kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A Linux biztonságos vagy sem? #2200703
    kisbetu
    Felhasználó
      sk-skuba wrote:
      a Windows is lehet ugyanolyan biztonságos,

      a Linux is lehet gyenge

      Azért nézd meg, mit írtál le: a Windowsnál csak elérHETő cél a biztonság,
      a Linuxnál meg gyengíteni kell, hogy támadhassák.

      Te írtad!

      Hozzászólás: A Linux biztonságos vagy sem? #2200699
      kisbetu
      Felhasználó

        Régóta kezdő felhasználóként azt kell írjam, hogy amit írtál (a vagy előtt) az többé-kevésbé úgy van és azért van úgy, ahogy írtad.

        Valamelyik nap úgy fogalmaztam, hogy a linugzra van négy vírus, de eddig még senki nem látta őket.
        „Koncepcióvíusok” készültek, bemutatták, hogy adott konfiguráción, adott feltételek mellett fel lehet tenni vírust a linugzra is.

        Az meg más kérdés, hogy a linugz annyira kaotikus (sokféle disztró, egyéni beállítások, kevés egységesség), hogy kezdő felhasználó legyen a talpán, akinek egyáltalán programot sikerül feltennie rá.

        (Ezt nem mint biztonsági szakember írom, hanem mint olyan felhasználó, aki tíz éve használ linugzot.)

        Hozzászólás: segítség #2200657
        kisbetu
        Felhasználó

          És ez így van rendjén.

          Ebben a KURVA drapálban nem lehet normális kérdezz-felelek topikokat csinálni, mert – talán észrevetted – minden választ beljebb kezd a kérdésél. Egy idő után átláthatatlanul hosszú és olvashatatlanul keskeny lesz.
          Akkor inkább legyen egy kérdés egy topikban.

          Csak legalább a címe is közölné, mit kérdez…

          Hozzászólás: Linux parancsok mit jelentenek? #2200680
          kisbetu
          Felhasználó

            Kedves kitti23!

            Először válaszolj arra a kérdésre, mit csinál a cd parancs.

            Hozzászólás: GRUB #2200624
            kisbetu
            Felhasználó

              És mindezt persze Windows alatt, hiszen legutóbbi jelentkezésednél ott tartottunk, hogy nem indul el a linyugz.

              Hozzászólás: linux parancsok mit jelentenek #2200677
              kisbetu
              Felhasználó

                kihagytad a man parancsot

                Hozzászólás: tükör raid titkosítva #2200490
                kisbetu
                Felhasználó

                  ne nekem monnya kend!
                  én csak próbáltam értelmezni a kérdező kérdezendőjét.

                  Hozzászólás: tükör raid titkosítva #2200488
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Hamár rimót kriptálkodni akarsz, akkor

                    – hagyni kéne elindulni a gépet, úgy, ahogy tud.
                    – amikor már rimót hozzáférsz, akkor kititkosítod azt, ami be van.

                    Hozzászólás: tükör raid titkosítva #2200487
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      nooooooooooooooooooooooooooormális?
                      a kééééééééééééééééééééééérdés?

                      Otthagyod a gépet valahol.
                      Meg a kulcsot is.

                      Mit akartál védeni?

                      Hozzászólás: mp4 #2200634
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        1. Tőlem kérdezed?
                        2. Ha igen: távolbalátónak hiszel? Honnan láthatnám, mi van az mp4 lejátszódon?

                        3. Nem gondolok én semmire, sőt, arra is csak félve, mert figyelnek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 19,719