kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984155
    kovi
    Felhasználó

      igazításbeli problémák alul, a hozzászólásoknál, a gombokra gondolok

      —lássuk megy -e az utólagos szerkesztés

      Hozzászólás: slax-hu #1972178
      kovi
      Felhasználó

        off

        Hozzászólás: dacos Suse 9.1 #1984124
        kovi
        Felhasználó

          szerbia! :rolleyes:
          no egy offal kezdenék elég rosszul választottál disztrót, bár ez csak privát véleményem

          a lényeg:
          tudnom kéne milyen géped van
          milyen suse-d (értsd honnan szedted / kaptad meg ilyesmi, dvd vs cd)
          el tudod – e indítani init 3 paraméterrel, vagy netalán külön menübõl grafikus interfész nélkül?
          a biosban próbáltad – e az acpi – t, és a power managementet kikapcsolni?
          látsz-e vmi logot, vagy vmi üzenetet még kikapcs elõtt?

          ezeket tudnom kéne, mert az eddigi kérdésedre csak barkóbaválszokat lehetne adni, azzal meg nem leszel vastagabb.
          üdv

          Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980716
          kovi
          Felhasználó

            no hogy visszakanyarodjunk az eredeti UB témához:
            leszedtem, telepítettem, kipróbáltam. öt perc alatt, tehát szinte azonnal belefutottam 2-3-4 szemet szúró hibába… :unsure: ráadásul (A) kategóriás szívásént már az elsõ bootkor 2 egérkurzorom volt (az egyik mozdulatlanul) meg ilyesmi.. nem rossz ez az anyag, de amikor pl. egy magyar diszt rendelkezik ennyi hibával / hiányossággal / kellemetlenséggel, akkor azonnal harapnak a „felháborodott emberek”

            a disztró és a rendszerkomponensek jól voltak beállítva, a gép nem hibás, több rendszert is futtat, köztük két-három linuxot (slackware, slax, néha uhu). 1g ram, p3 alapú cerka, s3virge stb stb szóval elég kiforrott masina. és a telepítõ cd is jól jött le…

            biztos hogy ez jót tesz a deb képének ez az UB?

            Hozzászólás: Trigger rally szim #1971727
            kovi
            Felhasználó

              hosszú csend után elkészült egy mapgenerátor, így ezentúl minden napra jut néhány új, nagyméretû pálya…. nem rossz…

              katt ide

              Hozzászólás: UT2003 #1984099
              kovi
              Felhasználó

                Van ellenben egy eredeti UT2003-am, amit viszont nem szeret.

                nno. ebbõl induljunk ki. ha ezt kifejted részletesen, biztosan találunk Neked vmi ellenszert. ennyi információból viszont csak barkóbázni tudnék, mivel alapvetõen sok oka lehet a szívásnak.

                Hozzászólás: Saját hátterek #1975502
                kovi
                Felhasználó

                  ismét csináltam egy wallt, ismét egy egyszerû, nyugtató kompot: egy kék art háttérre nyomtam egy neonra gyúrt deb csigát. 1600X1200
                  remélem tetszeni fog ez is.

                  -mivel a váltás egy pici galibát okozott és így elveszett a képem, így mellékelem az eddigieket (egy kivételével, mert az egyik uhusat nem találom 🙁 )

                  Hozzászólás: Projektek indítása #1983332
                  kovi
                  Felhasználó

                    off

                    Hozzászólás: SpringOffice avagy az OOo újabb bõre #1983605
                    kovi
                    Felhasználó

                      tegyünk már pontot a végére pls..

                      én személy szerint mind a két prg csomagot használom. ms és oo. ms a mhelyen, oo otthon. hibátlan szoftver nincs, ezen gondolom nem szúrjuk le egymást. OO téren én személy szerint kissé nagyobb szabványosságot érzek, tavalyi munkahelyemen pl MagyarO – t használtunk tömkelegével. Még riportot is adtam egy üzleties jellegû számtech lapnak – érdekességképpen jegyeztem meg már akkor is, hogy az akkori helyemre betévedõ ügyfelek 1-2 alkalommal segítséget kértek, utána hiba nélkül ment nekik a MaO cucc valamint ennek felhasználása… mondhatnék sok mindent de félek akkor nem olvasná el senki..

                      Hozzászólás: Fórum hírek kérdés #1983615
                      kovi
                      Felhasználó

                        schmidt.linuxforum.hu

                        már láttam, néztem, futottam egy-két kört, de nálam nem igazán jött be a téma, mit azt írtam is Neked..

                        na mindegy a leírás kész, viszont nem teszem ki EGYEL

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 3,700