Ezt a szerkesztés dolgot én így figyeltem meg: ha én vagyok az utolsó hozzászóló, akkor azt akárhányszor szerkeszthetem, nem írja ki.
Ha viszont már utánam is szóltak hozzá, akkor odateszi a végére a megjegyzést, hogy szerkesztve.
Szerintem az ilyen illegális dolgokat:
– nem kéne más portálján reklámozni (vagy haragszol a házigazdára?)
– hagyjuk meg a warezolt windows felhasználóinak