kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,341-2,350 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940127
    kovi
    Felhasználó

      ok +próbálom isoból is.

      más: jajjjajjj (némi szomorúság), hidd el nekem nagyon jól jönne a plusz 250 mega.
      üdv

      Hozzászólás: DVD 4.4 G ??? #1940125
      kovi
      Felhasználó

        na akkor térjünk vissza: írt már valaki linux alatt 4.4g felett???

        Hozzászólás: wine + macromedia #1941312
        kovi
        Felhasználó

          na akkor elmondok vmit:

          wine – vel telepítettem a flash – t egy delikvens gépére. A wine az uhu10 beépített wine-je volt. Winex3- al pedig lenyomtam. Mindössze a winex3 konfigjában kellett megadni a hogy legyen egy m mappa, ami mondjuk a /home/én/.wine/cdrive út legyen. Aztán belõttem, hogy a konfigja által ablakban fusson, fixált mérettel, asszem 1024*768 volt. DGA bekapcsolt, és így winex-el indítva ok volt a flash és hibátlanul ment( de 256 rammal szaggatott és ment a merevlemez mint állat).

          egy elég triviális dolog. a wine lehet hogy winex volt, a winex meg wine. bocs de tényleg rég volt, így nem emlékszem biztosan.

          üdv

          Hozzászólás: Umount probléma #1941339
          kovi
          Felhasználó

            1.
            terminál -] su -] jelszó -] sync

            2.alternatíva
            terminál -] su -]jelszó -] fuser -k /dev/fd0

            aztán umount. így mennie kéne.
            üdv

            Hozzászólás: macromedia #1941329
            kovi
            Felhasználó

              ettõl nem leszel vastagabb, de anno vagy fél éve egy mezei wine alatt is be tudtam lõni, igaz elég brutál gép kellett hozzá, mivel normálisan akart vele dolgozni a delikvens. szóval nem feltétlenül kell ware, ami lehetõség egy kezdõ számára mindenképp 1*ûbb.(a wine szinte minden disztróban ott figyel készen)
              üdv

              Hozzászólás: Enemy Territory #1916005
              kovi
              Felhasználó

                http://www.linux-gamers.net/modules/news/a…php?storyid=256

                valami ilyesmire gondoltam de nem pont erre. tovább keresek ha idõm engedi

                Hozzászólás: Enemy Territory #1916002
                kovi
                Felhasználó

                  Ha ilyesmire gondoltál, hallottam már én is alfa botról, ha megtalálom elküldöm a linket, de ezek szerintem még nem olyan jók, mit RTCW-hez

                  nem erre gondoltam. én is nekiállok keresni ha lesz idõm. vmi komolyabbra emlékszem.
                  üdv

                  Hozzászólás: Enemy Territory #1915999
                  kovi
                  Felhasználó

                    az et-hez van botcsomag ha jól tudom, ami sztem „”egyjátékos módként”” is értelmezhetõ!!!!!!!!!!!!!

                    még1*: már ha jól tudom…

                    Hozzászólás: Quake -eznek ujra, csak epp suket:) #1940661
                    kovi
                    Felhasználó

                      oss megoldotta…bocs, a hulesegert….

                      hiába próbálom megérteni amit mondasz.. úgy gondolom hogy alsa nélkül nem is igazán megy a hangja.. általában az integrált hangcuccoknál az „mmap nem képes a ramba rántani a meghajtót” üzenetet ad a terminálra és akkor van síri csend. az oss mellékes. legalábbis az én peccselt verziómban.
                      üdv

                      Hozzászólás: Quake -eznek ujra, csak epp suket:) #1940659
                      kovi
                      Felhasználó

                        q1 vagy q2 vagy q3? nem mindegy..
                        a többit ezután

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,341-2,350 / 3,700