kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ldap Szerver Config Problémák #2201662
    kisbetu
    Felhasználó

      Teljesen el vagyok kámpicsorodva.

      Hozzászólás: Új funkciók a Linuxfórum.hu-n #2201408
      kisbetu
      Felhasználó

        Lebeszélem róla, megígérem. Tőlem kap úgyis elég apanázst.

        Hozzászólás: Ldap Szerver Config Problémák #2201660
        kisbetu
        Felhasználó

          nemmondommeg

          Hozzászólás: Ldap Szerver Config Problémák #2201658
          kisbetu
          Felhasználó

            Nem azt mondta, hogy nem jó, hanem azt, hogy a deb egy luxusautó, ahol tized fokra szabályozhatod a digitális kijelzővel a hőmérsékletet a te rpm-edben meg bekapcsolod a fűtést és ablaknyitogatással állítod be a hőmérsékletet. :DD

            igen, kb erre is gondoltam, de gyakorlatilag nem így van...

            Nem gondoltam én igazából semmire: egyszerűen annyiszor olvastam 'linugzos' fórumokban, hogy sok emberek

            Hozzászólás: Ldap Szerver Config Problémák #2201649
            kisbetu
            Felhasználó

              Nos Vector rendszere prm-alapú. Tudom, az rpm függőségkezelése a béka segge alatt van a deb-ekhez képest, de úgy tűnik, nála a csomagnak része a konfigfile is.

              Hozzászólás: Melyik Linux való nekem? #2201636
              kisbetu
              Felhasználó

                Benezárd!Üzenem a topiknyitónak: a másik fórumban olyan gyér a forgalom, hogy esélyed nincs ott választ kapni.Kérlek, ha tényleg használni fogod a linugzot, akkor gyere vissza ide, biztosan lesz debiános, aki tud neked válaszolni.Deazonban nemmelesleg: többen felszisszentünk az elvárásaid láttán.Nem tudom, használtál-e ezelőtt más operációs rendszereket, mindenesetre a listád nem kicsit maximalista.Próbálj ki egy piacon levő oprendszert, és nézzük meg egy fél év múlva, van-e olyan, ami 60%-ban teljesíti a feltételeidet.

                Hozzászólás: Eltelt egy év… #2201296
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ezért jó, hogy ennyien vagyunk: több szem többet gondol.

                  Hozzászólás: Melyik Linux való nekem? #2201633
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ő is kereste:http://hup.hu/node/88598

                    Hozzászólás: Melyik Linux való nekem? #2201632
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Mint anno a "Legyen világosság!"...

                      Valószínűleg nem ezzel volt a problémája... ezt csak köretnek bennehagyta az idézetben. 😀

                      Pedig szerintem egy ilyen "Legyen tökéletes!" fejlesztői hozzáállás sokat lendítene a dolgon. (Jönnek félévente világmegváltó ifjoncok, akik pont ezt az elhatározást hiányolják a fejlesztésből.)Amúgy meg a másik topikban jól bemutattuk a Tökéletes Rendszert.

                      Hozzászólás: Melyik Linux való nekem? #2201631
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        dézsát látok

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 19,719