Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1. nemtudsz anyira angolul se, hogy úgy kéne írnod.
2. mijaza „Cludja”?Azért ha kialudtad magad, majd olvasd el, mit írtál.
Legnagyobb meglepetésemre kapható külsõ winmodem is.
😥Ezért kell hozzátenni, hogy külsõ, soros porti legyen.
Az USB-s már veszélyes fajzat, költségcsökkentés okán bizony az is winmodem.akkor pontosítsunk:
melyiket nem fogadja el?forrasszd ki
/dev/hde5 /mnt/win_d fat32 iocharset=iso8859-2,umask=0,ro 0 0
az elég??A fat32 biztosan nem jó, inkább vfat kéne, de én általában csak auto-t szoktam írni, úgyis felismeri.
Az a hde gyanús még.
Nem kapsz hibaüzenetet esetleg? (Gondolok itt valamiféle SATA támogatás meglétére.)
(Kipróbálnám a cfdisk /dev/hde parancsot, hogy egyáltalán a disk látszik-e.)Sõt, tulképp üresnek látja.
Ne kapkoggy!
Biztos vagy benne, hogy azt látod, amit akartál?
– Hogyan mountoltad?
– Mikor formáztad?
– Van rajta valami?Szellemes az a „Népszámláló”.
Szia,
igen ezt néztem, de elég bonyolultnak tûnik a használata.
Csak elsõre bonyolult.
Kikerülni nem tudod, legfeljebb kihagyni.Egyetlen mentségünk van: az eredetiben is meglehetõsen következetlenül keverik a foldert és a directoryt, vmi megfejthetetlen logika szerint. (talán, hogy aki megszokta se tévedjen el?)
Szerintem meg egyszerûen csak szinonímáknak tekinthetõk. A szóismétlést meg ugye inkább kerülnénk.
-
SzerzőBejegyzés