kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,311-2,320 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Wine beállítás #1945108
    kovi
    Felhasználó

      mindjárt nézem.

      Hozzászólás: Milyen pendrive javasolt UHU 1.1.1-hez ? #1945133
      kovi
      Felhasználó

        tudni kéne hogy csak bohóckodni szeretnél vele(ide-oda másolgatni és cuccokat hordozni) vagy esetlegesen rendszert is szeretnél rá, hogy onnan bootolj. tényleg nem mindegy.

        Hozzászólás: Wine beállítás #1945106
        kovi
        Felhasználó

          az uhuban van segítség hozzá, terminálra vered: winecfg ill winesetup.
          (már nem tudom melyik)

          ha lehetõséged van rá, akkor ne tegyél át semmilyen állományt win alól, hanem a built wrapper-állományokat használd. persze elõfordulhat, hogy a progi nem szereti az utánzott környezetet, és halott lesz minden próbálkozás.

          Hozzászólás: Neverwinter nights #1927156
          kovi
          Felhasználó

            én speciel nem tudtam
            kösz

            Hozzászólás: ugrál a hang #1944475
            kovi
            Felhasználó

              az az 5let, amit már jónéhányszor leírtunk: az uhu11 hangszolgáltatások (az adott verziószámmal) nem igazán szeretik az alaplapra integrált förmedvényeket. Ha az oss siet, akkor tedd alsa – ba, ha az alsa siet akkor oss – be az adott alkalmazás hangját. Esetlegesen kövesd a példámat és titlsd le az integrált mocsodékot, és vegyél egy olcsó hangkardot.

              Hozzászólás: Neverwinter nights #1927154
              kovi
              Felhasználó

                van magyarítás, asszem a stevesumos oldalról a gamestar oldalára költözött a projekt. szóval ha jól tudom http://www.gamestar.hu oldalon kell keresni

                Hozzászólás: „Játékkeresõ” #1943821
                kovi
                Felhasználó

                  azért ezzel az nfs installerrel csak finoman mivel wrappelt anyag: ahhoz hogy játszd nem árt egy winex…
                  a’meg mégiscsak egy kompromisszum = könnyen lehet hogy megszivat

                  Hozzászólás: „Játékkeresõ” #1943818
                  kovi
                  Felhasználó

                    torcs.

                    linux alatt ez van …. van hozzá jó sok kocsi. meg uhucsomag is 🙂

                    Hozzászólás: videokartya-t keresek jatekhoz #1944211
                    kovi
                    Felhasználó

                      igen… +lehet hogy én voltam 1/2érthetõ, helyesen: az 5200 tényleg nem egy kártyakirály, de linux alatt jól megy és tényleg nem egy nagy összeg.

                      nem tudok olyan linuxos játékot mondani ami megröccentené 1024 – ben, természetesen erõs cpu mellett. Ráadásul van belõle passzív hûtõs változat is, aminek nincs hangja – így nem erõsíti a géphangot semmilyen felesleges ventillátor. Csak mint azt mondtam, a 128 bites rammal szerelt váltaozatokat kell kereseni.

                      bocs még1* ha 1/2reérthetõ voltam

                      üdv

                      Hozzászólás: videokartya-t keresek jatekhoz #1944209
                      kovi
                      Felhasználó

                        két verzió kevés pénzre: használt, új

                        1.gf1ddr használtan max 3500 FT (teljesítménye kb 30-40 % – al nagyobb mint egy gf2mx400 – é)

                        2.gf fx5200 : elég ok cucc, teljesítménye jó erõsen egy gf3 ti200 – ti500 közt van.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,311-2,320 / 3,700