Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
émmost kipróbálom alul
émmost kipróbálom felül
Az általános webcímet a keresőmotorok használják. Azt tudatja velük, hogy ne tekintsék tartalom ismétlésnek azokat a HTML oldalakat, melyek különböző webcímeken, de azonos címmel is elérhetők. Mindig relatív útvonalat kell használni, az úvonal elején per jel nélkül. Más domainre mutató általános webcím nem elfogadott.
///Van valami olyan opció, hogy azt a postot, amihez már írtak választ, nem lehet szerkeszteni.
Egyetértek vele. Gyűlölöm a „hirtelen felindulásból hozzászóló, aztán mindent törléssel visszavonó” kisköcsögöket.///zoltan22 wrote:A kovetkezo szoveget kerem atpakolni oregjonhy problemajanak temajaba, majd ha lesz neki:Eloszor is, milyen a modem tipusa? Ez alapjan lehetne keresgelni a Interneten, hogy mit lehet kezdeni vele linuxon.
Ezutan, valoszinuleg, az usb-modeswitch csomagot kellene telepiteni.
offtopic:
Je, meg egy uhu felhasznalo 😀Szerintem nem mehetünk el csukott szemmel a disztró neve mellett sem.
Meg kéne kérdezni -majd, abban a topikban -, hogy ugyan kedves bátyám, melyik disztró van fenn a gépén.
Csak mert az USB-WIFI-faszomnet támogatás nem túl régóta kiforrott dolog.
Ha egyáltalán…– topikot keres
– elolvas
– megért.
.
melyik nem megy?Kedvenc szerzőnk linugzvírusa mektámatta a linugzfórum-t is.
Topiknyitás helyett ezt tolja:Hozzáférés megtagadva
Nincs megfelelő jogosultság a lap megtekintéséhez.Ha nem vetted volna észre, a topik címe vírusos.
Ebben a topikban vírusokról írnak a hozzáértők.Te miről írsz?
És kérlek, ne kínozd a kérdőjelet: egy mondat, egy lezáró írásjel.
Gondolj azokra, akik tudnak olvasni.Olyasmi megoldása lehet a történeknek.
A beidézett felismerés szerint ez az író ezzel a lemezzel „restricted overwrite” funkcióra képes, (bármi legyen is az).Ha te szándékosan teszel vírust a gépedre, azon nem tudunk segíteni.
Vagy szerinted a kérdésed pont ebben a topikban van a legjobb helyen?
(Ha a válaszod esetleg nem igen, hanem nem lenne, akkor szeretettel kérlek, keress egy uhus vagy netes topikot, és ott beszélük ezt meg.
Ja, és szerintem keress egy működő linugzot is. A jelenlegi UHU még nem végleges változat, a végleges meg végletesen régi. De ezt se itt beszéljük meg.
Köszi.) -
SzerzőBejegyzés