó

        Dikitális kamerát linux alatt.
        A digikam programot használnám.

        Melyik SUSE?
        8.2 látszólag felismerte a Kodakomat, de nem tudta használni.
        A 9.1 digikamja felismerte és szinte ugyanolyan kezelõfelületet adott, mint a Kodak saját lemeze Windows alatt.

        Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990450
        kisbetu
        Felhasználó

          Vagy veszel egy sulinetes gépet, és azon rajta van  🙂
          [align=right][snapback]103436[/snapback][/align]

          rajta van uhu, vagy egy suse personal, cd nélkül.

          Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989665
          kisbetu
          Felhasználó
            Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990442
            kisbetu
            Felhasználó

              Ha még üres a vinyód, akkor ne utólag akard árméretezni, hanem elõtte jól méretezni.
              Csinálsz egy 5 gigást a win-nek, a többit meg majd Linux alatt használatba veszed.

              Ugye indításkor kilehet majd választani hogy op.rendszer induljun?

              Ebbõl a mondatból hiányzik legalább egy szó.

              Ha ésszel telepítesz, lesz boot menüd és választhatsz az oprendszerek közül.

              Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990439
              kisbetu
              Felhasználó

                Ezt a könyvtárat letöltöm amit mondtál és ezután hogy írjam ezt ki cd-k-re?
                [align=right][snapback]103317[/snapback][/align]

                nem írod cd-re.
                a vinyón tartod és telepítesz róla.

                Hozzászólás: SuSe 9.1 root probléma #1989856
                kisbetu
                Felhasználó

                  root-ként veszélyes ténykedni.
                  sima userként legyél bejelentkezve,

                  Köszönöm a megerõsítést.

                  Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988834
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Hmm, ezt is nagyon koszonom, bar en a helyesirasi szarvashibak listajara gondoltam. 🙂

                    Hm..
                    Most kezdhetem újra.
                    Amúgy, bár nem vagyok favágó, de egy kezemen meg tudom számolni.

                    A legzavaróbb a legelsõ oldalon a nagy piros nyomd meg a bombot! felirat.

                    Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990436
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Illetve dehogynem: tessék!

                      egy az egybe letölthetõ a SuSE LINUX 9.1Pro

                      Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990435
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Igazad van!

                        De olyan helyet kéne mondani ahonnan egy az egybe letölthetõ a SuSE LINUX 9.1Pro 🙂
                        [align=right][snapback]103300[/snapback][/align]

                        Olyan hely nincsen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,461-18,470 / 19,719