Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Értem?
Én értem. Te nem érted.(Vagy mégis érted, és egy laza törléssel eltüntetted hülyeséged emlékművét…)
(Remélem, itt megtiltottam a usereknek a téma törlését.. Hm.. Meg kéne nézni, de fáj a hátam.)
http://www.linuxempire.hu/viewtopic.php?f=4&t=2273
Nem társalog?
Szó szerint a szádba rágja, hogy mit csinálj…El kéne olvasni, utánozni… nem pediglen sírni.
!http://www.linuxempire.hu/viewtopic.php?f=4&t=2273
Nem társalog?
Szó szerint a szádba rágja, hogy mit csinálj…El kéne olvasni, utánozni… nem pediglen sírni.
!tadeus wrote:a linux nem épp barát a társalgásban szóvalMondom én, hogy válogatós… Azzal beszél, aki megérti.
Használj akkor Windows (R)(C)(TM) oprendszert és nem lesz panaszod a társalgásra.
Látom, a linugz éppen válogatja a barátait.
nem
nem mindetköszönöm
most mit tegyek?tothist wrote:hupszJó progi?
HUP’s?
Talán nem véletlen, hogy itt teszem szóvá…
Szerkesztés:
azóta nem működik az accountom a szályton.Vannak gyenge emberek, akik nem bírják elviselni a kritikát.
Főleg, ha az jogos.És innen üzenem az üzembentartónak, hogy a SUSE telepítési kérdést meg lehetne válaszolni rendesebben is. Ha adminisztrátor-házigizdák nem is értenek hozzá, attól még a kérdésnek van adekvát megoldása.
-
SzerzőBejegyzés