Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
igazításbeli problémák alul, a hozzászólásoknál, a gombokra gondolok
—lássuk megy -e az utólagos szerkesztés
off
szerbia! :rolleyes:
no egy offal kezdenék elég rosszul választottál disztrót, bár ez csak privát véleményema lényeg:
tudnom kéne milyen géped van
milyen suse-d (értsd honnan szedted / kaptad meg ilyesmi, dvd vs cd)
el tudod – e indítani init 3 paraméterrel, vagy netalán külön menübõl grafikus interfész nélkül?
a biosban próbáltad – e az acpi – t, és a power managementet kikapcsolni?
látsz-e vmi logot, vagy vmi üzenetet még kikapcs elõtt?ezeket tudnom kéne, mert az eddigi kérdésedre csak barkóbaválszokat lehetne adni, azzal meg nem leszel vastagabb.
üdvno hogy visszakanyarodjunk az eredeti UB témához:
leszedtem, telepítettem, kipróbáltam. öt perc alatt, tehát szinte azonnal belefutottam 2-3-4 szemet szúró hibába… :unsure: ráadásul (A) kategóriás szívásént már az elsõ bootkor 2 egérkurzorom volt (az egyik mozdulatlanul) meg ilyesmi.. nem rossz ez az anyag, de amikor pl. egy magyar diszt rendelkezik ennyi hibával / hiányossággal / kellemetlenséggel, akkor azonnal harapnak a „felháborodott emberek”a disztró és a rendszerkomponensek jól voltak beállítva, a gép nem hibás, több rendszert is futtat, köztük két-három linuxot (slackware, slax, néha uhu). 1g ram, p3 alapú cerka, s3virge stb stb szóval elég kiforrott masina. és a telepítõ cd is jól jött le…
biztos hogy ez jót tesz a deb képének ez az UB?
hosszú csend után elkészült egy mapgenerátor, így ezentúl minden napra jut néhány új, nagyméretû pálya…. nem rossz…
Van ellenben egy eredeti UT2003-am, amit viszont nem szeret.
nno. ebbõl induljunk ki. ha ezt kifejted részletesen, biztosan találunk Neked vmi ellenszert. ennyi információból viszont csak barkóbázni tudnék, mivel alapvetõen sok oka lehet a szívásnak.
ismét csináltam egy wallt, ismét egy egyszerû, nyugtató kompot: egy kék art háttérre nyomtam egy neonra gyúrt deb csigát. 1600X1200
remélem tetszeni fog ez is.-mivel a váltás egy pici galibát okozott és így elveszett a képem, így mellékelem az eddigieket (egy kivételével, mert az egyik uhusat nem találom 🙁 )
off
tegyünk már pontot a végére pls..
én személy szerint mind a két prg csomagot használom. ms és oo. ms a mhelyen, oo otthon. hibátlan szoftver nincs, ezen gondolom nem szúrjuk le egymást. OO téren én személy szerint kissé nagyobb szabványosságot érzek, tavalyi munkahelyemen pl MagyarO – t használtunk tömkelegével. Még riportot is adtam egy üzleties jellegû számtech lapnak – érdekességképpen jegyeztem meg már akkor is, hogy az akkori helyemre betévedõ ügyfelek 1-2 alkalommal segítséget kértek, utána hiba nélkül ment nekik a MaO cucc valamint ennek felhasználása… mondhatnék sok mindent de félek akkor nem olvasná el senki..
schmidt.linuxforum.hu
már láttam, néztem, futottam egy-két kört, de nálam nem igazán jött be a téma, mit azt írtam is Neked..
na mindegy a leírás kész, viszont nem teszem ki EGYEL
-
SzerzőBejegyzés