Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Biztos bennem van a hiba, de még mindig nem tudom felfogni, mitől volt az, hogy semmiféle indítómenü nem jött be, hanem csak úgymaradt.
De szerintem megéri, mert minél színesebb lesz a fórum, annál népszerűbb lesz, ha híre megy. 🙂
már a forgalom most is látványosan növekedett, de a híréről később! :D)
+1 mindkettőtöknek. (+1+1, +2, +11, osszátok szét.)
A HP-k általában jól támogatottak Linux alatt.[man doc=Itt utána is nézhetsz url=http://hplipopensource.com/hplip-web/supported_devices/index.html]De ne kerülje el a figyelmedet, hogy a deskjet és multifunkciósak külön vannak listázva. Nehogy aztán ne találd meg az esetlegesen teljesen támogatott nyomtatót.[/man]
A pingvin melletti "színes" link színére kitalálhatnál valami láthatóbbat. Azt látom, hogy van ott valami, de elolvasni -nekem-
Köszönjük, hogy benéztél.Ha "stílusra" vágysz, javaslom a birodalmi fórum látogatását. Valamint a divaddisztró.hu-t.
Ahogy gondolod.Mint látod, ötleteink, módszereink vannak, csak a te gépeden ezeket neked kell megcsinálnod.
A számítógép elkezd boot-olni a be tett lemezről, megy-megy megy, egyszer csak csontra fagy. A képernyő tetején szaggatott vonalak vannak, és innentől kezdve csak a reset segít.
Elkezd bootolni... megy, megy, megy...Tehát már régóta megy, és semmi választómenüt nem kapsz, csak lefagy?
Igen! Ezt próbálom már mióta ecsetelni, de eddig csak gyakorlatilag lehülyéztek.Összességében nem gond, de én azt hittem, hogy a fórum arra való. hogy megkérdezzünk dolgokat tőlünk okosabb emberektől.
Más gépben bootol ez a CD?(Vagy ami ugyanez: ellenőrizted írás előtt az ISO-t?)
Erre a válasz esetleg...(Ja, bocs, segíteni azt nem akarok.)
Értem! Felejtsük el egymást! Ha nem tudsz segíteni, vagy nem akarsz, akkor mondd azt! Szép napot!
Erre én ezt szoktam válaszolni: kabbe.Aztán majd ha elolvasod a válaszokat, plusz meg is akarod érteni a mondanivalót, akkor találkozunk a fórumban.
(Azt mondja, SEMMI nem jön be neki…) Nincs menü, nem tud választani, …
Ne kavarj már az alapokkal…Ahhoz hogy egy CD bootoljon, szinte semmi köze nincs annak, hogy milyen rendszert fog behúzni a bootmanager.
-
SzerzőBejegyzés