Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fdisk -l parancs kimenete:
/dev/hda1 * 1 3136 25189888+ c W95 FAT32 (LBA)Azt kéne megoldani, hogy fel tudjam csatolni a Win98-as part-ot
Akkor elõször próbáld meg a „brute force” módszert:
(root)# mount /dev/hda1 /win98Ha nem megy, panaszkodj, ha megy, lehet finomítani a kapcsolókkal.
Szerintem nagyongyorsan hanyagoljuk ezt a politikai témát. Csak ideges leszek tõle.
[align=right][snapback]99098[/snapback][/align]Akkor én is teszek egy lépést a hanyagolás elõsegítésére.
Konyec topika.mien honlaplyát?
Legyek következetes, ismét ebbe írok:
A Lafi részlegbõl nyomtalanul a vegyesbe mozgattam egy eltévedt kérdést.
JAVASLAT, hogy azért legyen:
mindenki „feltétlenul” nézze meg a honlaplyát.
Megéri.
Szerintem.
Sajnos.nemtom, hogy jó helyre írok-e.
Nem, nem jó helyre írsz.
nekem meik Linuxot ajánljátok?
1iketse
a lényeg: fel lehessen telepíteni
mire is?
akji tud, inkább mail írjon!
nemtok
„
egy 400 oldalas könyvet összefoglalni csak úúúúgy…
sõt még egy ötlet: ha elõbb utóbb ki szeretnél próbálni más disztrót (gondolom így lesz) akkor csinálj egy külön boot partíciót. igen kényelmessé teszi a dolgot késõbb.nem kel nagynak lennie,nálam pl. 35 MB.
Hogyan használod ezt a partíciót több különféle disztribbel?
vagy mit próbáljak meg jó lenne ha segítene, mert már tényleg nem bírom Winnel. 🙁
A Windows megy rajta? Az nem indulgat újra?
-
SzerzőBejegyzés