kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019127
    kovi
    Felhasználó

      nem kell. látszik így is:
      „Csaba meghaxolta a hírbeküldõ motort”
      majd egy nagy semmi.

      én viszont tudom gépelni a híredet.. szal html kódot írva (benyomva a html gombot) legépelve amit akarsz, majd egy update után sem lesz tartalom?

      Hozzászólás: DMA #2019413
      kovi
      Felhasználó

        hdparm

        meg lehet nézni, ki – bekapcsolni az eszköz udma flagjét, sõt a lemezt kikapcsolni, a cd sebességét beállítani meg ilyesmi

        rootként futtasd értelemszerûen
        a man hdparm mindent elárul 🙂

        Hozzászólás: Nexuiz #2019352
        kovi
        Felhasználó

          -fordíthatsz hozzá egy alsa-t, ami általában segít.
          -de mindenképp jobban jársz mondjuk egy használt sb live kártyával (kb 2500HUF), mivel ez még jól jön majd egyéb helyeken is, nem csak a játékoknál.

          Hozzászólás: Nexuiz #2019350
          kovi
          Felhasználó

            itt a bûnös.

            Hozzászólás: Sarge #1997879
            kovi
            Felhasználó

              közös:
              csamagrendszer / gyökerek

              eltér:
              kevésbé vaskalapos rendszer, könnyû kezelhetõséggel, naprakészen mindenféle frissítés nélkül is — elméletileg 6 havonta friss kiadás. ennyiben tér el.

              Hozzászólás: Nexuiz #2019348
              kovi
              Felhasználó

                igen rendesen. az sdl-es indítóval nyomtam. a videó akad, de szerintem ez ilyen akadósan lett kivitelezve…. :ph34r:

                milyen hangkártyád van? fm801 – SB Live alatt is okés, mind alsa mind oss jelen van.

                Hozzászólás: Nexuiz #2019346
                kovi
                Felhasználó

                  nem baj, legalább lesz egy topikja.

                  egyébként nekem a mozgása lassúnak tûnik egy q3/d3/wolf/ut – hez képest.

                  Hozzászólás: Nexuiz #2019344
                  kovi
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019113
                    kovi
                    Felhasználó

                      nekem már az is megy :unsure:

                      Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019111
                      kovi
                      Felhasználó

                        nekem már jó — kb 30 perce felismer a fõoldal.
                        firefox 1.0.4

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 3,700