Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért Athlonnak ismeri fel?
Tud az alaplap a Sempronok létezésérõl?(Nálam BIOS-frissítés kellett, amikor a Duront Sempronra cseréltem benne. De ez egy KT400A-s lap.)
inkább azt írd le, hogyan akartad mountolni a milyen partíciókat.
pontosan mire gondolsz? nem biztos, hogy az én szellemi szintemen értem az eszmefuttatásodat.
de azt még inkább nem értem, hogy miért nézed meg azt a kérdést, ami úgy kezdõdik hogy „kezdõ vagyok”, mert segíteni nyilvánvalóan nem is akartál
azért köszönöm a kedvcsinálást
[align=right][snapback]99715[/snapback][/align]Azért, mert azt hitte, hogy kezdõ vagy és nem értelmi fogyatékos.
Azzal segít, hogy megkér, olvasd el a hibaüzenetet, aztán értsd meg, amit olvastál.Csak ezután lehet elindulni a hibakereséssel.
Próbáljuk együtt, ha gondolod:
„command not found” magyarul: ezt a parancsot nem találtam meg.
Tehát amit beírtak, az marhaság.Akkor nézzük, mit is panaszolt:
configureHát igen, az összes leírás azt mondja, hogy
./configure.Szóval: olvasás, értés, továbbolvasás, újrapróbálás.
Hülyegyerekeknek csakúgy, mint guruknak.késik
szvsz
picit
szvsz
Sziasztok!
Most hoztam létre egy új témát (2004.11.25. 9:13 perc körül). Megnéztem az utolsó hozzászólás idejét, azt írta: Ma, 18:08.
Picit siet az órája nem?
[align=right][snapback]99667[/snapback][/align]teszt: 2004. 11. 25. 18:27
Amíg nem jelenik meg a 9.2 addig nem tudok nyilatkozni.
Kivel beszélgetsz?
Ki szeretném próbálni a Flonix-et, amit pen-drive-ról is be lehet boot-oltatni. A kérdésem az, hogy ehhez a BIOS-ban be kell állítani, hogy usb-rõl boot-oljon a gép? Ha ott kéne, de én azt nem tudom beállítani, akkor én nem is tudom használni?
A Flonixnak van CD-s változata is.
( vagy gyengítesz 🙂 )
De gonosz tetszesz lenni!
Amúgy mondanivalód lényegével egyetértek. -
SzerzőBejegyzés