Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a k3b cvs- ekkel nem szokott gáz lenni. valami akadálya van annak, hogy egy ilyen szuperúj anyagot forgass?
slax. ~175 M – 193 M lemezen még van ~ 20 m hely.
aztán szedsz le a pl. slovak antivirus centerrõl pl. linuxos f-protot, hozzávaló szignatúrákkal együtt. ráteszed azt is. ha nincs benne cfdisk akkor azt is. továbbá ide-smart kész csomagot.
induláskor az egész disztró ramdrive-ba rántható (min 256 M)
én ezt választanám a helyedben
bocsi most nem mert mhelyen vagyok = win
hétfõ ok_?
tarbzippelve van. megpróbálom rarral. erre nem is gondoltam. talán azért mert régebben kellemetlen tapasztalataim voltak a rarral, mivel rengeteget hibázott. kiprószálom
thnx
filmként:
biosban beállítod az idõzített indulást, már ha újabb géped van
ahogy mondtad új user
autologin
mencoder
-a man végén ott van hogyan lehet tvbõl felvenni v4l használatával
-a manban ott van hogyan lehet fileméret és idõbeli korláttal tömöríteni
-az is ott van hogyan lehet mondjuk mpeg4-be nayomni a cuccot
persze mindezt ‘ |at idõpont ‘ megadásával fûszerezniahogy kész, fusson le egy halt parancs, esetleg már rögtön az elején idõzítve (|at) kiadni. ez már egy kicsit necces, mivel userként alapból nem tudod lezárni a gépet terminálról..
üdv
már megtörtént 🙁 úgy 1.6
nagyméretû anyagot írnék rá. 1,6 G méretû személyes állományokat. ezekbõl 3 rámenne egy diszkre. így viszont csak 2 megy rá, mert 2-300 megával lelógok róla… nagyon bosszantó… az állományokat darabolni tudnám, de nem lenne szerencsés hogy az egyik lemez utolsó állományának utolsó része átcsúszik egy másik lemezre. Kb 3-4 dvdlemezt kellene megírnom, mert 10-11 darab ilyen cuccom van. Brühühü hát nem tudom hogy oldjam meg ezt a gondot..
sadam ha elmondod hogy miért kell ez, és ha meggyõzõ leszel akkor küldök vagy két külföldi linket.
régen, fõiskolán onnan szedtünk le néhány víruskódot, melyeket megpróbáltunk porgramozói segédlettel visszafejteni, hogy megnézzük, hogyan mûködik.
Gondolatolvasassal nem foglalkozom.
ez jó volt, tetszett 🙂 piros pont
üdv, Toma bácsiez a 365 mega kissé kemény
mi lenne ha megnéznél egy apró liverendszert? nem kell telepíteni stb és nem csak egy kis terminálablakod lenne. = SLAX nevû disztrót keress.
vagy mondjuk a windowsos telnettel megcéloznál egy iskolai unix/linuxkiszolgálót, amire van engedélye guest csoporttagnak? nekünk fõsulin anno így oktatták a unixot (kishíján el is ment a kedvem tõle, de sztem Neked ez megfelelne)
-
SzerzőBejegyzés