Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
egy P4P800-SE alaplapban van egy 2.8GHz – C proci 800 Fsb
Ha jól gugliztam helyetted, akkor a lapod is, procid is tudja a hyperthreadinget.
Ehhez azt hiszem javasolható az SMP támogatású kernel.Mert nekem aztán mindenem korlátlan, ugye!
Okos ember más hibáiból tanul.
Minden fórumon van olyan topik, hogy „Leszedtem a linuxot és most ménem indul a windóz. Itt is van. Megkeresed, elolvasod a teendõket.Mást kell csinálni XP és mást 98 esetén. Nem írtad, melyiket tennéd fel, de hadd ne én keressek és olvassak helyetted. (Fõleg hogy a linux temetésérõl kérdezel.)
1. Hogyan tudok progikat futtatni a linuxban?
Mint Windowsban: rákattintasz.
Vagy terminálból: beírod a nevét.Olvass szabilinuxot.
2. Valaki regélt nekem valami wine (win emulátor) nevû progiról..ez tényleg mûködik?, és ha igen, honnan lehet hozzájutni?
Feltelepíted. Ott van a CD-iden.
3 Van egy Suse 9.1-m és egy Uhu 1.1-m. Melyik a jobb, mejiket mire ajánljátok inkább?
Erre a kérdésre nem vagyok hajlandó válaszolni. Egyik jobb mint a másik. Arra lehet használni, amire akarod. Ha megtanulod.
Olvass szabilinuxot.
4 Mennyire instabil a linux win xp vagy 2000 mellett?
A kérdést nem értem. Gondold át újra, aztán fogalmazd meg máshogyan.
5 tudok a linux alatt particionálni?
Még nem tudsz.
Meg kell tanulnod.
Ja, hogy vannak-e partícionáló programok? Igen, vannak.Olvass szabilinuxot.
Vissza kell tenni a windows boot rekordját.
Le van írva. Több helyen.Mondtam: ésszel. Nem nekiesni, mert az sose jó.
valameik újabb verziót.
Kedves Pumuki!
Igen, ha a Linuxt eltávolítd a gépedrl, attl a windowsodt még tudod hasznáni.
Ha értsz hozz.Ez most melyik téma is?
[align=right][snapback]100083[/snapback][/align]Ez kérlek a „Játsszunk nyílt lapokkal, avagy kinek milyen nyûg nyomja a vállát, ami akadályozza a linuxozásban” topik.
Szeretettel látuk benne téged is!Mi köze egy másik fórumon elkövetett múltbeli (napokkal / hetekkel / hónapokkal ezelõtti) ténykedésemnek az ittenihez?
Mindkét fórumba MA linkeltél, párperces különbséggel. Mai ténykedés, ha nem zavarnak a tények.
Ezek a mostani linkek jók, de valóban nem voltam körültekintõ, ebben viszont teljesen igazad van.
H
A 2. mondatod második fele viszont direktbe rosszindulatú. Szerintem.
Ne mondd, hogy ezeket a linkeket kétszer írtad be ugyanolyan használhatatlanul!
Ez bizony kopipészt, nem a javából, hanem a silányából.
Szerintem.Nem kelll felállni…
Pedig imádok felállni.
(Amíg még sikerül…) -
SzerzőBejegyzés