Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sk-skuba wrote:a Windows is lehet ugyanolyan biztonságos,
a Linux is lehet gyenge
Azért nézd meg, mit írtál le: a Windowsnál csak elérHETő cél a biztonság,
a Linuxnál meg gyengíteni kell, hogy támadhassák.Te írtad!
Régóta kezdő felhasználóként azt kell írjam, hogy amit írtál (a vagy előtt) az többé-kevésbé úgy van és azért van úgy, ahogy írtad.
Valamelyik nap úgy fogalmaztam, hogy a linugzra van négy vírus, de eddig még senki nem látta őket.
„Koncepcióvíusok” készültek, bemutatták, hogy adott konfiguráción, adott feltételek mellett fel lehet tenni vírust a linugzra is.Az meg más kérdés, hogy a linugz annyira kaotikus (sokféle disztró, egyéni beállítások, kevés egységesség), hogy kezdő felhasználó legyen a talpán, akinek egyáltalán programot sikerül feltennie rá.
(Ezt nem mint biztonsági szakember írom, hanem mint olyan felhasználó, aki tíz éve használ linugzot.)
És ez így van rendjén.
Ebben a KURVA drapálban nem lehet normális kérdezz-felelek topikokat csinálni, mert – talán észrevetted – minden választ beljebb kezd a kérdésél. Egy idő után átláthatatlanul hosszú és olvashatatlanul keskeny lesz.
Akkor inkább legyen egy kérdés egy topikban.Csak legalább a címe is közölné, mit kérdez…
Kedves kitti23!
Először válaszolj arra a kérdésre, mit csinál a cd parancs.
És mindezt persze Windows alatt, hiszen legutóbbi jelentkezésednél ott tartottunk, hogy nem indul el a linyugz.
kihagytad a man parancsot
ne nekem monnya kend!
én csak próbáltam értelmezni a kérdező kérdezendőjét.Hamár rimót kriptálkodni akarsz, akkor
– hagyni kéne elindulni a gépet, úgy, ahogy tud.
– amikor már rimót hozzáférsz, akkor kititkosítod azt, ami be van.nooooooooooooooooooooooooooormális?
a kééééééééééééééééééééééérdés?Otthagyod a gépet valahol.
Meg a kulcsot is.Mit akartál védeni?
1. Tőlem kérdezed?
2. Ha igen: távolbalátónak hiszel? Honnan láthatnám, mi van az mp4 lejátszódon?3. Nem gondolok én semmire, sőt, arra is csak félve, mert figyelnek.
-
SzerzőBejegyzés