kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,571-18,580 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mounting Error #1986710
    kisbetu
    Felhasználó

      (egyébként az utolsó amit nem tuttam az a : linux nonfsb vót)

      ammeg hun vót?

      Hozzászólás: Nem indul a grub #1987521
      kisbetu
      Felhasználó

        mondjuk írhatnál valamit a gépedrõl, az elvesztett oprendszerrõl.
        spec. az idõjárást magam is meg tudom nézni.

        Hozzászólás: Hardverbeállítás #1986729
        kisbetu
        Felhasználó

          mi lesz, ha hazahozom a nyomtatómat???????

          Kitaláltam: otthon lesz a nyomtatód.
          Mit nyertem?

          Hozzászólás: Nem indul a grub #1987519
          kisbetu
          Felhasználó

            Tudod, az a gond, hogy a melyik kábelre dugott hogyan partícionált vinyó melyik partícióján levõ Grub nem kapja meg a vezérlést, amikor a BIOS kiválasztaná az egységet.

            Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980766
            kisbetu
            Felhasználó

              partíció      kezdõcím        végcím          típus
              hdb1            ………          ………          ntfs
              hdb2          ……….          ………        extended
              hdb3…..

              Na ez így van az fdisk -l után a windowsos meghajtón.

              Nem értem. (?)
              A hdb3-nak nincs típusa?

              Nem lehetne az egész fdisk -l eredményt idetolni?

              Hozzászólás: slax-hu #1972200
              kisbetu
              Felhasználó

                nincs idelye

                Nekem meg telyem nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                Lyavítsd ki, kérlek…

                Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980763
                kisbetu
                Felhasználó

                  az fdisk -l azt írja ki rá: hdb2 …..  típus extended.

                  Akkor ugye folytatás a hdb5, 6, 7…

                  Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970848
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    df

                    Hozzászólás: Apach.MySQL,DynDns #1987254
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      amivel tudok csinálni szervert.

                      Ha linuxot futtatsz, akkor már fut szerver a gépeden.

                      Milyen szerverre vágysz?

                      Hozzászólás: i350 es nyomtatót UHU-linux alá #1987252
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        A termék dieseles, de én benzinnel szeretném használni.
                        Bocs.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,571-18,580 / 19,719