Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Teljesen el vagyok kámpicsorodva.
Lebeszélem róla, megígérem. Tőlem kap úgyis elég apanázst.
nemmondommeg
Nem azt mondta, hogy nem jó, hanem azt, hogy a deb egy luxusautó, ahol tized fokra szabályozhatod a digitális kijelzővel a hőmérsékletet a te rpm-edben meg bekapcsolod a fűtést és ablaknyitogatással állítod be a hőmérsékletet. :DD
igen, kb erre is gondoltam, de gyakorlatilag nem így van...
Nem gondoltam én igazából semmire: egyszerűen annyiszor olvastam 'linugzos' fórumokban, hogy sok emberek
Nos Vector rendszere prm-alapú. Tudom, az rpm függőségkezelése a béka segge alatt van a deb-ekhez képest, de úgy tűnik, nála a csomagnak része a konfigfile is.
Benezárd!Üzenem a topiknyitónak: a másik fórumban olyan gyér a forgalom, hogy esélyed nincs ott választ kapni.Kérlek, ha tényleg használni fogod a linugzot, akkor gyere vissza ide, biztosan lesz debiános, aki tud neked válaszolni.Deazonban nemmelesleg: többen felszisszentünk az elvárásaid láttán.Nem tudom, használtál-e ezelőtt más operációs rendszereket, mindenesetre a listád nem kicsit maximalista.Próbálj ki egy piacon levő oprendszert, és nézzük meg egy fél év múlva, van-e olyan, ami 60%-ban teljesíti a feltételeidet.
Ezért jó, hogy ennyien vagyunk: több szem többet gondol.
Ő is kereste:http://hup.hu/node/88598
Mint anno a "Legyen világosság!"...
Valószínűleg nem ezzel volt a problémája... ezt csak köretnek bennehagyta az idézetben. 😀
Pedig szerintem egy ilyen "Legyen tökéletes!" fejlesztői hozzáállás sokat lendítene a dolgon. (Jönnek félévente világmegváltó ifjoncok, akik pont ezt az elhatározást hiányolják a fejlesztésből.)Amúgy meg a másik topikban jól bemutattuk a Tökéletes Rendszert.
dézsát látok
-
SzerzőBejegyzés