Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ok +próbálom isoból is.
más: jajjjajjj (némi szomorúság), hidd el nekem nagyon jól jönne a plusz 250 mega.
üdvna akkor térjünk vissza: írt már valaki linux alatt 4.4g felett???
na akkor elmondok vmit:
wine – vel telepítettem a flash – t egy delikvens gépére. A wine az uhu10 beépített wine-je volt. Winex3- al pedig lenyomtam. Mindössze a winex3 konfigjában kellett megadni a hogy legyen egy m mappa, ami mondjuk a /home/én/.wine/cdrive út legyen. Aztán belõttem, hogy a konfigja által ablakban fusson, fixált mérettel, asszem 1024*768 volt. DGA bekapcsolt, és így winex-el indítva ok volt a flash és hibátlanul ment( de 256 rammal szaggatott és ment a merevlemez mint állat).
egy elég triviális dolog. a wine lehet hogy winex volt, a winex meg wine. bocs de tényleg rég volt, így nem emlékszem biztosan.
üdv
1.
terminál -] su -] jelszó -] sync2.alternatíva
terminál -] su -]jelszó -] fuser -k /dev/fd0aztán umount. így mennie kéne.
üdvettõl nem leszel vastagabb, de anno vagy fél éve egy mezei wine alatt is be tudtam lõni, igaz elég brutál gép kellett hozzá, mivel normálisan akart vele dolgozni a delikvens. szóval nem feltétlenül kell ware, ami lehetõség egy kezdõ számára mindenképp 1*ûbb.(a wine szinte minden disztróban ott figyel készen)
üdvhttp://www.linux-gamers.net/modules/news/a…php?storyid=256
valami ilyesmire gondoltam de nem pont erre. tovább keresek ha idõm engedi
Ha ilyesmire gondoltál, hallottam már én is alfa botról, ha megtalálom elküldöm a linket, de ezek szerintem még nem olyan jók, mit RTCW-hez
nem erre gondoltam. én is nekiállok keresni ha lesz idõm. vmi komolyabbra emlékszem.
üdvaz et-hez van botcsomag ha jól tudom, ami sztem „”egyjátékos módként”” is értelmezhetõ!!!!!!!!!!!!!
még1*: már ha jól tudom…
oss megoldotta…bocs, a hulesegert….
hiába próbálom megérteni amit mondasz.. úgy gondolom hogy alsa nélkül nem is igazán megy a hangja.. általában az integrált hangcuccoknál az „mmap nem képes a ramba rántani a meghajtót” üzenetet ad a terminálra és akkor van síri csend. az oss mellékes. legalábbis az én peccselt verziómban.
üdvq1 vagy q2 vagy q3? nem mindegy..
a többit ezután -
SzerzőBejegyzés