kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse.funny #1891735
    kisbetu
    Felhasználó

      émmost kipróbálom alul

      Hozzászólás: suse.funny #1891736
      kisbetu
      Felhasználó

        émmost kipróbálom felül

        Hozzászólás: Melyiket toltsem le? #1891940
        kisbetu
        Felhasználó

          Az általános webcímet a keresőmotorok használják. Azt tudatja velük, hogy ne tekintsék tartalom ismétlésnek azokat a HTML oldalakat, melyek különböző webcímeken, de azonos címmel is elérhetők. Mindig relatív útvonalat kell használni, az úvonal elején per jel nélkül. Más domainre mutató általános webcím nem elfogadott.

          Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199886
          kisbetu
          Felhasználó

            ///Van valami olyan opció, hogy azt a postot, amihez már írtak választ, nem lehet szerkeszteni.
            Egyetértek vele. Gyűlölöm a „hirtelen felindulásból hozzászóló, aztán mindent törléssel visszavonó” kisköcsögöket.///

            Hozzászólás: Távoli segítségnyújtás linuxon #2199855
            kisbetu
            Felhasználó
              zoltan22 wrote:
              A kovetkezo szoveget kerem atpakolni oregjonhy problemajanak temajaba, majd ha lesz neki:

              Eloszor is, milyen a modem tipusa? Ez alapjan lehetne keresgelni a Interneten, hogy mit lehet kezdeni vele linuxon.

              Ezutan, valoszinuleg, az usb-modeswitch csomagot kellene telepiteni.

              offtopic:
              Je, meg egy uhu felhasznalo 😀

              Szerintem nem mehetünk el csukott szemmel a disztró neve mellett sem.
              Meg kéne kérdezni -majd, abban a topikban -, hogy ugyan kedves bátyám, melyik disztró van fenn a gépén.
              Csak mert az USB-WIFI-faszomnet támogatás nem túl régóta kiforrott dolog.
              Ha egyáltalán…

              Hozzászólás: Távoli segítségnyújtás linuxon #2199851
              kisbetu
              Felhasználó

                – topikot keres
                – elolvas
                – megért

                .
                .
                melyik nem megy?

                Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031055
                kisbetu
                Felhasználó

                  Kedvenc szerzőnk linugzvírusa mektámatta a linugzfórum-t is.
                  Topiknyitás helyett ezt tolja:

                  Hozzáférés megtagadva
                  Nincs megfelelő jogosultság a lap megtekintéséhez.

                  Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199881
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ha nem vetted volna észre, a topik címe vírusos.
                    Ebben a topikban vírusokról írnak a hozzáértők.

                    Te miről írsz?

                    És kérlek, ne kínozd a kérdőjelet: egy mondat, egy lezáró írásjel.
                    Gondolj azokra, akik tudnak olvasni.

                    Hozzászólás: DVD írás probléma #2198508
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Olyasmi megoldása lehet a történeknek.
                      A beidézett felismerés szerint ez az író ezzel a lemezzel „restricted overwrite” funkcióra képes, (bármi legyen is az).

                      Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199878
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ha te szándékosan teszel vírust a gépedre, azon nem tudunk segíteni.

                        Vagy szerinted a kérdésed pont ebben a topikban van a legjobb helyen?

                        (Ha a válaszod esetleg nem igen, hanem nem lenne, akkor szeretettel kérlek, keress egy uhus vagy netes topikot, és ott beszélük ezt meg.
                        Ja, és szerintem keress egy működő linugzot is. A jelenlegi UHU még nem végleges változat, a végleges meg végletesen régi. De ezt se itt beszéljük meg.
                        Köszi.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 19,719