kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,301-2,310 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Pentium hány? #1945198
    kovi
    Felhasználó

      266 – 366 cel 1
      300 – 533 cel 1 a
      566 – 1200 cel2
      1000 – 1400 cel 2 tualatin
      efelett cel 3, ami p4 kurtításából ered.

      saját korában igazán megnyerõ teljesítményû cel a cel1a ill cel 3 tualatin sorozat. a többi elég gyökér

      Hozzászólás: Pentium hány? #1945196
      kovi
      Felhasználó

        4 – willamette

        Hozzászólás: Wine beállítás #1945119
        kovi
        Felhasználó

          igen t0k j=l besy;lem csak n;ha 0ssyeyavarodok

          üdv 🙂

          Hozzászólás: Wine beállítás #1945116
          kovi
          Felhasználó

            ecsém ez a nap:

            leírás = elírás.

            sorry ezt teszi a sietség

            Hozzászólás: Wine beállítás #1945115
            kovi
            Felhasználó

              /root/.wine/

              gondolom leírás volt, helyesen:

              /home/temagad/.wine
              /home/temagad/wine (ez a c drive ‘illúziója’)

              mert ugyebár rootként semmit sem csinálunk, csak azt, ami rendszer egészét érinti

              Hozzászólás: crossover office + diablo #1945167
              kovi
              Felhasználó

                „egyszer , egyetlenegyszer tudtam elindítani wine – wrapperrel”

                helyesen:
                egyszer , egyetlenegyszer tudtam elindítani wine – wrapperrel bugmentes hang és grafika kísérteéval (egy régebbi wine és régebbi rendszer volt, verziószámokra már nem emlékszem)

                Hozzászólás: crossover office + diablo #1945166
                kovi
                Felhasználó

                  ne erõlködj: a diablo 1 nem nagyon megy bugmentesen semmmilyen wrapper alatt 🙁 a directdraw általában észnélkül görgeti a képernyõt, a hang pedig köhög .:(

                  egyszer , egyetlenegyszer tudtam elindítani wine – wrapperrel, de akkor meg nem látta a létrehozott karaktereket 😮 . A winexrõl nem is beszélek mert ott meg egy katasztrófa. kár érte.

                  a dio 2 az viszont megy mezei wine által is.

                  Hozzászólás: Wine beállítás #1945112
                  kovi
                  Felhasználó

                    persze az is elõferdülhet, hogy a wines partícióról átemelve a cuccot valami kavalkád kerekszik’, mivel minden mappa és file nagybetûs 🙂 még win alól nézve is (ami ott ugyan mindegy de lin alatt nem)

                    muhahwhahah de gagyi ez a fat32…

                    Hozzászólás: Wine beállítás #1945110
                    kovi
                    Felhasználó

                      huhh de sok helyen elírtam, bocs sietnem kell melóban vagyok

                      Hozzászólás: Wine beállítás #1945109
                      kovi
                      Felhasználó

                        Idáig eljutsz?? semmit sem állítottam rajta: felnyomtam a progit win alatt, áthúztam a wine wrapper c meghajtójaként beállított mappába, és inddítotam. Foxporoval nem volt kedvem pöcsölni de sztem menne. Semmi hibaüzenet és az általad említett blabla.exe álloményt sem piszkáltam. MInden dll builtinre állítva.
                        itt a kép. a kérdéssel kezdtem:
                        pillanat.jpg

                        uupsz aki 1024 alatti felbontásban van attól bocs a képért 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,301-2,310 / 3,700