kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Képernyőkép készítése #2199795
    kisbetu
    Felhasználó

      Gnome felület alatt

      Hozzászólás: suse 11.2 alá időzített mp3 lejátszás #2199767
      kisbetu
      Felhasználó

        nocsak!

        ráfanyalodunk a birodalmi segítségre?

        Hozzászólás: Alaplap probléma? #2199782
        kisbetu
        Felhasználó

          A tápegységbe viszonylag egyszerűen be lehet jutni (általában négy csavar tartja össze a dobozt, esetleg az egyiket a garanciavesztő papírfecni takarja).

          Ahová a rengeteg színes drót befut, található néhány, – tényleg csak néhány! – elkó.
          Azok szoktak elfáradni és mérgükben megemelni a kalapjukat.

          púpos1

          púpos2

          A dolgok természeténél fogva cserélhető cuccokról van szó.

          Hozzászólás: Alaplap probléma? #2199773
          kisbetu
          Felhasználó

            Ez még inkább a tápegységet keveri gyanúba.
            Amikor „áll” a gép, akkor áramtalanítva is van, vagy „csak” standby-ban kuksol?

            Hozzászólás: Vicc-2 #2199387
            kisbetu
            Felhasználó

              kiegészítés ugyanonnan:

              Óvakodj a részeg drogoStohl!

              Hozzászólás: Monitor nelkuli Grafikus inditas #2199756
              kisbetu
              Felhasználó

                Virágkiállítás?

                Sosem szerettem a virágokat, mert meg kell ölni őket ahhoz, hogy ajándékba adjuk. Aztán meg aki kapja, az is csak a kornyadásukat kell végignézze.

                Hozzászólás: Monitor nelkuli Grafikus inditas #2199749
                kisbetu
                Felhasználó

                  Az én problémám teljesen hasonló: elromlott a gépem. Szeretnék úgy rendszert indítani, hogy a gép nincs bedugva.

                  Hozzászólás: DVD írás probléma #2198492
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Rosszat sejtek, de nyugtass meg, hogy a kompresszoros fújkálásod nem a DVD-egységre vonatkozik.

                    Hozzászólás: Wifi beállítás-hogyan? [megoldva] #2199700
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Azt én nem tudom, nem láttam még wifi logot.
                      Ezt végigolvastam, és az újraindulások körül határozott fejlődést éreztem.

                      Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199131
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ojat holláttá?

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 19,719