Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem új.
Nem Arch.A többi stimmel.
gator89 wrote:valamiért nem jó mert amikor elindítom a konzolban a parancsot akkor kiírja hogy valami nincs hozzá.Telepítsd fel azt a valamit, és akkor már meglesz hozzá.
Ennyi volt a post Pantherre vonatkozó része.
Többet én sem tudok, rákérdezni meg nem mertem.sőt: az egész post ennyi volt.
(a témát nem viszem előbbre, de mivel már másodszor írod, megkérdezem:)
Mi az a 4-es chipkészlet?
Udv vàrom a vèglegest.
Csak magyarnyelven lehet elèrni vagy, mas nyelven is?
Spanyolul kène.
Kiprobaltam volna BP de nem tudtam mert nem vette be a nevet es a passwordot.
Remelem a tieddel nem lesz gond.
Fece1989 wrote:még a végleges tételsort sem kaptuk megAzért én még mindig kíváncsi vagyok, milyen iskolatípus ez…
Bár ha Fece nem hazudik a szülinapjánál, akkor nem középiskola.
Egyetemi szinten meg elvárható az önálló problémamegoldás.Hacsak nem ápolónőképző…
Mivaaaaaaaaaaaaan?
Nem tanulsz linugzot, csak vizsgázol belőle?
Írhatom azt, hogy ez gáz?
Millen suli ez? Ápolónőképző?
A problémát nem értem.
Miként próbáltad váltani?
Állítólag a 9.10 már olyan fejlett, hogy GRUB2 van benne.
Ott nem elég a menüelesté piszkálása, újra kell telepíteni a grubot.Van erre valami sudo.
-
SzerzőBejegyzés