Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Túl hirtelen lett vége.
Pedig már kezdett izgalmas lenni…Ez tetszik:
A legnagyobb és talán legérdekesebb fejlesztés a teljesen újszerű Live rendszer, melynek különlegessége a többi disztribúcióval szemben az, hogy a Live rendszer használat közben települ a számítógépre, majd a telepítés végeztével a DVD eltávolítható és a rendszer tovább használható.
A megoldás előnye hogy már a telepítés alatt is teljes értékűen használható rendszer áll rendelkezésre, a Live rendszeren végzett munka kezdetben a memóriában tárolódik, majd a telepítés során átkerül a merevlemezre. A később kiadásra kerülő cdgen programmal lehetőség nyílik majd saját igényeinknek megfelelő Live rendszer elkészítésére is.
Megleptél a szóval…
Nem szeretem a rasszizmust. Legalább annyira nem, mint a cigányokat.
(Aki netán személyesen ismerne, tudja, hogy életvitel szinten élek együtt más rasszbéliekkel…)
Felmenőim múlt századi történelme is a kirekesztés, megbélyegzés jegyében követhető. Pedig még zsidó sincs a családban.
2010-05-02-05:24 Hozzászólás: Adsl kapcsolat beállítása SUSE 11.2 telepítéséhez (megoldva, csak haladóknak!) #2199654attus wrote:Tételezzük fel, hogy egy átlagos windózról linuxra áttérni szándékozó felhasználó vagyok. Mit tegyek?Töltsd le a telepítő DVD-t, és csináld meg a klick-next-klick-next telepítést. Tudod, úgy mint Windowsban szoktad.
Nem hiszem, hogy a Windowsnál rászoktál a netinstall telepítésre.
2010-04-30-19:59 Hozzászólás: Adsl kapcsolat beállítása SUSE 11.2 telepítéséhez (megoldva, csak haladóknak!) #2199650A linugz ugyanaz, a gnú ugyanaz, a júzer ugyanaz.
Ugyanazokat a parancsokat használva itt is mennie kéne. Ez a rendszer is nagyon hasonlít a linugzra.(Ha nem haragszol nagyon, akkor miattad nem fogom szétbombázni a működő rendszeremet. Sajnos még sosem kellett ADSL-t élesztenem. Régen az ifjú nép csinálta OpenBSD-vel, mióta a vinyója megmurdelt, azóta meg egy IXP425-ös router foglalkozik a kapcsolódással. Szóval nem kezdenék felesleges kísérletekbe.)
Azért minden nem: a billentyűzeteden valamiért nem működenk a kisbetűk.
2010-04-28-17:57 Hozzászólás: Adsl kapcsolat beállítása SUSE 11.2 telepítéséhez (megoldva, csak haladóknak!) #2199648attus wrote:Ennyire vacak disztribet ezen a téren a többihez képest még nem láttam.Nem köll hasznányi.
Csinájjobbat, hasznádd aszt.De vehetsz is oprendszert.
2010-04-27-17:17 Hozzászólás: Adsl kapcsolat beállítása SUSE 11.2 telepítéséhez (megoldva, csak haladóknak!) #2199646sort
? -
SzerzőBejegyzés