kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD írás probléma #2198507
    kisbetu
    Felhasználó

      Itt van az elhantolt eb:

      evan wrote:
      Capabilities :
      Vendor_info : ‘PLEXTOR ‘
      Identification : ‘DVDR PX-760A ‘
      Revision : ‘1.04’

      Device seems to be: Generic mmc2 DVD-R/DVD-RW.

      Current: 0x0014 (DVD-RW sequential recording)
      Profile: 0x002B (DVD+R/DL)
      Profile: 0x001B (DVD+R)
      Profile: 0x001A (DVD+RW)
      Profile: 0x0016 (DVD-R/DL layer jump recording)
      Profile: 0x0015 (DVD-R/DL sequential recording)
      Profile: 0x0014 (DVD-RW sequential recording) (current)
      Profile: 0x0013 (DVD-RW restricted overwrite)
      Profile: 0x0011 (DVD-R sequential recording)
      Profile: 0x0010 (DVD-ROM)
      Profile: 0x000A (CD-RW)
      Profile: 0x0009 (CD-R)
      Profile: 0x0008 (CD-ROM)

      Error: only support DVD+RW formating, ignoring.
      This drive or media does not support the ‘FORMAT media’ command
      wodim: Cannot format disk, aborting.

      Olvasható.
      Olvasható?

      Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031053
      kisbetu
      Felhasználó

        Köszöni egy megfáradt szemű netező.

        Most még a „Legutóbb olvasott:” fehér szörnyeteg akarja kiverni a szememet, de ha az is csak ennyire lesz átmeneti, akkor inkább nem is teszem szóvá.

        Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199874
        kisbetu
        Felhasználó

          Kiegészítés:

          ez a vírus CSAK Linugzon él meg, Windowson ugyanis a gép elindulása után nyugodtan kihúzhatod a klaviatúrát, senkinek nincs rá szüksége.

          Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199873
          kisbetu
          Felhasználó

            Megcsíptem!

            Tényleg ez a legelterjedtebb vírus Linugzra, nagyon sok desktopnál ott van…
            Úgy hívják: PEBKAC-vírus.

            Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2031051
            kisbetu
            Felhasználó

              Valaki belekókányolt a kinézetbe!

              Mifrancnak?

              Vélemény: kaotikus, lassú.
              Javaslat: törjék le a kezét az ilyennek.

              Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199870
              kisbetu
              Felhasználó

                Kérdezd meg mágikus tonit, hogy mi az a válaszom, amit most nem írtam ide le…

                Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199868
                kisbetu
                Felhasználó

                  De ha ragaszkodsz hozzá, akkor megerősítem:

                  IGEN, sokan bebizonyították már, hogy a Linugz egy nagyon kártékony vírus: megakadályozza az Operációs Rendszer (C)(R)(TM) betöltődését, letörli a lemezekről az összes adatodat, és még a vista telelpítését is megakadájozza.

                  Hozzászólás: A linuxvírus, mondom… #2199867
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    istvan18 wrote:
                    Egyik napról a másikra.

                    vajh miért keletkeztek?

                    Mijér?

                    Ezér:

                    istvan18 wrote:
                    A rendszer a Mandriva Spring RC2.
                    Hozzászólás: DVD írás probléma #2198502
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      evan wrote:
                      Frissítettem az új Linux-ra

                      ja…
                      mélikre?

                      evan wrote:
                      írja az rw-t csak 1× nél lassabban.

                      Minden szavadat értem. Csak a mondatot nem.

                      Hozzászólás: DVD írás probléma #2198495
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Tudom, én vagyok a fórum ügyeletes lelkekbe taposója, de javasolnám, hogy próbáld ki Linux alatt is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 19,719