Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mindjárt nézem.
tudni kéne hogy csak bohóckodni szeretnél vele(ide-oda másolgatni és cuccokat hordozni) vagy esetlegesen rendszert is szeretnél rá, hogy onnan bootolj. tényleg nem mindegy.
az uhuban van segítség hozzá, terminálra vered: winecfg ill winesetup.
(már nem tudom melyik)ha lehetõséged van rá, akkor ne tegyél át semmilyen állományt win alól, hanem a built wrapper-állományokat használd. persze elõfordulhat, hogy a progi nem szereti az utánzott környezetet, és halott lesz minden próbálkozás.
én speciel nem tudtam
köszaz az 5let, amit már jónéhányszor leírtunk: az uhu11 hangszolgáltatások (az adott verziószámmal) nem igazán szeretik az alaplapra integrált förmedvényeket. Ha az oss siet, akkor tedd alsa – ba, ha az alsa siet akkor oss – be az adott alkalmazás hangját. Esetlegesen kövesd a példámat és titlsd le az integrált mocsodékot, és vegyél egy olcsó hangkardot.
van magyarítás, asszem a stevesumos oldalról a gamestar oldalára költözött a projekt. szóval ha jól tudom http://www.gamestar.hu oldalon kell keresni
azért ezzel az nfs installerrel csak finoman mivel wrappelt anyag: ahhoz hogy játszd nem árt egy winex…
a’meg mégiscsak egy kompromisszum = könnyen lehet hogy megszivattorcs.
linux alatt ez van …. van hozzá jó sok kocsi. meg uhucsomag is 🙂
igen… +lehet hogy én voltam 1/2érthetõ, helyesen: az 5200 tényleg nem egy kártyakirály, de linux alatt jól megy és tényleg nem egy nagy összeg.
nem tudok olyan linuxos játékot mondani ami megröccentené 1024 – ben, természetesen erõs cpu mellett. Ráadásul van belõle passzív hûtõs változat is, aminek nincs hangja – így nem erõsíti a géphangot semmilyen felesleges ventillátor. Csak mint azt mondtam, a 128 bites rammal szerelt váltaozatokat kell kereseni.
bocs még1* ha 1/2reérthetõ voltam
üdv
két verzió kevés pénzre: használt, új
1.gf1ddr használtan max 3500 FT (teljesítménye kb 30-40 % – al nagyobb mint egy gf2mx400 – é)
2.gf fx5200 : elég ok cucc, teljesítménye jó erõsen egy gf3 ti200 – ti500 közt van.
-
SzerzőBejegyzés