kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hozzászólás szerkesztés #1984813
    kovi
    Felhasználó

      nem rajtam múlik:
      nyomd be a hibajelentés / észrevételek, motorcsere topikba, ott biztos nagyobb figyelmet kap.
      üdv

      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984191
      kovi
      Felhasználó

        off
        a kék a legkirályabb szín. ezért is csináltam kékre egy deb hátteret. beraktam a hátteres topikba, lesd meg hátha bejön
        /off

        az elõzõ cserénél volt egy halványkékes-zöldes téma, szinte csupaszon: középen a centerblokk ahírekkel – fórummal. bal oldalon egy – két létfontosságú modul… na ilyesmi sallangmentes, áttekinthetõ cucc biz jól jönne most is.

        Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984189
        kovi
        Felhasználó

          Ha már ez szóbakerült:
          Végignézegettem a bõröket, de szóval õõõõõõõõ izé…. hááát ném kívánnivalót hagynak maguk után, szvsz!
          Az otrombább színösszeállításokat mellõzni kéne. (Tudom, hogy semmit nem jelent.) De a „web divat” mostanában inkább a konzervatívabb színösszeállításokat részesíti elõnyben, különös tekintettel a monochrmoe-itásra – ez a szó de csudaszépre sikerült.

          -ebben 1etértünk, de sztem lesz még téma dögivel…

          Meg aztán nekem nem nagyon marad olyan a kinézet mint amit kivállasztottam. (Ez a nem véglegesség miatt van?)

          -igen amiatt, ki lesz javítva

          Hozzászólás: hozzászólás szerkesztés #1984811
          kovi
          Felhasználó

            de a képernyõnek csak a fele van használva, amikor megjelenik akkor kb. 2/3 -a, 800×600 -ban nagyobb

            az egész képernyõhöz képest igen, de pixelre és a benne lévõ betûméretre ua, tehát a bev mezõ paraméterei egyeznek 800 és 1024 esetén.

            Hozzászólás: Ati vagy Nvidia #1984297
            kovi
            Felhasználó

              jaja szoktam naponta 20* is, de vidkard ügyben nem cseréltünk tapasztalatot.
              az utolsó leveledben pedig olyat idézel, amit nem én írtam Neked, mivel lgpg levelet nem küldtem ezt lehet hogy véletlenül elnézted

              ui lehet hogy amit utoljára írtam, elveszett a portálfrissítés alatt?

              Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984187
              kovi
              Felhasználó

                amíg az alapértelmezett téma nem forr ki, addig tegyétek már alapértelmezetté pls pl az AKOBLUEPORTAL témát, mert ezen nincs kiugró hiba / elcsúszás és nem fárad a szemünk. Ráadásul elég konzervatív, ami az utóbbi 1-2 hónap után elkélne.

                Hozzászólás: Ati vagy Nvidia #1984295
                kovi
                Felhasználó

                  ha teheted, ilyet rendelj: abit gf5700 / 256M DDR/ DVI / TV

                  mi nettó 24 körül adjuk – gondolom máshol is ilyesmi áron van. ezzel a kártyával még jövõ ilyenkor is elégedett leszel: veszett gyors, sokat teszteltük, legalábbis ennyi pénzért elég durva…

                  Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984161
                  kovi
                  Felhasználó

                    vegyes/saját hátterek topikból elszálltak a csatolt állományok pls majd ezt is nézzétek meg ha jut rá idõ.
                    köszöntem + jó munkát, vár a vacsi meg a söröm.
                    háj

                    Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984159
                    kovi
                    Felhasználó

                      no még egy rövid qv:
                      mikori adatb állapot lett élesítve?

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984157
                      kovi
                      Felhasználó

                        ok szerintem jó lesz. egy kicsit cseleztem: a schmidtrõl szedett linkeket kissé átírva a csere alatt kellett levelet küldenem a belsõ privát levelezõvel. kb 1/2 4 – kor volt, szted megkapja a címzett?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 3,700