Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem rajtam múlik:
nyomd be a hibajelentés / észrevételek, motorcsere topikba, ott biztos nagyobb figyelmet kap.
üdvoff
a kék a legkirályabb szín. ezért is csináltam kékre egy deb hátteret. beraktam a hátteres topikba, lesd meg hátha bejön
/offaz elõzõ cserénél volt egy halványkékes-zöldes téma, szinte csupaszon: középen a centerblokk ahírekkel – fórummal. bal oldalon egy – két létfontosságú modul… na ilyesmi sallangmentes, áttekinthetõ cucc biz jól jönne most is.
Ha már ez szóbakerült:
Végignézegettem a bõröket, de szóval õõõõõõõõ izé…. hááát ném kívánnivalót hagynak maguk után, szvsz!
Az otrombább színösszeállításokat mellõzni kéne. (Tudom, hogy semmit nem jelent.) De a „web divat” mostanában inkább a konzervatívabb színösszeállításokat részesíti elõnyben, különös tekintettel a monochrmoe-itásra – ez a szó de csudaszépre sikerült.-ebben 1etértünk, de sztem lesz még téma dögivel…
Meg aztán nekem nem nagyon marad olyan a kinézet mint amit kivállasztottam. (Ez a nem véglegesség miatt van?)
-igen amiatt, ki lesz javítva
de a képernyõnek csak a fele van használva, amikor megjelenik akkor kb. 2/3 -a, 800×600 -ban nagyobb
az egész képernyõhöz képest igen, de pixelre és a benne lévõ betûméretre ua, tehát a bev mezõ paraméterei egyeznek 800 és 1024 esetén.
jaja szoktam naponta 20* is, de vidkard ügyben nem cseréltünk tapasztalatot.
az utolsó leveledben pedig olyat idézel, amit nem én írtam Neked, mivel lgpg levelet nem küldtem ezt lehet hogy véletlenül elnéztedui lehet hogy amit utoljára írtam, elveszett a portálfrissítés alatt?
amíg az alapértelmezett téma nem forr ki, addig tegyétek már alapértelmezetté pls pl az AKOBLUEPORTAL témát, mert ezen nincs kiugró hiba / elcsúszás és nem fárad a szemünk. Ráadásul elég konzervatív, ami az utóbbi 1-2 hónap után elkélne.
ha teheted, ilyet rendelj: abit gf5700 / 256M DDR/ DVI / TV
mi nettó 24 körül adjuk – gondolom máshol is ilyesmi áron van. ezzel a kártyával még jövõ ilyenkor is elégedett leszel: veszett gyors, sokat teszteltük, legalábbis ennyi pénzért elég durva…
vegyes/saját hátterek topikból elszálltak a csatolt állományok pls majd ezt is nézzétek meg ha jut rá idõ.
köszöntem + jó munkát, vár a vacsi meg a söröm.
hájno még egy rövid qv:
mikori adatb állapot lett élesítve?ok szerintem jó lesz. egy kicsit cseleztem: a schmidtrõl szedett linkeket kissé átírva a csere alatt kellett levelet küldenem a belsõ privát levelezõvel. kb 1/2 4 – kor volt, szted megkapja a címzett?
-
SzerzőBejegyzés