kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,601-18,610 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hardverbeállítás #1986713
    kisbetu
    Felhasználó

      Miért Athlonnak ismeri fel?
      Tud az alaplap a Sempronok létezésérõl?

      (Nálam BIOS-frissítés kellett, amikor a Duront Sempronra cseréltem benne. De ez egy KT400A-s lap.)

      Hozzászólás: Mounting Error #1986694
      kisbetu
      Felhasználó

        inkább azt írd le, hogyan akartad mountolni a milyen partíciókat.

        Hozzászólás: programok telepítése #1985888
        kisbetu
        Felhasználó

          pontosan mire gondolsz? nem biztos, hogy az én szellemi szintemen értem az eszmefuttatásodat.

          de azt még inkább nem értem, hogy miért  nézed meg azt a kérdést, ami úgy kezdõdik hogy „kezdõ vagyok”, mert segíteni nyilvánvalóan nem is akartál
          azért köszönöm a kedvcsinálást
          [align=right][snapback]99715[/snapback][/align]

          Azért, mert azt hitte, hogy kezdõ vagy és nem értelmi fogyatékos.
          Azzal segít, hogy megkér, olvasd el a hibaüzenetet, aztán értsd meg, amit olvastál.

          Csak ezután lehet elindulni a hibakereséssel.

          Próbáljuk együtt, ha gondolod:
          „command not found” magyarul: ezt a parancsot nem találtam meg.
          Tehát amit beírtak, az marhaság.

          Akkor nézzük, mit is panaszolt:
          configure

          Hát igen, az összes leírás azt mondja, hogy
          ./configure.

          Szóval: olvasás, értés, továbbolvasás, újrapróbálás.
          Hülyegyerekeknek csakúgy, mint guruknak.

          Hozzászólás: ido mar megint #1967778
          kisbetu
          Felhasználó

            késik

            szvsz

            picit

            szvsz

            Hozzászólás: ido mar megint #1967777
            kisbetu
            Felhasználó

              Sziasztok!

              Most hoztam létre egy új témát (2004.11.25. 9:13 perc körül). Megnéztem az utolsó hozzászólás idejét, azt írta: Ma, 18:08.

              Picit siet az órája nem?
              [align=right][snapback]99667[/snapback][/align]

              teszt: 2004. 11. 25. 18:27

              Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985053
              kisbetu
              Felhasználó

                Amíg nem jelenik meg a 9.2 addig nem tudok nyilatkozni.

                Hozzászólás: monitorteszt #1986487
                kisbetu
                Felhasználó

                  Kivel beszélgetsz?

                  Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974396
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ki szeretném próbálni a Flonix-et, amit pen-drive-ról is be lehet boot-oltatni. A kérdésem az, hogy ehhez a BIOS-ban be kell állítani, hogy usb-rõl boot-oljon a gép? Ha ott kéne, de én azt nem tudom beállítani, akkor én nem is tudom használni?

                    A Flonixnak van CD-s változata is.

                    Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984361
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: XP-sgépre Linux telepítés #1974115
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        ( vagy gyengítesz  🙂  )

                        De gonosz tetszesz lenni!
                        Amúgy mondanivalód lényegével egyetértek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,601-18,610 / 19,719