Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem kell. látszik így is:
„Csaba meghaxolta a hírbeküldõ motort”
majd egy nagy semmi.én viszont tudom gépelni a híredet.. szal html kódot írva (benyomva a html gombot) legépelve amit akarsz, majd egy update után sem lesz tartalom?
hdparm
meg lehet nézni, ki – bekapcsolni az eszköz udma flagjét, sõt a lemezt kikapcsolni, a cd sebességét beállítani meg ilyesmi
rootként futtasd értelemszerûen
a man hdparm mindent elárul 🙂-fordíthatsz hozzá egy alsa-t, ami általában segít.
-de mindenképp jobban jársz mondjuk egy használt sb live kártyával (kb 2500HUF), mivel ez még jól jön majd egyéb helyeken is, nem csak a játékoknál.itt a bûnös.
közös:
csamagrendszer / gyökerekeltér:
kevésbé vaskalapos rendszer, könnyû kezelhetõséggel, naprakészen mindenféle frissítés nélkül is — elméletileg 6 havonta friss kiadás. ennyiben tér el.igen rendesen. az sdl-es indítóval nyomtam. a videó akad, de szerintem ez ilyen akadósan lett kivitelezve…. :ph34r:
milyen hangkártyád van? fm801 – SB Live alatt is okés, mind alsa mind oss jelen van.
nem baj, legalább lesz egy topikja.
egyébként nekem a mozgása lassúnak tûnik egy q3/d3/wolf/ut – hez képest.
nekem már az is megy :unsure:
nekem már jó — kb 30 perce felismer a fõoldal.
firefox 1.0.4 -
SzerzőBejegyzés