kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,581-18,590 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD-írás #1977506
    kisbetu
    Felhasználó
      Hozzászólás: Mounting Error #1986708
      kisbetu
      Felhasználó

        egy P4P800-SE alaplapban van egy 2.8GHz – C proci 800 Fsb

        Ha jól gugliztam helyetted, akkor a lapod is, procid is tudja a hyperthreadinget.
        Ehhez azt hiszem javasolható az SMP támogatású kernel.

        Hozzászólás: Egy kérdés #1987212
        kisbetu
        Felhasználó

          Mert nekem aztán mindenem korlátlan, ugye!

          Okos ember más hibáiból tanul.
          Minden fórumon van olyan topik, hogy „Leszedtem a linuxot és most ménem indul a windóz. Itt is van. Megkeresed, elolvasod a teendõket.

          Mást kell csinálni XP és mást 98 esetén. Nem írtad, melyiket tennéd fel, de hadd ne én keressek és olvassak helyetted. (Fõleg hogy a linux temetésérõl kérdezel.)

          Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987215
          kisbetu
          Felhasználó

            1. Hogyan tudok progikat futtatni a linuxban?

            Mint Windowsban: rákattintasz.
            Vagy terminálból: beírod a nevét.

            Olvass szabilinuxot.

            2. Valaki regélt nekem valami wine (win emulátor) nevû progiról..ez tényleg mûködik?, és ha igen, honnan lehet hozzájutni?

            Feltelepíted. Ott van a CD-iden.

            3 Van egy Suse 9.1-m és egy Uhu 1.1-m. Melyik a jobb, mejiket mire ajánljátok inkább?

            Erre a kérdésre nem vagyok hajlandó válaszolni. Egyik jobb mint a másik. Arra lehet használni, amire akarod. Ha megtanulod.

            Olvass szabilinuxot.

            4 Mennyire instabil a linux win xp vagy 2000 mellett?

            A kérdést nem értem. Gondold át újra, aztán fogalmazd meg máshogyan.

            5 tudok a linux alatt particionálni?

            Még nem tudsz.
            Meg kell tanulnod.
            Ja, hogy vannak-e partícionáló programok? Igen, vannak.

            Olvass szabilinuxot.

            Hozzászólás: Egy kérdés #1987210
            kisbetu
            Felhasználó

              Vissza kell tenni a windows boot rekordját.
              Le van írva. Több helyen.

              Mondtam: ésszel. Nem nekiesni, mert az sose jó.

              Hozzászólás: Egy kérdés #1987208
              kisbetu
              Felhasználó

                valameik újabb verziót.

                Kedves Pumuki!
                Igen, ha a Linuxt eltávolítd a gépedrl, attl a windowsodt még tudod hasznáni.
                Ha értsz hozz.

                Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986809
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ez most melyik téma is?
                  [align=right][snapback]100083[/snapback][/align]

                  Ez kérlek a „Játsszunk nyílt lapokkal, avagy kinek milyen nyûg nyomja a vállát, ami akadályozza a linuxozásban” topik.
                  Szeretettel látuk benne téged is!

                  Hozzászólás: UHU Linux Live 2.2 #1986853
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Mi köze egy másik fórumon elkövetett múltbeli (napokkal / hetekkel / hónapokkal ezelõtti) ténykedésemnek az ittenihez?

                    Mindkét fórumba MA linkeltél, párperces különbséggel. Mai ténykedés, ha nem zavarnak a tények.

                    Ezek a mostani linkek jók, de valóban nem voltam körültekintõ, ebben viszont teljesen igazad van.

                    H

                    Hozzászólás: UHU Linux Live 2.2 #1986850
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A 2. mondatod második fele viszont direktbe rosszindulatú. Szerintem.

                      Ne mondd, hogy ezeket a linkeket kétszer írtad be ugyanolyan használhatatlanul!

                      Ez bizony kopipészt, nem a javából, hanem a silányából.
                      Szerintem.

                      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986603
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Nem kelll felállni…

                        Pedig imádok felállni.
                        (Amíg még sikerül…)

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,581-18,590 / 19,719