kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wine beállítás #1958687
    kovi
    Felhasználó

      hmm mire vagy kíváncsi… gondolom nem forrásból van a winecsomagod.
      a suseban ott figyel gyárilag

      a flashmx2k4 nem fog menni ne erõlködj, erõsen wineverziófüggõ.

      Hozzászólás: UNREAL Tournament 2004 – linux #1943496
      kovi
      Felhasználó

        ysat=yast. bocs

        Hozzászólás: UNREAL Tournament 2004 – linux #1943495
        kovi
        Felhasználó

          localroot:

          Köv bajom nem találok megfeleõ open gl driver és kernelt rá
          vga kártya: Asus gforce 2 mx 400.

          na ne… nvidia.com, keresed az általános blabla6106pkg.run – t.
          a suse ysatjával kéred a telepítõlemezekrõl a kernelforrást, kilövöd az x-et, mehet a run. xf86 konfig szerkesztés, és ennyi….

          ha nem megy akkor írj nyugodtan, de száz helyen le van írva a téma…
          elég egyszerûen leírtam anno a lapomon. figyeld az aláírást és majd ott a hasznos fület

          Hozzászólás: Hangkártya csere #1957785
          kovi
          Felhasználó

            ha nem jön be a téma akkor max egy terminálra, rootként

            alsaconf és kész

            a mdk 24 ill 26 kernellel megy? a 26 ebben az esetben kissé szerencsésebb.

            egyébként tényleg semmi különös nincs egyik esetben sem, mivel az alsa egy szkripttel kiválasztja a betöltendõ hangmodult. további szépsége a dolognak, hogy akár bent is hagyhatod a régi hangkardot. pl. az alsamixer egy paraméter által képes két külön hangeszközt kezelni stb stb….

            Hozzászólás: internetes állások!! #1959069
            kovi
            Felhasználó

              a hupon van álláskeresõ topik. oda is benyomhatod, biztos van aki örülne neki.

              Hozzászólás: nvidia driver még1x #1959043
              kovi
              Felhasználó

                ez a bejegyzés kissé verziófüggõ is lehet, így mindenképp javallott az aktuális raedmet végignyálazni

                Hozzászólás: Memóriateszt #1958815
                kovi
                Felhasználó

                  nem igazán bug, az említett „jót rossznak dobja) problémának inkább 2 oka lehet:

                  -régi a memtest.bin
                  -az alaplap északi hídjábam valami trükk van (ilyet már jónéhányat láttam, hibátlanul futott minden, akár több napon kersztül is, viszont ua rendszerben lévõ memtest 2 %-tól hibát jelzett)

                  megoldás: mindig a legújabb memtest-tel menni.

                  egyébként pont az a szép a memtestben, hogy látod, miként engedi át a vezérlõn, ill magán a ramon a mirror, repeat stb próbákat.. Mi a cégnél ezzel pilácsolunk, rögtön elválik, hogy a ram valóban cl2-e vagy csak ráfirkálták egy hármasra a kisebb értéket…

                  Hozzászólás: X kilövése (nVIDIA driver telepítés) #1958961
                  kovi
                  Felhasználó

                    nem kell kilõni 🙂

                    graf – terminál – su- jelszó – mc – bemész a tmp-be és törlöd az x0-lockot…

                    persze csak saját felelõsségedre, de én MINDIG így szoktam

                    killall nézd már meg pls a privát üzeneteidet…

                    Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958925
                    kovi
                    Felhasználó

                      Kraszi:

                      Ebbol is latszik, hogy lama vagyok…

                      nem vagy láma, mindössze az a gáz hogy ez az ntfs-téma összességében még mindig nagyon gyerekcipõben jár.

                      Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958924
                      kovi
                      Felhasználó

                        az uhuban sem volt gyárilag, (a kernel elég régi az UHU1 – ben), gyári csomag pediglen nem volt. Asszem Kovács Csabi csomagját használtam????

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,700