Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
verita wrote:Múlt héten párszor az mp3-as fájlokat futtatható állományúaknak mutatta az Uhu, gondolom összefügg a kettő.
Össze hát.
Vfat-on miféle attribútum jelzi a futtathatóságot? Elárulom: semmilyen.
Mountoláskor behazudsz valamit, és minden file olyan lesz.De hidd el: attól még nem fognak futni.
Sőt, gondolkodjunk tovább.
Ha az nmap nyitott portot talál, az azt jelenti, hogy egy alkalmazás ül mögötte, az nyitotta meg.
Erre te meg ráültetnéd az ssh-t IS.Ejnye, no.
ötjegyű?
miért pont öt?
Ja, igen: figyelj a számokra. 9.04 és 10.04 a verziószám Ubuntuéknál.
Nem a lemez a ludas.
Szerintem a hardverrel (leginkább videokártyával) nincs kibékülve.Akkor ezt most szépen, tagoltan, mondatokká szervezve.
Nem SMS-t írsz, itt van hely!De abban biztos vagyok, hogy ez: nem szabályos IP-cím. Windowsban sem.
Persze a „parancsot elfogadja”.
seci01 wrote:mv /mnt/usbmounts/sda1/ctorrent_dctcs_package /usr/local/etc/hdd/volumes/HDD1/ez mozgatja a könyvtárat, hogy a FAT32 partíciót ctorrent_dctcs_package a MediaCenter.
Majd írja be:
.
.
Ez a ctorrent_blabla könyvtárat mozgatja a MediaCenter FAT32 partíciójára..
.
.
.
.
.
echo ‘echo nameserver >> /etc/resolv.conf’ >> /etc/profileíró a fájl resolv.conf IP-egy DNS-kiszolgáló kapcsolódás a MediaCenter tudni tracker Internet és ő is írja, hogy hatékonyan végrehajtja a fájlt, ha meg a telnet-ra MediaCenter
.
.
Ez resolv.conf file-ba beírja egy DNS kiszolgáló címét, hogy a MediaCenter csatlakozni tudjon az internethez. És végrehajtja ?mindig?, amikor betelnetelsz a MediaCenterbe.
.
.
.
.
Nem tudok spanyolul. Guglitranszlétül se.seci01 wrote:író a fájl resolv.conf IP-egy DNS-kiszolgáló kapcsolódás a MediaCenter tudni tracker Internet és ő is írja, hogy hatékonyan végrehajtja a fájlt, ha meg a telnet-ra MediaCenterWTF?
Melyik emberi közösség nyelvén kéne ezt megérteni?seci01 wrote:a parancsokat elfogadtaTud mást tenni?
Beírod, elfogadja.Talán végre is hajtja. Valahogyan.
Honnan a frászkarikából vonod le a következtetést, hogy „elfogadta”?
Mit jelent nálad a szó, hogy „elfogadta”?Hevenyészett angol fordításban magad is elküldheted, ezt tettük karácsonykor is, és megjelent. Úgy tűnik, a saját híreit Ladislav maga rakja össze. A release announcement link pedig a magyar bejelentésre mutat nála.
-
SzerzőBejegyzés