kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,111-2,120 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: doom3: megalol #1959187
    kovi
    Felhasználó

      hopp… csak eszembe jutott, itt van az egyik faketéma-kép amit láttam:
      http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=12601

      a másikat, amely folyamataiban ábrázolja a témát, azt még search…

      Hozzászólás: doom3: megalol #1959186
      kovi
      Felhasználó

        a napokban kiadott, hiteles, megjelenésre vonatkozó bejelentés itt:
        http://www.idsoftware.com/firstweb/busines…=20040714000000

        akár megjelenik aug 2, akár nem: az id már csak a képek és a várható hangulat alapján is a mûfaj királya marad

        vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér

        Hozzászólás: doom3: megalol #1959185
        kovi
        Felhasználó

          fake kép!
          az eredeti doboz half-life 2 box, láttam már cd-s verzióban is ezt a képet.

          photoshoppal csinálták… külön fázisban volt fényképezve, hogyan illesztették a dobozra a rétegeket….
          üdv

          Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958938
          kovi
          Felhasználó

            griwiso 😡 growiso 😆

            Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958937
            kovi
            Felhasználó

              a slax melyik verziója? azért kéne mert akkor tudnám a k3b és griwiso verzióját..
              még egy kérdés: a rippeket úgy ahogy van kiírnád, vagy variáltál rajta valamit (hang, esetleg ifo-k ilyesmi)
              üdv

              Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958935
              kovi
              Felhasználó

                Rendesen szaggat a k3b-vel írt filmem

                ok. akkor induljunk ki ebbõl.

                Hogy írod, hogy szaggat, mivel szaggat?
                mi annak a másik alkalmazásnak a neve?
                próbáltad-e más verziójú cvs – bõl fordított k3b-vel?
                a groviso milyen verziójú?
                A k3b a hangformátumot nem-e (hûdemagyarvoltam 🙂 ) cseszi el?
                Ha semmire nem jutsz, a semminél nem lehet jobb megoldás, hogy az ntfs-t átméterezed, és csinálsz egy átmeneti fat32-t a szabad részen, amit aztán befûzöl?
                Ha semmire nem jutsz nem megoldás, hogy egy idegen merevlemezt egy darab szabadon írható fat32 parttal kölcsönkérsz vkitõl pár percre és befûzöd?

                huhh de sokat kérdezek.. na mindegy én már csak ilyen vagyok
                üdv

                Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958933
                kovi
                Felhasználó

                  BPanth? Nem akarom fikázni azt a lemezt, sem pedig Vector „kollegánkat”, de az a disztró véleményem szerint kritikán alu…. bocs szóval inkább így: nekem nem jön be..

                  win-file gyûjtögetés: na ezért nincs erre az ntfs-témára garancia.. és nem is igazán legális 🙁
                  mint mondottam gyerekcipõben jár a kivitelezés. Fontos és nagy adatokkal nem mernék kockáztatni.

                  Hozzászólás: internetes állások!! #1959070
                  kovi
                  Felhasználó

                    huhh mekkora féktávom van:
                    felnõttszórakoztatás – videovágási tapasztalat…

                    jól gondolom? na leesett már másnak is? 🙂

                    Hozzászólás: Buffer overfloow #1959077
                    kovi
                    Felhasználó

                      szerintem úgy lehet megérteni, hogy megnézel egy-egy kitüntetett bugot, és a rá írt expolitot figyelmesen átnézed.
                      Egyébként nem biztos hogy ezt így nyíltan elmondják Neked.

                      Hozzászólás: wine beállítás #1958688
                      kovi
                      Felhasználó

                        home/te/.win/configállományt = home/te/.wine/configállományt

                        sorry nem megy ez a gyorsgépírás. lassulok egy kicsit
                        jé egyet sem hibáztam 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,111-2,120 / 3,700