kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: k3b #1942628
    kovi
    Felhasználó

      a k3b cvs- ekkel nem szokott gáz lenni. valami akadálya van annak, hogy egy ilyen szuperúj anyagot forgass?

      Hozzászólás: Mondd, te kit választanál? #1942655
      kovi
      Felhasználó

        slax. ~175 M – 193 M lemezen még van ~ 20 m hely.

        aztán szedsz le a pl. slovak antivirus centerrõl pl. linuxos f-protot, hozzávaló szignatúrákkal együtt. ráteszed azt is. ha nincs benne cfdisk akkor azt is. továbbá ide-smart kész csomagot.

        induláskor az egész disztró ramdrive-ba rántható (min 256 M)

        én ezt választanám a helyedben

        Hozzászólás: Automatikus felvételkészítése rádióból #1941540
        kovi
        Felhasználó

          bocsi most nem mert mhelyen vagyok = win

          hétfõ ok_?

          Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940133
          kovi
          Felhasználó

            tarbzippelve van. megpróbálom rarral. erre nem is gondoltam. talán azért mert régebben kellemetlen tapasztalataim voltak a rarral, mivel rengeteget hibázott. kiprószálom

            thnx

            Hozzászólás: Automatikus felvételkészítése rádióból #1941538
            kovi
            Felhasználó

              filmként:

              biosban beállítod az idõzített indulást, már ha újabb géped van
              ahogy mondtad új user
              autologin
              mencoder
              -a man végén ott van hogyan lehet tvbõl felvenni v4l használatával
              -a manban ott van hogyan lehet fileméret és idõbeli korláttal tömöríteni
              -az is ott van hogyan lehet mondjuk mpeg4-be nayomni a cuccot
              persze mindezt ‘ |at idõpont ‘ megadásával fûszerezni

              ahogy kész, fusson le egy halt parancs, esetleg már rögtön az elején idõzítve (|at) kiadni. ez már egy kicsit necces, mivel userként alapból nem tudod lezárni a gépet terminálról..

              üdv

              Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940131
              kovi
              Felhasználó

                már megtörtént 🙁 úgy 1.6

                Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940129
                kovi
                Felhasználó

                  nagyméretû anyagot írnék rá. 1,6 G méretû személyes állományokat. ezekbõl 3 rámenne egy diszkre. így viszont csak 2 megy rá, mert 2-300 megával lelógok róla… nagyon bosszantó… az állományokat darabolni tudnám, de nem lenne szerencsés hogy az egyik lemez utolsó állományának utolsó része átcsúszik egy másik lemezre. Kb 3-4 dvdlemezt kellene megírnom, mert 10-11 darab ilyen cuccom van. Brühühü hát nem tudom hogy oldjam meg ezt a gondot..

                  Hozzászólás: Virus??? #1941449
                  kovi
                  Felhasználó

                    sadam ha elmondod hogy miért kell ez, és ha meggyõzõ leszel akkor küldök vagy két külföldi linket.

                    régen, fõiskolán onnan szedtünk le néhány víruskódot, melyeket megpróbáltunk porgramozói segédlettel visszafejteni, hogy megnézzük, hogyan mûködik.

                    kovi
                    Felhasználó

                      Gondolatolvasassal nem foglalkozom.

                      ez jó volt, tetszett 🙂 piros pont
                      üdv, Toma bácsi

                      kovi
                      Felhasználó

                        ez a 365 mega kissé kemény

                        mi lenne ha megnéznél egy apró liverendszert? nem kell telepíteni stb és nem csak egy kis terminálablakod lenne. = SLAX nevû disztrót keress.

                        vagy mondjuk a windowsos telnettel megcéloznál egy iskolai unix/linuxkiszolgálót, amire van engedélye guest csoporttagnak? nekünk fõsulin anno így oktatták a unixot (kishíján el is ment a kedvem tõle, de sztem Neked ez megfelelne)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 3,700