kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szedjük össze a Rolling Release disztrókat! #2198850
    kisbetu
    Felhasználó

      Nem új.
      Nem Arch.

      A többi stimmel.

      Hozzászólás: basic problémák #2199253
      kisbetu
      Felhasználó
        gator89 wrote:
        valamiért nem jó mert amikor elindítom a konzolban a parancsot akkor kiírja hogy valami nincs hozzá.

        Telepítsd fel azt a valamit, és akkor már meglesz hozzá.

        Hozzászólás: Offopic #2197646
        kisbetu
        Felhasználó

          Ennyi volt a post Pantherre vonatkozó része.
          Többet én sem tudok, rákérdezni meg nem mertem.

          sőt: az egész post ennyi volt.

          Hozzászólás: Acer travelmate fagy ubuntu alatt #2199222
          kisbetu
          Felhasználó

            (a témát nem viszem előbbre, de mivel már másodszor írod, megkérdezem:)

            Mi az a 4-es chipkészlet?

            Hozzászólás: Offopic #2197644
            kisbetu
            Felhasználó

              Udv vàrom a vèglegest.

              Csak magyarnyelven lehet elèrni vagy, mas nyelven is?

              Spanyolul kène.

              Kiprobaltam volna BP de nem tudtam mert nem vette be a nevet es a passwordot.

              Remelem a tieddel nem lesz gond.

              Hozzászólás: Iskolai feladat #2199212
              kisbetu
              Felhasználó
                Fece1989 wrote:
                még a végleges tételsort sem kaptuk meg

                http://progkor.inf.elte.hu/unix/gyak_u.html

                Hozzászólás: Iskolai feladat #2199207
                kisbetu
                Felhasználó

                  Azért én még mindig kíváncsi vagyok, milyen iskolatípus ez…

                  Bár ha Fece nem hazudik a szülinapjánál, akkor nem középiskola.
                  Egyetemi szinten meg elvárható az önálló problémamegoldás.

                  Hacsak nem ápolónőképző…

                  Hozzászólás: Iskolai feladat #2199205
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Mivaaaaaaaaaaaaan?

                    Nem tanulsz linugzot, csak vizsgázol belőle?

                    Írhatom azt, hogy ez gáz?

                    Millen suli ez? Ápolónőképző?

                    Hozzászólás: 9.10 munkaterület váltás és menu.lst #2199196
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A problémát nem értem.

                      Miként próbáltad váltani?

                      Hozzászólás: 9.10 munkaterület váltás és menu.lst #2199192
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Állítólag a 9.10 már olyan fejlett, hogy GRUB2 van benne.
                        Ott nem elég a menüelesté piszkálása, újra kell telepíteni a grubot.

                        Van erre valami sudo.

                      10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 19,719