kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: GDM és KDM probléma #2019541
    kovi
    Felhasználó

      uhu verzérlõpult, szolgáltatások.
      majd ha tutira van fent kdm, akkor a gdm-re azt mondod, hogy ne induljon, de még most le ne állítsd!
      majd egy reboot után már a kdm indul.

      ha valami gáz van, akkor terminálon rootként jelentkezel és kézzel indítasz: kdm illetve gdm

      ennyi

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948768
      kovi
      Felhasználó

        reklám helye
        találtam

        –melléklet eltávolítva. kellett a hely 😮

        Hozzászólás: Nem tudom lekapcsolni a mikrofont #2019425
        kovi
        Felhasználó

          ezek szerint az alsamixerrel nyomod. helyes.

          Hozzászólás: Nem indul az UHU GRUB #2019428
          kovi
          Felhasználó

            mélyterminálon (természetesen uhu/bootlemezrõl bootolsz):

            mount /dev/hdaxy /mnt
            mount –bind /dev /mnt/dev
            mount –bind /proc /mnt/proc
            chroot /mnt
            grub-install ‘(hd0)’

            az xy gondolom tudod mi.

            mivel ezzel csak a linux fog menni, így majd meg kell adnod a grubnak egy másik kiemelést, ami a win-re mutat. de az már részletkérdés.

            Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019134
            kovi
            Felhasználó

              Balázs:

              Mindannyiunk hõn szeretett vezére, Csaba a Star Trekbõl ismét álmatlan délelõtött töltött álmaink fórumának tökéletesítésével.
              Mai délelõtt a hírbeküldõ rész tökéletesítése volt soron.

              Megkérdeztük volna Csabát mi a véleménye az esetrõl, de mindezideig nem tudtuk elérni telefonon. A hiba elhárításán szakembereink még dolgoznak.

              szóval mûködik.

              Hozzászólás: Nem tudom lekapcsolni a mikrofont #2019422
              kovi
              Felhasználó

                még 1 rövid kérdés: melyik mixerrel nyomod?

                Hozzászólás: Régi MAC kerestetik #2019410
                kovi
                Felhasználó

                  okés, köszönöm, nézem!

                  Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019131
                  kovi
                  Felhasználó

                    kiszedtem a topikból az offokat.
                    üdv

                    ui pedig ritka egy off volt!

                    Hozzászólás: Nem tudom lekapcsolni a mikrofont #2019420
                    kovi
                    Felhasználó

                      milyen kardod van? (nekem fény. gyorsabb és elegánsabb, mint a lézer) csak azért érdekel, mert az integrált szaroknák még az is lehet, hogy nem jó csúszkához lett rendelve az adott bemenet…

                      Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019129
                      kovi
                      Felhasználó

                        Karesz:

                        jah, valami ilyen volt mint amit bbt ír, megírtam a cikket és nem tudtam eldönteni hogy nagyon reklám jellegû volt-e a hír vagy egyszerûen még nem jó a lap smile.gif)

                        van egy ‘közzé nem tett hírek’ topik. ha valami nem stimm és nem lett kitéve, az mindig oda került. ergo nem ért ide…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 3,700