Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
de ezt úgy látom nem értheti aki mindent ért.szóval aki mindent tud annak semmi sem nehéz........
Én azt sem értem, mit jelent a "winre linux" meg a "linuxra win7".Nagyon titesen fogalmazol.
van linuxos partícionáló lemezem és használni is tudom, bár ilyen módon még nem próbáltamcsak a partíciók
van egy ubuntu oprendszer
Úgy érted, egy Ubuntu Linux van fenn...
teljes winyó partcionálással
?Ezt meg hogy is kell érteni?(Talán úgy, hogy a lemezen csak a linugz van fenn, és nincs semmi partícionálatlan hely...)
Nos...1. Ahhoz, hogy egy új (másik, második, harmadik...) oprendszert feltegyél, helyre, partícióra van szükség.2. Ha nincs, csinálni kell.3. Ha ebbenAmíg a hivatkozás 127.0.0.1, addig nem
Ügyi vagy, köszi a leírást.
Eddig a routered volt „okos”, ő csatlakozott az ADSL-re, a PPPOE protokollal. A géped tőle kellett kapjon IP-címet meg mindent.Mivel azt kidobtad, neked (a géped hálókártyájának) kell csatlakoznod.Sajnos én még soha nem léptem fel SUSÉvel ADSL-re, de gondolom, a YaST-ban valahol benne van.
27 byte, de nem látom.Biztos, hogy 27 byte-ot csatolni kell?
Ugye milyen vicces, amikor két fórumban futtatod párhuzamosan ugyanazt a kérdést?
Amíg 127.0.0.1-ként hivatkozol rá, addig csak te látod.Így működik az a fránya TCP/IP.
Aki tud valamit írjon!
Jelen.
-
SzerzőBejegyzés