Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uhu verzérlõpult, szolgáltatások.
majd ha tutira van fent kdm, akkor a gdm-re azt mondod, hogy ne induljon, de még most le ne állítsd!
majd egy reboot után már a kdm indul.ha valami gáz van, akkor terminálon rootként jelentkezel és kézzel indítasz: kdm illetve gdm
ennyi
reklám helye
találtam–melléklet eltávolítva. kellett a hely 😮
ezek szerint az alsamixerrel nyomod. helyes.
mélyterminálon (természetesen uhu/bootlemezrõl bootolsz):
mount /dev/hdaxy /mnt
mount –bind /dev /mnt/dev
mount –bind /proc /mnt/proc
chroot /mnt
grub-install ‘(hd0)’az xy gondolom tudod mi.
mivel ezzel csak a linux fog menni, így majd meg kell adnod a grubnak egy másik kiemelést, ami a win-re mutat. de az már részletkérdés.
Balázs:
Mindannyiunk hõn szeretett vezére, Csaba a Star Trekbõl ismét álmatlan délelõtött töltött álmaink fórumának tökéletesítésével.
Mai délelõtt a hírbeküldõ rész tökéletesítése volt soron.Megkérdeztük volna Csabát mi a véleménye az esetrõl, de mindezideig nem tudtuk elérni telefonon. A hiba elhárításán szakembereink még dolgoznak.
szóval mûködik.
még 1 rövid kérdés: melyik mixerrel nyomod?
okés, köszönöm, nézem!
kiszedtem a topikból az offokat.
üdvui pedig ritka egy off volt!
milyen kardod van? (nekem fény. gyorsabb és elegánsabb, mint a lézer) csak azért érdekel, mert az integrált szaroknák még az is lehet, hogy nem jó csúszkához lett rendelve az adott bemenet…
Karesz:
jah, valami ilyen volt mint amit bbt ír, megírtam a cikket és nem tudtam eldönteni hogy nagyon reklám jellegû volt-e a hír vagy egyszerûen még nem jó a lap smile.gif)
van egy ‘közzé nem tett hírek’ topik. ha valami nem stimm és nem lett kitéve, az mindig oda került. ergo nem ért ide…
-
SzerzőBejegyzés