Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valamiért nagyon nagy szája lehet. Neki engedélyezett.
(Nem baj…vágjuk már nekik a centit. Persze a nyakukat is kellene..)
borbi wrote:Egyszer írtam itt, hogy nem megy a birodalomban a regisztráció: néhány nap múlva a fővezér bejelentette hogy javítva, pedig ott nem jelezte senki hogy nem megy…Azért ez fókafogta csupa esete: ha nem tudsz regisztrálni, akkor látványosan jelezni sem tudod, hogy nem tudsz regisztrálni.
Attól még ímélben jelezhettek neki, azt mink nemláthattyuk.Úgy látom, Vector rosszul olvasta a címet, azért szállt be.
Nosza!
Nézzük azt a topológiát…
Mi van a földszinten?
Mi van az emeleten?
Hol van a pppoe?
Hol van a jelszó?Hol van a zXP?
Hol van a Mint?Lokál hálón?
Sok hónapja már, hogy valamelyik troll meg merte kérdezni, akkor az volt a válasz, hogy a dolgok haladnak.
Néha nekem is eszembe jut, akkor hugos keresőszóval megtalálom a kiszeraméra linugz oldalát, és azt látom, amit te: fél év alatt három bejegyzés, amik arról szólnak, hogy kezdődik a tanév, taluni kell, de közeledik a szünet, és akkor majd lehet haladni.
Kicsit hosszú lenne elmagyarázni. (Most legalábbis nincs kedvem linkeket gyűjtögetni.)
/*
Ha érdekel a téma, akkor pár kulcsszó a kereséshez:
linux nap, debrecen, ‘minden nap linux nap’, verona007
Ahol a találatok várhatók: ubuntu.hu, linuxempire.hu, linuxforum.hu, hup.hu.
*/Ezt csak az ügyvédem engedélyével írhatnám le, de ő most mással van elfoglalva.
A gyökérrel te csesztél ki, mert megtorpedóztad a linuksznapjukat.
Miattad és csakis miattad nem tudták megtartani.Honnan? A netről…
(Kicsit később visszanézve már összegyűlt a kárörvendő csapat, és kiderült, milyen belső féreg rágja szegény megtiport ubuntus lelkét. „minden nap linux nap”.)
szerk: mivel rákényszerítettél a Drupálra, megbeszéltem az ügyvédemmel, és beiratkoztam.
-
SzerzőBejegyzés