kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199110
    kisbetu
    Felhasználó

      Valamiért nagyon nagy szája lehet. Neki engedélyezett.

      Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199108
      kisbetu
      Felhasználó

        (Nem baj…vágjuk már nekik a centit. Persze a nyakukat is kellene..)

        Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199106
        kisbetu
        Felhasználó
          borbi wrote:
          Egyszer írtam itt, hogy nem megy a birodalomban a regisztráció: néhány nap múlva a fővezér bejelentette hogy javítva, pedig ott nem jelezte senki hogy nem megy…

          Azért ez fókafogta csupa esete: ha nem tudsz regisztrálni, akkor látványosan jelezni sem tudod, hogy nem tudsz regisztrálni.
          Attól még ímélben jelezhettek neki, azt mink nemláthattyuk.

          Hozzászólás: Linux Mint wireless #2199156
          kisbetu
          Felhasználó

            Úgy látom, Vector rosszul olvasta a címet, azért szállt be.

            Nosza!

            Nézzük azt a topológiát…

            Mi van a földszinten?
            Mi van az emeleten?
            Hol van a pppoe?
            Hol van a jelszó?

            Hol van a zXP?
            Hol van a Mint?

            Hozzászólás: Debian Host név #2199153
            kisbetu
            Felhasználó

              Lokál hálón?

              Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199102
              kisbetu
              Felhasználó

                Sok hónapja már, hogy valamelyik troll meg merte kérdezni, akkor az volt a válasz, hogy a dolgok haladnak.

                Néha nekem is eszembe jut, akkor hugos keresőszóval megtalálom a kiszeraméra linugz oldalát, és azt látom, amit te: fél év alatt három bejegyzés, amik arról szólnak, hogy kezdődik a tanév, taluni kell, de közeledik a szünet, és akkor majd lehet haladni.

                Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199101
                kisbetu
                Felhasználó

                  Kicsit hosszú lenne elmagyarázni. (Most legalábbis nincs kedvem linkeket gyűjtögetni.)

                  /*
                  Ha érdekel a téma, akkor pár kulcsszó a kereséshez:
                  linux nap, debrecen, ‘minden nap linux nap’, verona007
                  Ahol a találatok várhatók: ubuntu.hu, linuxempire.hu, linuxforum.hu, hup.hu.
                  */

                  Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199095
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ezt csak az ügyvédem engedélyével írhatnám le, de ő most mással van elfoglalva.

                    Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199093
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A gyökérrel te csesztél ki, mert megtorpedóztad a linuksznapjukat.
                      Miattad és csakis miattad nem tudták megtartani.

                      Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199092
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Honnan? A netről…

                        (Kicsit később visszanézve már összegyűlt a kárörvendő csapat, és kiderült, milyen belső féreg rágja szegény megtiport ubuntus lelkét. „minden nap linux nap”.)

                        szerk: mivel rákényszerítettél a Drupálra, megbeszéltem az ügyvédemmel, és beiratkoztam.

                      10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 19,719