Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ne vágd át, kérlek.
Az csak a Live változat, nem a teljes telepítõ.Dikitális kamerát linux alatt.
A digikam programot használnám.Melyik SUSE?
8.2 látszólag felismerte a Kodakomat, de nem tudta használni.
A 9.1 digikamja felismerte és szinte ugyanolyan kezelõfelületet adott, mint a Kodak saját lemeze Windows alatt.Vagy veszel egy sulinetes gépet, és azon rajta van 🙂
[align=right][snapback]103436[/snapback][/align]rajta van uhu, vagy egy suse personal, cd nélkül.
Ha még üres a vinyód, akkor ne utólag akard árméretezni, hanem elõtte jól méretezni.
Csinálsz egy 5 gigást a win-nek, a többit meg majd Linux alatt használatba veszed.Ugye indításkor kilehet majd választani hogy op.rendszer induljun?
Ebbõl a mondatból hiányzik legalább egy szó.
Ha ésszel telepítesz, lesz boot menüd és választhatsz az oprendszerek közül.
Ezt a könyvtárat letöltöm amit mondtál és ezután hogy írjam ezt ki cd-k-re?
[align=right][snapback]103317[/snapback][/align]nem írod cd-re.
a vinyón tartod és telepítesz róla.root-ként veszélyes ténykedni.
sima userként legyél bejelentkezve,Köszönöm a megerõsítést.
Hmm, ezt is nagyon koszonom, bar en a helyesirasi szarvashibak listajara gondoltam. 🙂
Hm..
Most kezdhetem újra.
Amúgy, bár nem vagyok favágó, de egy kezemen meg tudom számolni.A legzavaróbb a legelsõ oldalon a nagy piros nyomd meg a bombot! felirat.
Igazad van!
De olyan helyet kéne mondani ahonnan egy az egybe letölthetõ a SuSE LINUX 9.1Pro 🙂
[align=right][snapback]103300[/snapback][/align]Olyan hely nincsen.
-
SzerzőBejegyzés