Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Maszlagot mellőzd…Más gépben bootol ez a CD?(Vagy ami ugyanez: ellenőrizted írás előtt az ISO-t?)
A számítógép elkezd boot-olni a be tett lemezről, megy-megy megy, egyszer csak csontra fagy. A képernyő tetején szaggatott vonalak vannak, és innentől kezdve csak a reset segít.
Elkezd bootolni... megy, megy, megy...Tehát már régóta megy, és semmi választómenüt nem kapsz, csak lefagy?
Pedig mit dolgoztam rajta, hogy kiszedjem a mandriva topikból…
Valamiféle failsafe mód nincs benne? (Régen néztem, nem emlékszem. Szokott lenni ilyen opció.)
Igen. Azért van a fórum, hogy privát üzeneteket küldözgessünk.
Átmész a blackPantherOS szekcióba, és Vector első kézből rágja szádba, melyik gombot melyik után üsd le.Csak ha ki akarod próbálni.Tudod, ez magyar OS, nem pedig dél-afrikai vajákosság. Magyaroknak magyaroktól.
Mandriva származék......
Lófaszt!Add oda a fejlesztőnek a gépedet, és akkor lesz esélye a te videokártyádat is illeszteni a rendszerhez.Papíron sok minden működik, de a puding próbája az X11.
Hogy addig se követelhess jogdílyat, átírtam az utóbbit nevemre.
No, ezért most meglájkollak.
Hehe, ráadásul esélye nincs megérteni, ugyanis ő nem látja ott a nickedet... csak te látod. Mert valójában te bitorlod a saját nickedet.Ennek a parancsnak elvileg pont az a lényege, hogy az olvasó magáénak érezze az írtakat.
És hugyan lehet kikapcsolni?Nem akarom azt látni, hogy én írtam. Nem én írtam.
http://prohardver.hu/teszt/amd-intel_baratsag_az_acer_haza_tajan/arrandale_es_juniper.html
Nocsak! És majdnem egy éve...Azt látom, hogy vinvalami volt rá.Lspci mutatja az ilyet?
-
SzerzőBejegyzés