Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmm mire vagy kíváncsi… gondolom nem forrásból van a winecsomagod.
a suseban ott figyel gyárilaga flashmx2k4 nem fog menni ne erõlködj, erõsen wineverziófüggõ.
ysat=yast. bocs
localroot:
Köv bajom nem találok megfeleõ open gl driver és kernelt rá
vga kártya: Asus gforce 2 mx 400.na ne… nvidia.com, keresed az általános blabla6106pkg.run – t.
a suse ysatjával kéred a telepítõlemezekrõl a kernelforrást, kilövöd az x-et, mehet a run. xf86 konfig szerkesztés, és ennyi….ha nem megy akkor írj nyugodtan, de száz helyen le van írva a téma…
elég egyszerûen leírtam anno a lapomon. figyeld az aláírást és majd ott a hasznos fületha nem jön be a téma akkor max egy terminálra, rootként
alsaconf és kész
a mdk 24 ill 26 kernellel megy? a 26 ebben az esetben kissé szerencsésebb.
egyébként tényleg semmi különös nincs egyik esetben sem, mivel az alsa egy szkripttel kiválasztja a betöltendõ hangmodult. további szépsége a dolognak, hogy akár bent is hagyhatod a régi hangkardot. pl. az alsamixer egy paraméter által képes két külön hangeszközt kezelni stb stb….
a hupon van álláskeresõ topik. oda is benyomhatod, biztos van aki örülne neki.
ez a bejegyzés kissé verziófüggõ is lehet, így mindenképp javallott az aktuális raedmet végignyálazni
nem igazán bug, az említett „jót rossznak dobja) problémának inkább 2 oka lehet:
-régi a memtest.bin
-az alaplap északi hídjábam valami trükk van (ilyet már jónéhányat láttam, hibátlanul futott minden, akár több napon kersztül is, viszont ua rendszerben lévõ memtest 2 %-tól hibát jelzett)megoldás: mindig a legújabb memtest-tel menni.
egyébként pont az a szép a memtestben, hogy látod, miként engedi át a vezérlõn, ill magán a ramon a mirror, repeat stb próbákat.. Mi a cégnél ezzel pilácsolunk, rögtön elválik, hogy a ram valóban cl2-e vagy csak ráfirkálták egy hármasra a kisebb értéket…
nem kell kilõni 🙂
graf – terminál – su- jelszó – mc – bemész a tmp-be és törlöd az x0-lockot…
persze csak saját felelõsségedre, de én MINDIG így szoktam
killall nézd már meg pls a privát üzeneteidet…
Kraszi:
Ebbol is latszik, hogy lama vagyok…
nem vagy láma, mindössze az a gáz hogy ez az ntfs-téma összességében még mindig nagyon gyerekcipõben jár.
az uhuban sem volt gyárilag, (a kernel elég régi az UHU1 – ben), gyári csomag pediglen nem volt. Asszem Kovács Csabi csomagját használtam????
-
SzerzőBejegyzés