Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
De ha nem sikerülne, akkor írj ki egy live-CD-t, és csináld meg azon.
Helyesebben azzal.
Jó sok homokozóba elengednek a szüleid.
Tudod, így kívülállóként…
pont akkor szidtad az informatikai képzést, és jöttél klikkpistikével, amikor leírta, hogy informatikai végzettsége van. Ezt tényleg úgy kell érteni, hogy neki írtad.
(Persze az is komikus, ahogy három szó leírásával bizonyítja a hozzáértését.)No, mindjárt hozok én is egy pistikét…
…flémgépeket
Ódákat találsz erről a neten.
(Mivel az elmúlt 10 évben még nem felejtettem el a használt két jelszavamat, így csak netes olvasmányok rémlenek: bebuutolsz valamiféle live CD-vel, megeditálsz valami alapvető jelszófile-t, és havaly.)
tothist wrote:(nekem se volt az)Ugye, ezt minden szóra nem fogod kiterjeszteni?
Mert visszamehetünk a cumi, a pedál meg a spenót szavakig is.
Elsőre azokat sem ismerted.Én is fellenék háborodva, ha szépen, olvasmányosan megfogalmazott, szabatos magyar kérdésemre egy angol rövidítéssel válaszolnál.
Magyarul: OEAAKKK!
Nyitjatok már egy új topikot ehelyett.
Ez teljesen és tökéletesen, no meg végletesen átláthatatlan.Még nálllllad a labda…
Mit próbáltál Mint alatt beállítani?
Hogyan ellenőrizted?Az a baj, hogy szegénykém nem tudja, mit ír.
Azt talán tudja, hogy mit akar írni (talán!), de hogy hogyan kéne leírni, arról fingja nincs.esemesitiszed van?
Nem tudnád mondatokká alakítani a szavaidat?Próbáld meg, kérlek!
-
SzerzőBejegyzés