kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ldap Szerver Config Problémák #2201665
    kisbetu
    Felhasználó

      én nem azt kértem tőlletek.

      Azst kérrted töllünk, hoty hoty legyen konfod.Kaptál tanácsot, kaptál linket...Nem írtál azóta se...Mink csak veszekeszünk, mert a topiknyitó nélkül különben elsüllyedne a topik. Neis törőggy vélünk.

      Hozzászólás: Filekezelő #2201678
      kisbetu
      Felhasználó

        Totálkomanderen szocializálódott informatikusok a svájci bicskát szeretik a hatszemélyes ezüst étkészlet helyett.

        Hozzászólás: Ldap Szerver Config Problémák #2201663
        kisbetu
        Felhasználó

          Ldap Szerver Konfig Problémák(Mi van Ubuntu fanok ennnyit tudtok???Nem tudtok válaszolni??)2010. december 14. – 10.57 – eddy0519

          Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201314
          kisbetu
          Felhasználó

            Próbálkozom azzal, hogy összeomlasszam a Firefoxot, vagy az Operát, vagy a Google csodáját.

            Erre csak az én gépem képes. Persze nem itt, hanem flash-es oldalaknál.

            Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201312
            kisbetu
            Felhasználó

              Még szerencse hogy nincs tele a fórum flash-el mert akkor links-el kellene olvasnom :DD

              De lehet, hogy én megtaláltam: most látom, hogy minden hozzászóláson van egy "f Tetszik " csíkocska, aminek a kirajzolására határozottan várni kellett.Ez egy jáva szarság a fészbuk szarságra. (Elnézést az úri közönségtől.)

              Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201311
              kisbetu
              Felhasználó

                Nebeszélj nekem héberül, mert nem úgy vagyok idomítva.Elsőben jelentkeztem fakultatív latinra, de mivel rajtam kívül csak még egy srácot sikerült a szüleinek odaparancsolni, a fakultáció érdeklődés híján nem indult el.

                Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201309
                kisbetu
                Felhasználó

                  Flash-ügyben az a sajátbőrös tapasztalatom, hogy a Firefox (Csaba, figyelsz? Próbálgatom!) ki tudja írni, hogy a „flash bővítmény összeomlott”, és általában túléli, elég újratölteni a lapot. Ellenberger az Opera hasonló helyzetben simán megzakkan, ki kell lőni, és újraindítani az egész böngészőt. (Ha éppen nem rántja maga után a gépemet, de ez a saját problémám.)

                  Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201305
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    (( Én már július óta azt tapasztalom, hogy a rendszerem bármely böngéző, tévénéző alatt egyik pillanatról a másikra képes lefagyni.Először próbáltam a proci hőfokára, hűtésére ráfogni, mert az keményen fel tud szaladni 46-49 fokról 57-60 fokra. Csakhogy tegnapelőtt 43 fokon is eljátszotta ugyanezt. Zárójel bezárva.))Ja, jelenleg openSUSE 11.3 LXDE-vel, mert KDE-vel új telepítés után kb. 15 percig bírta.

                    Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201303
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Nem jött át…Próbáljuk direktbe: MÁS böngészővel is csinálja?

                      Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201301
                      kisbetu
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 19,719