kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,221-3,230 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899192
    kovi
    Felhasználó

      Hali
      az a gáz hogy az esetedben nem elég a software wrapper, valójában a hardwaret kellene emulálni (hû de csúnyán mondtam de mindegy így érthetõ) már ha nincs natív driver hozzá(megjegyzem a típusát ideírhatnád az eszköznek, hátha…)
      A hw emulációval meg az a gáz hogy:
      1.az ilyen ketyerék X% – a wdm driverrel megy azt utánozni meg cumi….
      2.az usb-s külsõ kivitel meg még cumibb….

      2 lehetõséged van:
      1. Megkeresed a régebbi cikkek menüpontban amit írtam és utánanézel hogy milyen hardware-hez használható még az a driver
      2.Megpróbálsz vmilyen emulált környezetet kialakítani és egy „tisztagép emulátor” – ra telepíteni egy winfost de itt meg a dx81 nem fog menni…
      így hát az 1. megoldás az életképesebb, úgyhogy bújd a régi híreket…
      üdv+kitartás
      kovi

      Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899184
      kovi
      Felhasználó

        Ja bocs el is felejtettem:
        az ut2003-ban nem lehet az s3tc-t kikapcsolni az ut2003 ill default.ini-ben?Ezt anno meg sem néztem..nézze már meg valaki mert most nincs a közelben ilyen játék de még a demó sem…
        ha már olyanok is vannak benne mint az xboxgraphics kapcsoló…hátha ez is és hátha menne más kártyán is mint nvidia gf2+
        kovi

        Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899183
        kovi
        Felhasználó

          Fellow kösz a linket! Tegnap már kersetem én is egyet az nem ez mivel más a mérete…
          megnézem ezt is amit írtál
          üdv
          kovi

          Hozzászólás: RC2.1 Mikor? #1899228
          kovi
          Felhasználó
            Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899180
            kovi
            Felhasználó

              akkor holnap belököm hírként(ha meglelem otthon)

              Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899178
              kovi
              Felhasználó

                Egyébként a gf FX : ha nem mondják is tudják az emberek hogy a 3dfx mérnökei is labdába rúgtak, ha más nem a külsõ tápcsatlakozóról 🙂
                a t buffert miért nem építik be ezek? nem tippként írom de sztem tuti nyerõ cucc(volt) és most az övék….csak nem tartogatják?

                Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899176
                kovi
                Felhasználó

                  ha kell vkinek akkor asszem meg van magyarul a 3dfx teljes története.
                  ha tényleg kell akkor este megnézem otthon….

                  Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899175
                  kovi
                  Felhasználó

                    Na akkor hol vagy a chatmodulról, Gabaman?

                    Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899171
                    kovi
                    Felhasználó

                      Gabaman régen idetetted a linkjét a fórumba. Vhol itt van… komolyan..

                      Hozzászólás: Játék, hogyan? #1899170
                      kovi
                      Felhasználó

                        Ahogy elnézem ehhez a kártyához nem ártana egy új ház….. jó mély ház….

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,221-3,230 / 3,700