kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,131-19,140 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A Slackware Pinguin Gazdák Okos Cludja :) #1961251
    kisbetu
    Felhasználó

      1. nemtudsz anyira angolul se, hogy úgy kéne írnod.
      2. mijaza „Cludja”?

      Hozzászólás: A Slackware Pinguin Gazdák Okos Cludja :) #1961249
      kisbetu
      Felhasználó

        Azért ha kialudtad magad, majd olvasd el, mit írtál.

        Hozzászólás: Modem és UHU #1960919
        kisbetu
        Felhasználó

          Legnagyobb meglepetésemre kapható külsõ winmodem is.  
          😥  

          Ezért kell hozzátenni, hogy külsõ, soros porti legyen.
          Az USB-s már veszélyes fajzat, költségcsökkentés okán bizony az is winmodem.

          Hozzászólás: modem probláma nekem is #1961090
          kisbetu
          Felhasználó

            akkor pontosítsunk:
            melyiket nem fogadja el?

            Hozzászólás: modem probláma nekem is #1961084
            kisbetu
            Felhasználó

              forrasszd ki

              Hozzászólás: miért nem tudok fat32-re írni? #1961177
              kisbetu
              Felhasználó

                /dev/hde5 /mnt/win_d fat32 iocharset=iso8859-2,umask=0,ro 0 0
                az elég??

                A fat32 biztosan nem jó, inkább vfat kéne, de én általában csak auto-t szoktam írni, úgyis felismeri.

                Az a hde gyanús még.
                Nem kapsz hibaüzenetet esetleg? (Gondolok itt valamiféle SATA támogatás meglétére.)
                (Kipróbálnám a cfdisk /dev/hde parancsot, hogy egyáltalán a disk látszik-e.)

                Hozzászólás: miért nem tudok fat32-re írni? #1961173
                kisbetu
                Felhasználó

                  Sõt, tulképp üresnek látja.

                  Ne kapkoggy!

                  Biztos vagy benne, hogy azt látod, amit akartál?
                  – Hogyan mountoltad?
                  – Mikor formáztad?
                  – Van rajta valami?

                  Hozzászólás: modem probláma nekem is #1961082
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    http://hsf.szm.sk/

                    Szellemes az a „Népszámláló”.

                    Hozzászólás: patch kezelése #1960913
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Szia,

                      igen ezt néztem, de elég bonyolultnak tûnik a használata.

                      Csak elsõre bonyolult.
                      Kikerülni nem tudod, legfeljebb kihagyni.

                      Hozzászólás: nVIDIA driver telepítés #1939739
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Egyetlen mentségünk van: az eredetiben is meglehetõsen következetlenül keverik a foldert és a directoryt, vmi megfejthetetlen logika szerint. (talán, hogy aki megszokta se tévedjen el?)

                        Szerintem meg egyszerûen csak szinonímáknak tekinthetõk. A szóismétlést meg ugye inkább kerülnénk.

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,131-19,140 / 19,719