Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Itt van az elhantolt eb:
evan wrote:Capabilities :
Vendor_info : ‘PLEXTOR ‘
Identification : ‘DVDR PX-760A ‘
Revision : ‘1.04’Device seems to be: Generic mmc2 DVD-R/DVD-RW.
Current: 0x0014 (DVD-RW sequential recording)
Profile: 0x002B (DVD+R/DL)
Profile: 0x001B (DVD+R)
Profile: 0x001A (DVD+RW)
Profile: 0x0016 (DVD-R/DL layer jump recording)
Profile: 0x0015 (DVD-R/DL sequential recording)
Profile: 0x0014 (DVD-RW sequential recording) (current)
Profile: 0x0013 (DVD-RW restricted overwrite)
Profile: 0x0011 (DVD-R sequential recording)
Profile: 0x0010 (DVD-ROM)
Profile: 0x000A (CD-RW)
Profile: 0x0009 (CD-R)
Profile: 0x0008 (CD-ROM)Error: only support DVD+RW formating, ignoring.
This drive or media does not support the ‘FORMAT media’ command
wodim: Cannot format disk, aborting.Olvasható.
Olvasható?Köszöni egy megfáradt szemű netező.
Most még a „Legutóbb olvasott:” fehér szörnyeteg akarja kiverni a szememet, de ha az is csak ennyire lesz átmeneti, akkor inkább nem is teszem szóvá.
Kiegészítés:
ez a vírus CSAK Linugzon él meg, Windowson ugyanis a gép elindulása után nyugodtan kihúzhatod a klaviatúrát, senkinek nincs rá szüksége.
Megcsíptem!
Tényleg ez a legelterjedtebb vírus Linugzra, nagyon sok desktopnál ott van…
Úgy hívják: PEBKAC-vírus.Valaki belekókányolt a kinézetbe!
Mifrancnak?
Vélemény: kaotikus, lassú.
Javaslat: törjék le a kezét az ilyennek.Kérdezd meg mágikus tonit, hogy mi az a válaszom, amit most nem írtam ide le…
De ha ragaszkodsz hozzá, akkor megerősítem:
IGEN, sokan bebizonyították már, hogy a Linugz egy nagyon kártékony vírus: megakadályozza az Operációs Rendszer (C)(R)(TM) betöltődését, letörli a lemezekről az összes adatodat, és még a vista telelpítését is megakadájozza.
istvan18 wrote:Egyik napról a másikra.vajh miért keletkeztek?
Mijér?
Ezér:
istvan18 wrote:A rendszer a Mandriva Spring RC2.evan wrote:Frissítettem az új Linux-raja…
mélikre?evan wrote:írja az rw-t csak 1× nél lassabban.Minden szavadat értem. Csak a mondatot nem.
Tudom, én vagyok a fórum ügyeletes lelkekbe taposója, de javasolnám, hogy próbáld ki Linux alatt is.
-
SzerzőBejegyzés