kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vicc-2 #2199375
    kisbetu
    Felhasználó

      Betörtél a BM rendszerébe, onnan mazsolázol?

      Hozzászólás: Csettegő #2199360
      kisbetu
      Felhasználó

        NCIS (most megy az AXN-en) 2004. Vanished

        Sasha Alexander tankol. Nem akar, csak alibiből.
        Vesz 2,7 gallonnal (kb. 10 liter)
        Fizet hat kemény dollárt…!

        Mennyi volt a dollár árfolyama 2004-ben?
        Mennyibe került nálunk a benzin 2004-ben?

        Durva annyukat!

        Hozzászólás: Linux Mint wireless #2199170
        kisbetu
        Felhasználó

          Semmi baj, segíts máskor is.

          Hozzászólás: Vicc-2 #2199371
          kisbetu
          Felhasználó

            Nekem azt magyarázta egy rendőr (nem közlekedési), hogy az öt személlyel terhelt autónak gyorsabban kellett volna megállnia, mint amikor egyedül ülök benne.

            Hozzászólás: A microfon nem működik. #2199007
            kisbetu
            Felhasználó

              Erre szolgál a „szerkesztés” gomb.

              Hozzászólás: Linux Mint wireless #2199166
              kisbetu
              Felhasználó

                Gyerekek!

                Az új kolléga nagy buzgalmában elővett pár elfeledett témát, igaz, csak egyhónaposakat. Kicsit talán még langyosak, de a gazdájuk nem igazán nézett rájuk mostanában.

                Lehet rajta sportolni, a gyakorlás nem árt, de jó lenne, ha a topikgazda is válaszolna, mert anélkül monológ jellege van a dolognak.

                Hozzászólás: SSH probléma #2199538
                kisbetu
                Felhasználó

                  Hülyeséget írok, ha leírom, hogy kipróbáltam az ssh localhost parancsot?

                  Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191547
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    keresem a végét

                    kisbetu
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Bár mi van akkor, ha az első próbálkozás mondjuk 7:45-kor van? Akkor a bolt már egész napra zárva van?
                      Lehet, hogy csak nekem tűnik ez furcsának…

                      Ezt írták, ezt olvastuk.
                      Ha a követelmények hülyék, akkor tessék szólni a megrendelőnek, még teljesítés előtt.

                      kisbetu
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        csak egy olyan scriptet kell futtatni, ami figyeli a hálózati adatfolyamot és, ha nincs X ideig, akkor „halt”.

                        Ez a feladat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 19,719