kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 19,121-19,130 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Te Mileszel Ha Nagyleszel?? #1961585
    kisbetu
    Felhasználó

      dugullymá el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Hozzászólás: Miért van itt, aki nincs itt? #1961565
      kisbetu
      Felhasználó

        Ezt a szerkesztés dolgot én így figyeltem meg: ha én vagyok az utolsó hozzászóló, akkor azt akárhányszor szerkeszthetem, nem írja ki.
        Ha viszont már utánam is szóltak hozzá, akkor odateszi a végére a megjegyzést, hogy szerkesztve.

        Hozzászólás: Vinyo hiba? #1961470
        kisbetu
        Felhasználó

          Ez egy IBM gép … linux van rajta … hivatalosan nem támogatja az IBM.

          Nem?

          http://www-1.ibm.com/linux/

          Hozzászólás: miért nem tudok fat32-re írni? #1961186
          kisbetu
          Felhasználó

            ezek a kapcsolók mit is csinálnak

            estleg gondolhatnál a man mount olvasgatására is
            azt már megírta valaki

            Ja, és bárki próbál idézgetni belõle, csak hibákat fog beletenni, ezt meg nem szeretnéd…

            Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961402
            kisbetu
            Felhasználó

              ami sony ericsson telókhoz is használatos kikódoló..

              Ezt írtad.
              A kikódolás szerzõijogilag tilos, tehát varez.
              Nincs értelme mellébeszélni.

              Kérlek, ne veszélyeztesd Csaba mûködési engedélyét. (nem felkiáltójel, csak pont)

              Hozzászólás: File kezelés linux alatt #1961330
              kisbetu
              Felhasználó

                nem is kell tudni a filekezelõ parancsokat (cd, mkdir, dir, ls, rm, stb), egyszerûen indítsd el az mc-t.

                Hozzászólás: Modem és UHU #1960922
                kisbetu
                Felhasználó

                  eredmény?

                  Hozzászólás: Unlocker progik linux alá #1961400
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Amiket találtam az mind wines..

                    Szerintem az ilyen illegális dolgokat:
                    – nem kéne más portálján reklámozni (vagy haragszol a házigazdára?)
                    – hagyjuk meg a warezolt windows felhasználóinak

                    Hozzászólás: Részeg Pingvinek Clubja #1956277
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      csinájj még pár vicces topikot

                      Hozzászólás: A Slackware Pinguin Gazdák Okos Cludja :) #1961253
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        nemtudsz anyira angolul se, hogy úgy kéne írnod.

                        Ugyan má, válaszolj erre is…

                      10 bejegyzés megtekintése - 19,121-19,130 / 19,719