kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linux server #2199179
    kisbetu
    Felhasználó

      De ha nem sikerülne, akkor írj ki egy live-CD-t, és csináld meg azon.

      Helyesebben azzal.

      Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199122
      kisbetu
      Felhasználó

        Jó sok homokozóba elengednek a szüleid.

        Tudod, így kívülállóként…
        pont akkor szidtad az informatikai képzést, és jöttél klikkpistikével, amikor leírta, hogy informatikai végzettsége van. Ezt tényleg úgy kell érteni, hogy neki írtad.
        (Persze az is komikus, ahogy három szó leírásával bizonyítja a hozzáértését.)

        No, mindjárt hozok én is egy pistikét…

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191536
        kisbetu
        Felhasználó

          …flémgépeket

          Hozzászólás: telepítés; sudo #2198793
          kisbetu
          Felhasználó

            Ódákat találsz erről a neten.

            (Mivel az elmúlt 10 évben még nem felejtettem el a használt két jelszavamat, így csak netes olvasmányok rémlenek: bebuutolsz valamiféle live CD-vel, megeditálsz valami alapvető jelszófile-t, és havaly.)

            Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199116
            kisbetu
            Felhasználó
              tothist wrote:
              (nekem se volt az)

              Ugye, ezt minden szóra nem fogod kiterjeszteni?
              Mert visszamehetünk a cumi, a pedál meg a spenót szavakig is.
              Elsőre azokat sem ismerted.

              Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199114
              kisbetu
              Felhasználó

                Én is fellenék háborodva, ha szépen, olvasmányosan megfogalmazott, szabatos magyar kérdésemre egy angol rövidítéssel válaszolnál.

                Magyarul: OEAAKKK!

                http://weblabor.hu/levlistak/wl-phplista/2001/04/008384

                Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191525
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nyitjatok már egy új topikot ehelyett.
                  Ez teljesen és tökéletesen, no meg végletesen átláthatatlan.

                  Hozzászólás: Linux Mint wireless #2199159
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Még nálllllad a labda…

                    Mit próbáltál Mint alatt beállítani?
                    Hogyan ellenőrizted?

                    Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199112
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Az a baj, hogy szegénykém nem tudja, mit ír.
                      Azt talán tudja, hogy mit akar írni (talán!), de hogy hogyan kéne leírni, arról fingja nincs.

                      kisbetu
                      Felhasználó

                        esemesitiszed van?
                        Nem tudnád mondatokká alakítani a szavaidat?

                        Próbáld meg, kérlek!

                      10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 19,719