kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201588
    kisbetu
    Felhasználó

      Biztos bennem van a hiba, de még mindig nem tudom felfogni, mitől volt az, hogy semmiféle indítómenü nem jött be, hanem csak úgymaradt.

      Hozzászólás: Új funkciók a Linuxfórum.hu-n #2201390
      kisbetu
      Felhasználó

        De szerintem megéri, mert minél színesebb lesz a fórum, annál népszerűbb lesz, ha híre megy. 🙂

        már a forgalom most is látványosan növekedett, de a híréről később! :D)

        +1 mindkettőtöknek. (+1+1, +2, +11, osszátok szét.)

        Hozzászólás: Új funkciók a Linuxfórum.hu-n #2201388
        kisbetu
        Felhasználó

          A HP-k általában jól támogatottak Linux alatt.[man doc=Itt utána is nézhetsz url=http://hplipopensource.com/hplip-web/supported_devices/index.html]De ne kerülje el a figyelmedet, hogy a deskjet és multifunkciósak külön vannak listázva. Nehogy aztán ne találd meg az esetlegesen teljesen támogatott nyomtatót.[/man]

          A pingvin melletti "színes" link színére kitalálhatnál valami láthatóbbat. Azt látom, hogy van ott valami, de elolvasni -nekem-

          Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201585
          kisbetu
          Felhasználó

            Köszönjük, hogy benéztél.Ha "stílusra" vágysz, javaslom a birodalmi fórum látogatását. Valamint a divaddisztró.hu-t.

            Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201582
            kisbetu
            Felhasználó

              Ahogy gondolod.Mint látod, ötleteink, módszereink vannak, csak a te gépeden ezeket neked kell megcsinálnod.

              Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201580
              kisbetu
              Felhasználó

                A számítógép elkezd boot-olni a be tett lemezről, megy-megy megy, egyszer csak csontra fagy. A képernyő tetején szaggatott vonalak vannak, és innentől kezdve csak a reset segít.

                Elkezd bootolni... megy, megy, megy...Tehát már régóta megy, és semmi választómenüt nem kapsz, csak lefagy?

                Igen! Ezt próbálom már mióta ecsetelni, de eddig csak gyakorlatilag lehülyéztek.Összességében nem gond, de én azt hittem, hogy a fórum arra való. hogy megkérdezzünk dolgokat tőlünk okosabb emberektől.

                Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201576
                kisbetu
                Felhasználó

                  Más gépben bootol ez a CD?(Vagy ami ugyanez: ellenőrizted írás előtt az ISO-t?)

                  Erre a válasz esetleg...(Ja, bocs, segíteni azt nem akarok.)

                  Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201575
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Értem! Felejtsük el egymást! Ha nem tudsz segíteni, vagy nem akarsz, akkor mondd azt! Szép napot!

                    Erre én ezt szoktam válaszolni: kabbe.Aztán majd ha elolvasod a válaszokat, plusz meg is akarod érteni a mondanivalót, akkor találkozunk a fórumban.

                    Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201574
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      (Azt mondja, SEMMI nem jön be neki…) Nincs menü, nem tud választani, …

                      Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201571
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ne kavarj már az alapokkal…Ahhoz hogy egy CD bootoljon, szinte semmi köze nincs annak, hogy milyen rendszert fog behúzni a bootmanager.

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 19,719