Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
266 – 366 cel 1
300 – 533 cel 1 a
566 – 1200 cel2
1000 – 1400 cel 2 tualatin
efelett cel 3, ami p4 kurtításából ered.saját korában igazán megnyerõ teljesítményû cel a cel1a ill cel 3 tualatin sorozat. a többi elég gyökér
4 – willamette
igen t0k j=l besy;lem csak n;ha 0ssyeyavarodok
üdv 🙂
ecsém ez a nap:
leírás = elírás.
sorry ezt teszi a sietség
/root/.wine/
gondolom leírás volt, helyesen:
/home/temagad/.wine
/home/temagad/wine (ez a c drive ‘illúziója’)mert ugyebár rootként semmit sem csinálunk, csak azt, ami rendszer egészét érinti
„egyszer , egyetlenegyszer tudtam elindítani wine – wrapperrel”
helyesen:
egyszer , egyetlenegyszer tudtam elindítani wine – wrapperrel bugmentes hang és grafika kísérteéval (egy régebbi wine és régebbi rendszer volt, verziószámokra már nem emlékszem)ne erõlködj: a diablo 1 nem nagyon megy bugmentesen semmmilyen wrapper alatt 🙁 a directdraw általában észnélkül görgeti a képernyõt, a hang pedig köhög .:(
egyszer , egyetlenegyszer tudtam elindítani wine – wrapperrel, de akkor meg nem látta a létrehozott karaktereket 😮 . A winexrõl nem is beszélek mert ott meg egy katasztrófa. kár érte.
a dio 2 az viszont megy mezei wine által is.
persze az is elõferdülhet, hogy a wines partícióról átemelve a cuccot valami kavalkád kerekszik’, mivel minden mappa és file nagybetûs 🙂 még win alól nézve is (ami ott ugyan mindegy de lin alatt nem)
muhahwhahah de gagyi ez a fat32…
huhh de sok helyen elírtam, bocs sietnem kell melóban vagyok
Idáig eljutsz?? semmit sem állítottam rajta: felnyomtam a progit win alatt, áthúztam a wine wrapper c meghajtójaként beállított mappába, és inddítotam. Foxporoval nem volt kedvem pöcsölni de sztem menne. Semmi hibaüzenet és az általad említett blabla.exe álloményt sem piszkáltam. MInden dll builtinre állítva.
itt a kép. a kérdéssel kezdtem:

uupsz aki 1024 alatti felbontásban van attól bocs a képért 🙂
-
SzerzőBejegyzés
