Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hopp… csak eszembe jutott, itt van az egyik faketéma-kép amit láttam:
http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=12601a másikat, amely folyamataiban ábrázolja a témát, azt még search…
a napokban kiadott, hiteles, megjelenésre vonatkozó bejelentés itt:
http://www.idsoftware.com/firstweb/busines…=20040714000000akár megjelenik aug 2, akár nem: az id már csak a képek és a várható hangulat alapján is a mûfaj királya marad
vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér vér
fake kép!
az eredeti doboz half-life 2 box, láttam már cd-s verzióban is ezt a képet.photoshoppal csinálták… külön fázisban volt fényképezve, hogyan illesztették a dobozra a rétegeket….
üdvgriwiso 😡 growiso 😆
a slax melyik verziója? azért kéne mert akkor tudnám a k3b és griwiso verzióját..
még egy kérdés: a rippeket úgy ahogy van kiírnád, vagy variáltál rajta valamit (hang, esetleg ifo-k ilyesmi)
üdvRendesen szaggat a k3b-vel írt filmem
ok. akkor induljunk ki ebbõl.
Hogy írod, hogy szaggat, mivel szaggat?
mi annak a másik alkalmazásnak a neve?
próbáltad-e más verziójú cvs – bõl fordított k3b-vel?
a groviso milyen verziójú?
A k3b a hangformátumot nem-e (hûdemagyarvoltam 🙂 ) cseszi el?
Ha semmire nem jutsz, a semminél nem lehet jobb megoldás, hogy az ntfs-t átméterezed, és csinálsz egy átmeneti fat32-t a szabad részen, amit aztán befûzöl?
Ha semmire nem jutsz nem megoldás, hogy egy idegen merevlemezt egy darab szabadon írható fat32 parttal kölcsönkérsz vkitõl pár percre és befûzöd?huhh de sokat kérdezek.. na mindegy én már csak ilyen vagyok
üdvBPanth? Nem akarom fikázni azt a lemezt, sem pedig Vector „kollegánkat”, de az a disztró véleményem szerint kritikán alu…. bocs szóval inkább így: nekem nem jön be..
win-file gyûjtögetés: na ezért nincs erre az ntfs-témára garancia.. és nem is igazán legális 🙁
mint mondottam gyerekcipõben jár a kivitelezés. Fontos és nagy adatokkal nem mernék kockáztatni.huhh mekkora féktávom van:
felnõttszórakoztatás – videovágási tapasztalat…jól gondolom? na leesett már másnak is? 🙂
szerintem úgy lehet megérteni, hogy megnézel egy-egy kitüntetett bugot, és a rá írt expolitot figyelmesen átnézed.
Egyébként nem biztos hogy ezt így nyíltan elmondják Neked.home/te/.win/configállományt = home/te/.wine/configállományt
sorry nem megy ez a gyorsgépírás. lassulok egy kicsit
jé egyet sem hibáztam 🙂 -
SzerzőBejegyzés