kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,211-3,220 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Az idõ-elválasztó nem #1899088
    kovi
    Felhasználó

      …talán ezért mutat a ‘világóra’ alkalmazás mindenütt ugyanannyi ‘idõt’? mégpedig azt amelyikre elõször lett rámutatval!!

      Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899206
      kovi
      Felhasználó

        ja az ulraweb.hu az elég ‘laza’ lett….
        nekem van ott vagy 2 tárhelyem
        oda töltöttem fel a képed egy részletét

        ui:elég szép darab a videoketyeréd…..nem csodálom hogy 80 volt…a gyártó lapját nézted már?
        na de aki ismeri ezt a chipet az segíjjen már…
        üdv

        Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899204
        kovi
        Felhasználó

          ez a lényeg
          [img]‘%20target=’_blank’]http://rootkiskacsa.uw.hu/root/talan.jpg
          ha ez sem látszik akkor….

          ne izgulj a full képed nem lett nagy, rajtad kívül senkinél sem látszik sztem mivel helyi lemezrõl kented……

          Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899202
          kovi
          Felhasználó

            [email protected]
            akkor küldd ide

            Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899199
            kovi
            Felhasználó

              Hali
              Inkább tedd ki ide azt a képet: a földgömb melletti nyomógomb
              Azért ide tedd mert lehet hogy vki meglátja és egybõl kapcsol hogyan kéne…
              na ihaj
              kovi

              Hozzászólás: ide-scsi hiba? #1898942
              kovi
              Felhasználó

                Vmelyik ripper- vagy íróprogival nem állítottál(el) neki vmi spéci scsi protokollt az alap generic-rõl root-ként?
                Mert ha jól értem nam valódi scsi rendszerrõl beszélsz , tehát a scsi protokollok között nézz szét..
                csövi

                Hozzászólás: RC2.1 Mikor? #1899229
                kovi
                Felhasználó

                  Ja egyébként rosszul tudom ha azt mondom hogy ennek új fedõneve van/kéne hogy legyen?Vhol mintha olvastam volna…
                  na tudjátok mi az? még nem írtam ki és nem látom mi lehet az…. 🙁
                  remélem nem pneumatika … 🙂

                  Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899197
                  kovi
                  Felhasználó

                    sz@r ügy, hallod, de azért sztem vannak így egy páran jónéhány eszközzel(gondolok a softmodemekre-bár azok nem 80 ft-ba kerülnek….)
                    egyébként tök állat hogy nem adod fel.. a sok kezdõ ilyenkor szokott elkezdeni állatkodni aminek az a vége hogy nuku linux…
                    szal hajrá és kitartás holnap bökd ide amit kértem

                    Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899195
                    kovi
                    Felhasználó

                      ne szedd szét a ketyerét, a driverben / winfos device manager/ vhol meg kéne lennie a chip típusának vagy legrosszabb esetben a digitalizáló progi bemenetválasztójában
                      ui:ezt a „valós idejû” pszichovizuális tömörítést megcsinálja az ati radeon vivo-m ugyanígy mpeg1/mpeg2-be. Az a megoldás viszont csak félig hardware-s, ennek ellenére tuti a kép(ati rage theater videocsip-talán már hallottál róla…. 🙂 )
                      na de ne dumájak ennyit:ide a csip títusát!De szét ne szedd! 🙂
                      üdv
                      ui:nem irigyellek ( 80 ft és nem megy lin alatt….)

                      Hozzászólás: USB-s videodigi – VINEX #1899193
                      kovi
                      Felhasználó

                        Jajj de qrva rendes vagyok, még meg is kerestem Neked:
                        http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=703
                        erre gondoltam. Innen el lehet indulni.
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,211-3,220 / 3,700