kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,611-18,620 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hogyan kell mountolni? #1984676
    kisbetu
    Felhasználó

      fdisk -l parancs kimenete:
      /dev/hda1   *           1        3136    25189888+   c  W95 FAT32 (LBA)

      Azt kéne megoldani, hogy fel tudjam csatolni a Win98-as part-ot

      Akkor elõször próbáld meg a „brute force” módszert:
      (root)# mount /dev/hda1 /win98

      Ha nem megy, panaszkodj, ha megy, lehet finomítani a kapcsolókkal.

      Hozzászólás: Windows emulator #1984873
      kisbetu
      Felhasználó

        Szerintem nagyongyorsan hanyagoljuk ezt a politikai témát. Csak ideges leszek tõle.
        [align=right][snapback]99098[/snapback][/align]

        Akkor én is teszek egy lépést a hanyagolás elõsegítésére.
        Konyec topika.

        Hozzászólás: Javaslatok #1967479
        kisbetu
        Felhasználó

          mien honlaplyát?

          Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972580
          kisbetu
          Felhasználó

            Legyek következetes, ismét ebbe írok:

            A Lafi részlegbõl nyomtalanul a vegyesbe mozgattam egy eltévedt kérdést.

            Hozzászólás: Javaslatok #1967476
            kisbetu
            Felhasználó

              JAVASLAT, hogy azért legyen:
              mindenki „feltétlenul” nézze meg a honlaplyát.
              Megéri.
              Szerintem.
              Sajnos.

              Hozzászólás: Javaslatok #1967475
              kisbetu
              Felhasználó

                nemtom, hogy jó helyre írok-e.

                Nem, nem jó helyre írsz.

                nekem meik Linuxot ajánljátok?

                1iketse

                a lényeg: fel lehessen telepíteni

                mire is?

                akji tud, inkább mail írjon!

                nemtok

                Hozzászólás: wget hogy tölt egyszere töb részt #1985983
                kisbetu
                Felhasználó

                  Hozzászólás: LISP #1985932
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    egy 400 oldalas könyvet összefoglalni csak úúúúgy…

                    Ha valakit érdekel…

                    Hozzászólás: Mandrake 10 telepítési gond #1942874
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      sõt még egy ötlet: ha elõbb utóbb ki szeretnél próbálni más disztrót (gondolom így lesz) akkor csinálj egy külön boot partíciót. igen kényelmessé teszi a dolgot késõbb.nem kel nagynak lennie,nálam pl. 35 MB.

                      Hogyan használod ezt a partíciót több különféle disztribbel?

                      Hozzászólás: Véletlenszerû rendszer újraindulás #1985977
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        vagy mit próbáljak meg jó lenne ha segítene, mert már tényleg nem bírom Winnel. 🙁

                        A Windows megy rajta? Az nem indulgat újra?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,611-18,620 / 19,719