kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201567
    kisbetu
    Felhasználó

      Maszlagot mellőzd…Más gépben bootol ez a CD?(Vagy ami ugyanez: ellenőrizted írás előtt az ISO-t?)

      Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201565
      kisbetu
      Felhasználó

        A számítógép elkezd boot-olni a be tett lemezről, megy-megy megy, egyszer csak csontra fagy. A képernyő tetején szaggatott vonalak vannak, és innentől kezdve csak a reset segít.

        Elkezd bootolni... megy, megy, megy...Tehát már régóta megy, és semmi választómenüt nem kapsz, csak lefagy?

        Hozzászólás: ÁTHELYEZVE: bPOS + Intel Core I3 #2201599
        kisbetu
        Felhasználó

          Pedig mit dolgoztam rajta, hogy kiszedjem a mandriva topikból…

          Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201551
          kisbetu
          Felhasználó

            Valamiféle failsafe mód nincs benne? (Régen néztem, nem emlékszem. Szokott lenni ilyen opció.)

            Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201547
            kisbetu
            Felhasználó

              Igen. Azért van a fórum, hogy privát üzeneteket küldözgessünk.

              Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201545
              kisbetu
              Felhasználó

                Átmész a blackPantherOS szekcióba, és Vector első kézből rágja szádba, melyik gombot melyik után üsd le.Csak ha ki akarod próbálni.Tudod, ez magyar OS, nem pedig dél-afrikai vajákosság. Magyaroknak magyaroktól.

                Hozzászólás: bPOS + Intel Core I3 #2201542
                kisbetu
                Felhasználó

                  Mandriva származék......

                  Lófaszt!Add oda a fejlesztőnek a gépedet, és akkor lesz esélye a te videokártyádat is illeszteni a rendszerhez.Papíron sok minden működik, de a puding próbája az X11.

                  Hozzászólás: találati lista #2201493
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Hogy addig se követelhess jogdílyat, átírtam az utóbbit nevemre.

                    No, ezért most meglájkollak.

                    Hozzászólás: találati lista #2201491
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Hehe, ráadásul esélye nincs megérteni, ugyanis ő nem látja ott a nickedet... csak te látod. Mert valójában te bitorlod a saját nickedet.Ennek a parancsnak elvileg pont az a lényege, hogy az olvasó magáénak érezze az írtakat.

                      És hugyan lehet kikapcsolni?Nem akarom azt látni, hogy én írtam. Nem én írtam.

                      Hozzászólás: Mandriva 2010 + Intel Core I3 #2201527
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        http://prohardver.hu/teszt/amd-intel_baratsag_az_acer_haza_tajan/arrandale_es_juniper.html

                        Nocsak! És majdnem egy éve...Azt látom, hogy vinvalami volt rá.Lspci mutatja az ilyet?

                      10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 19,719